نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: منو دوست داره یا نه!

951
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16410
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

منو دوست داره یا نه!

سلام - حدود سه سال پیش من در دانشگاه از خانمی جزوه گرفتم و برای پس دادن جزوه خانم ازمن شماره خواست بعد از این ماجرا گه گاه از من سوالات درسی میپرسید وخانواده من وخانواده او از این ماجرا مطلع بودند.پس از این موارد یکبار از من خواست برای دریافت پروژه با من به شهر برویم چون ساکن شهر ما نبود از من خواست که با او بروم گویا مادرش هم مطلع بود . پس از مدتی من از او خوششم امد . ولی یکبار که به او تلفن کردم راجب مطلب درسی صحبت کنم ارتباط گرمی با من نداشت . که من با پیامک این موضوع را به او گفتم واز او در همان پیامک خواستگاری کردم که بعد او با لحن بسیار شدید مرا مورد توهین قرار داده وگفتن پدرم میگه برو درستو بخون و اینکه من با کدوم پسر بخوبی صحبت کردم که بخوام با شما صحبت کنم . بعد سه ماه از این ماجرا گذشت یک روز صبح بشدت حالم بد بود به خاطر همین ماجرا واز امام حسین خواستم کمکم کنه- که یک ساعت بعد همین خانم بهم تلفن کرد بازم سوال درسی پرسید که جوابش را دادم و دوباره بامن مهربان شد .(دختر نجیب و خانواده داری بود)- مدتها پیش یک اشتباه بدی کردم واینکه نامه ای بصورت ایمیل نوشتم وبرایش ارسال کردم
    که عنوان کرده بودم ما دوتا به درد هم نمی خوریم و به نوعی از او خداحافظی کردم .وبهش گفتم نامه را بخونه پیامک زدم- 5روز بعد این ماجرا از این کارم پشیمون شدم و پیامک های عذر خواهی برایش فرستادم ولی جوابم را دیگه ندادوحتی تماس هم که گرفتم پدرش گوشی رو برداشت و من مجبور شدم بگم جزوه لازم دارم . بعد از شش ماه دلتنگی دوباره پیام دادم و از او مجددا عذرخواهی کردم وگفتم من از بقیه پسرا چی کم دارم واینکه هرجا بخوای من باهات زندگی میکنم . ولی باز هم جوابمو نداد.اسفندماه پارسال یکسال از اخرین پیام که به اودادم دوباره به او پیام دادم که شماره پدرتون را میخام تا راجب بازار کار با ایشون صحبت کنم که باز دوباره جوابمو نداد . اردیبهشت امسال خیلی دلم براش تنگ شده بود این دفعه به او تلفن کردم و خودش گوشی رو برداشت و وانمود کرد منو نمیشناسه که خودم رو معرفی کردم و ازش خواستم اگه پدرش در جایی کار پیدا کرد بمن اطلاع بده که گفت باشه . چند روز بعدش دوباره بهش تلفن زدم که بگم پروژه کارشناسی ام را اماده دارم هر گاه نیاز داشت بهش بدم که مادرش گوشی رو برداشت وبه او این حرفا روگفتم . حالا سوالم از شما اینه که بنظرتون اون منو دوست داره ؟ من احساس می کنم که انگار با احساسات او بازی کردم وبه نوعی پیش خدا مسئولم ومن بدون اون شاید نتونم با شخص دیگری ازدواج کنم و احساس عذاب وجدان دارم و فکر میکنم چون( از امام حسین خواستم که کمکم کنه ویک ساعت بعد بهم تلفن کرد دوسال پیش ) - امام حسین اورا به من داده و من حتما باید با او ازدواج کنمو هرگاه به دختر دیگه ای نگاه میکنم یاد اون خانم برام زنده میشه چون گفته بودم باهم زندگی می کنیم.

2. کاربران زیر از mi6 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : منو دوست داره یا نه!!!!!

سلام دوست
    پس مدت هاست که ذهنت درگیر این مسئله است، میفهمم چی میگی.

بیبن این خیلی خوبه که اینقدر دل پاکی که از خدا و اولیا برای آرامش و باز شدن گره مشکلاتت استفاده می کنی، بهت تبریک می گم از این بابت اما قرار نیستش که تو فقط توسل کنی و خدا دستش رو بذاره تو دستت که !! حرکتی از خودت باید نشون بدی تا خدا برکتش رو نصیبت کنه دیگه!

