نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خیانت همسر

753
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    تشکر شده 158 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

خیانت همسر

سلام دوستان
    من این پستو از طرف یکی از دوستام که همکلاسیم هست میزارم البته ب زبان خودم
    چون خودم دوستش هسم اصلا نمیتونم منطقی بهش کمک کنم و احساس میکنم همه حرفام یا راه حلام از روی احساساتم هست
    دوست من 21 سالشه..تک فرزند..خیلی دختر اروم,نجیب,مودب,خانواده دار,از لحاظ ظاهری هم خوبه و فوووووق العاده احساسی
    دوسال پیش با یکی از فامیلای دورشون ازدواج کرده و الان عقد هستن...خانواده خودش و همسرش ساکن مشهد هستن ولی شوهرش اهواز مشغول ب کاره
    برای همین دوستم و همسرش همدیگرو خیلی کم میبینن مثلا عید نوروز,تابستون,بین ترم ک تعطیلات زیاده
    از نظر فرهنگی ,اقتصادی و ... اختلاف ندارن و دوست منم همیشه همه وقتش واسه شوهرشه..ینی درسته ک از هم دورن ولی شاید روزی 5 تومن بیشتر فقط هزینه اس میدن
    از همه نظر هوای شوهرشو داشته
    منتها دوستم ابان ماه پارسال متوجه میشه ک شوهرش با ی خانومی در ارتباطه...و ازش میپرسه ..اون اقا هم انکار نمیکنه و قول میده تکرار نشه
    بعد چند وقت دوباره متوجه میشه و بازهم میبخشه
    تا اینکه دوباره عید میفهمه ک باکسی رابطه داره و از عید ب این ور دیگه هیچ حرفی باشوهرش نمیزنه
    (درضمن هربار افراد متفاوت بودن و یک نفر نبوده...هربار با یکی)
    اونم خیلی زنگ زده و خواهش و تمنا ک ببخش ولی فعلا دوستم هیچ جوابی بهش نداده
    خانواده ها الان درجریان هستن و پدر و مادر پسره نه تنها هیچی حرکتی نمیزنن برای اینکه زندگی اینا دوباره شکل بگیره بلکه طرف پسرشونو میگیرن و حق رو ب اون میدن
    و خانواده دوستمم گفتن طلاقم بگیری,ما همه جوره پشتت هستیم
    و اینکه دوستم گفت:از این ناراحتم ک هیچی واسش کم نذاشتم...دلم واسه خودم و محبتی ک ب پاش ریختم میسوزه
    دوستم الان درمانده مونده ...مستاصله ..نمیدونه چیکار کنه
    راستش میترسم جداشه ولی نتونه طاقت بیاره...با شناختی ک از روحیاتش دارم مطمئنم ضربه بدی میخوره

2. کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : خیانت همسر

مرد ها همیشه. باید بهشون یه تلنگری بخوره
    تا قدر همسرشون بدونن

دوستتون اگه میتونه باز ببخش و از شوهرش کتبی امضا بگیره که اگه یکبار دیگه اینکار تکرار شه طلاق میگیره

شقایق عزیز همیشه طلاق به معنای جدایی نیست به معنا فرصت دوباره برای اینکه طرف به خودش بیاد

که اکثرن مرد ها پشیمون میشن از کارشون

ممکنه دوست شما ازش طلاق بگیره و این اقا پشیمون شه و اگه همسرشو دوست داشته باشه برا بدست اوردنش تلاش میکنه و میتونن بعدا باز عقد کنند

ازدواج کردن تو سن پاین همین مشکلات رو هم داره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

شقایق خانوم مردی که با وجود داشتن یک همسر اون هم با این تعریفاتی که شما میگین باز دنبال ارتباط های قبل از ازدواج خودش میگرده

مطمئنا مردی نیست که قابل اعتماد باشه.و احتمال زیادی داره که بعد از ازدواج از این اشتباهات بکنه.

هیچ تضمینی وجود نداره که ایشون این کار رو تکرار نکنه.

الان که دوران عقدشون هست و تا رابطه عمیق نشده خیلی بهتر هست تا جلوی این اشتباه رو گرفت.

تشویق به جدایی نمیکنم.اما برای دختری که این روابط رو نتونه تحمل کنه واقعا زندگی تلخ میشه.

ببینید اگر میتونه کاری کنه که همسرشون تغییر رویه بده ، که واقعا این کار سخت هست.

و اگر نمیتونه ،بهترین کار جدایی هست .