زنگ میزنی به اون بنده خدا و در مورد کار و جزوه ازش سوال می پرسی الا همین قضیه، اگه یه چیزی می خوای باید در قبالش قاطعیت داشته باشی! خوبه که والدینتون به نحوی درجریان هستند پس چی باعث میشه قضیه رو جدی نکنی؟ تا ابد که نمیشه فرار کرد که.
    امضای ایشان

4. کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    اشتباه شما این بود ک فکر نکرده و احساساتی عمل کردین
    به خانواده تان بگویید تا باخانواده شان تماس بگیرن و خاستگاری کنن اگه جواب مثبت بود ک مبارکه و اگه جواب منفی بود بیخیال دیگه فراموشش کنید
    یااگه سخته از طریق یک واسطه پشیمونی خودتون را بهشون بگین و ازش خاستگاری کنید واسطه ای ک باطرف رابطه صمیمی داشته باشه

6. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16410
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    اشتباه شما این بود ک فکر نکرده و احساساتی عمل کردین
    به خانواده تان بگویید تا باخانواده شان تماس بگیرن و خاستگاری کنن اگه جواب مثبت بود ک مبارکه و اگه جواب منفی بود بیخیال دیگه فراموشش کنید
    یااگه سخته از طریق یک واسطه پشیمونی خودتون را بهشون بگین و ازش خاستگاری کنید واسطه ای ک باطرف رابطه صمیمی داشته باشه
    ممنونم

8. کاربران زیر از mi6 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16410
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط e.v نمایش پست ها
    سلام دوست
    پس مدت هاست که ذهنت درگیر این مسئله است، میفهمم چی میگی.

بیبن این خیلی خوبه که اینقدر دل پاکی که از خدا و اولیا برای آرامش و باز شدن گره مشکلاتت استفاده می کنی، بهت تبریک می گم از این بابت اما قرار نیستش که تو فقط توسل کنی و خدا دستش رو بذاره تو دستت که !! حرکتی از خودت باید نشون بدی تا خدا برکتش رو نصیبت کنه دیگه!

زنگ میزنی به اون بنده خدا و در مورد کار و جزوه ازش سوال می پرسی الا همین قضیه، اگه یه چیزی می خوای باید در قبالش قاطعیت داشته باشی! خوبه که والدینتون به نحوی درجریان هستند پس چی باعث میشه قضیه رو جدی نکنی؟ تا ابد که نمیشه فرار کرد که.
    ممنونم می ترسم زنگ بزنم و دوباره پدر یا مادرش گوشی رو بردارن

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

پسرا به اشتباه فکر میکنن هرخانمی با مهربانی با اونها رفتار کنه قطعا علاقه مند به او بوده
    من تو دانشگاه با چند تا خانم رابطه دوستانه داشتیم البته مربوطب به حوزه درسی
    یه بار یکی شون شماره منو پیدا کرده بود و تماس گرفت خونه
    منم بالکل جا خوردم و انتظار نداشتم دیوونه زنگ بزنه خونه

ولی با این حال که اصلا قصد و غرضی درکار نبود
    روابط اگه سالم شکل بگیره و درچارچوب هدایت بشه ، مشکلی پیش نمیاد

درنتیجه چون شما از ابتدا برخورد ناشایستی و غیر منطقی به نمایش گذاشتین ، به اینجا ختم شده
    خانومها نسبت به این مسئله حساس ان
    اگر هم درصدی احتمال بدیم که به شما علاقه مند بوده ، خانمها دوس دارن بعد از یه شناخت کافی و مدت زمان طولانی بهشون ابراز علاقه کنیم
    البته به طور منطقی و حساب شده
    نه اینکه پیامکی ازکسی خواستگاری کنیم خخخ
    امضای ایشان
    عشق مرکب حرکت است نه مقصد حرکت . امام حسین ( ع )

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    تشکر شده 232 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mi6 نمایش پست ها
    امام حسین اورا به من داده و من حتما باید با او ازدواج کنمو هرگاه به دختر دیگه ای نگاه میکنم یاد اون خانم برام زنده میشه چون گفته بودم باهم زندگی می کنیم.
    نه دوست عزیز امام حسین یا کس دیگه ای کسی رو به کسی نمیده آدم ها با هم آشنا میشن علاقه مند میشن و ازدواج میکنن. همین
    شما هم رسمی خواستگاری کن دادن دادن ندادن بیخیال بابا چیه اینقدر خودت رو گرفتار کردی

12. کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)