ایشون هم در سنی نیستن که دیگه موقیعت ازدواج براشون پیش نیاد.

پس نگرانی تنهایی رو هم نداشته باشه.

در ضمن این رو هم بگم به هر حالا انتخابی که ایشون داشتن از اول اشتباهاتی داشته و این اشتباه تاوانی داره که ایشون هم باید بخشی ش رو بپردازه.

یکی از این تاوان ها میتونه دیر پیدا شدن کیس مناسب باشه. یا از دست دادن خیلی موقیعت های دیگه ست.

و ...

به هر حال ، ماندن در این رابطه و چه در جدایی مشکلاتی داره که باید با اونا دست و پنجه نرم کنه.

ولی به نظر من در جدایی سختی کمتری میتونه تحمل کنه تا اینکه وارد این رابطه بشه و مهمترین سرمایه دخترانه گی خودش رو هم از دست بده و بعد طلاق بگیره.

6. 2 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    مرد ها همیشه. باید بهشون یه تلنگری بخوره
    تا قدر همسرشون بدونن

دوستتون اگه میتونه باز ببخش و از شوهرش کتبی امضا بگیره که اگه یکبار دیگه اینکار تکرار شه طلاق میگیره

شقایق عزیز همیشه طلاق به معنای جدایی نیست به معنا فرصت دوباره برای اینکه طرف به خودش بیاد

که اکثرن مرد ها پشیمون میشن از کارشون

ممکنه دوست شما ازش طلاق بگیره و این اقا پشیمون شه و اگه همسرشو دوست داشته باشه برا بدست اوردنش تلاش میکنه و میتونن بعدا باز عقد کنند

ازدواج کردن تو سن پاین همین مشکلات رو هم داره
    موافقم ولی ب نظر من اونی ک تنوع طلب هست و ب راحتی همه تعهدات رو کنار میزاره و باوجود محبت همسرش بهش خیانت میکنه
    قابل اعتماد نیست..
    ب نظرم بعضی وقتا واقعا محبت زیاد باعث میشه خوشی بزنه زیر دل ادمای نمک نشناس و فک کنن چ خبره
    مرسی عزیزم

8. کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdianshakib نمایش پست ها
    سلام.

شقایق خانوم مردی که با وجود داشتن یک همسر اون هم با این تعریفاتی که شما میگین باز دنبال ارتباط های قبل از ازدواج خودش میگرده

مطمئنا مردی نیست که قابل اعتماد باشه.و احتمال زیادی داره که بعد از ازدواج از این اشتباهات بکنه.

هیچ تضمینی وجود نداره که ایشون این کار رو تکرار نکنه.

الان که دوران عقدشون هست و تا رابطه عمیق نشده خیلی بهتر هست تا جلوی این اشتباه رو گرفت.

تشویق به جدایی نمیکنم.اما برای دختری که این روابط رو نتونه تحمل کنه واقعا زندگی تلخ میشه.

ببینید اگر میتونه کاری کنه که همسرشون تغییر رویه بده ، که واقعا این کار سخت هست.

و اگر نمیتونه ،بهترین کار جدایی هست .

ایشون هم در سنی نیستن که دیگه موقیعت ازدواج براشون پیش نیاد.

پس نگرانی تنهایی رو هم نداشته باشه.

در ضمن این رو هم بگم به هر حالا انتخابی که ایشون داشتن از اول اشتباهاتی داشته و این اشتباه تاوانی داره که ایشون هم باید بخشی ش رو بپردازه.

یکی از این تاوان ها میتونه دیر پیدا شدن کیس مناسب باشه. یا از دست دادن خیلی موقیعت های دیگه ست.

و ...

به هر حال ، ماندن در این رابطه و چه در جدایی مشکلاتی داره که باید با اونا دست و پنجه نرم کنه.

ولی به نظر من در جدایی سختی کمتری میتونه تحمل کنه تا اینکه وارد این رابطه بشه و مهمترین سرمایه دخترانه گی خودش رو هم از دست بده و بعد طلاق بگیره.
    ممنونم ...
    نظر خودمم همین بود
    ب نظر من موندن با ی همچین ادمی ک بسیار پررو و بی قید و بند هست (البته ببخشید)فقط وقت تلف کردنه
    چون با حرفای دوستم ایشون اصن تو فاز زندگی کردن نیس ..هنوز داره تو دوران مجردیش سیر میکنه و حرف هیچ بزرگتری هم تو گوشش نمیره
    ویرایش توسط شقایق21 : 05-19-2015 در ساعت 10:05 PM

10. کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد