نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: ناامیدی از زندگی

1838
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16512
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy ناامیدی از زندگی

سلام به همه من 16 سالم ولی به خاطر مشکلاتی که تو دوران کودکیم داشتم از جمله طلاق والدینم و ندیدن بابام و ازدواج مامانم تو 8 سالگیم و یه سری از مشکلات که تو 14 سالگی داشتم و به خاطر یه سری کمبودا که باعث شد به جنس مخالف کشیده بشم و .........................دوست ندارم زنده باشم همش به فکر خودکشی حتی چند بار هم امتحان کردم ولی ..........اولین بار که امدم به این سایت لطفا کمکم کنید
    ویرایش توسط غزاله 12 : 05-20-2015 در ساعت 11:29 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : افسردگی

سلام گلم
    زندگی گذشته ات باتمام غم واندوهش گذشته پس نمیشه دیگه کاری براش کرد پس بیایید ی فکری برای آینده بکنین
    شما درسن شکوفایی هستین
    دررشته مورد علاقه تان درس بخونید و به پیشرفت های علمی برسین تا همه به جایگاه شما حسرت بخورن
    شما کارهای زیادی تو این دنیا دارین ک انجام بدین پس تلاش کنید
    شاید تو آینده پزشک حاذقی شدین و موفق به نجات جان خیلیا بشین یا مخترعی ک رفاه خیلیا را تامین میکنه فق به پیشرفت و آینده فک کنید و گذشته و افرادو فکرهای منفی رااز خودتان دور کنید
    موفق باشی گلم

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16512
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام متاسفانه از لجبازی با ناپدریم رفتم هنرستان عاشق بازیگرم نمیزارن نمیتونین درکم کنین بد پنج سال نزاشتن ویلن بزنم به چه امیدی زنده باشم سن شکوفایی هه خندم میگرم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16512
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام گلم
    زندگی گذشته ات باتمام غم واندوهش گذشته پس نمیشه دیگه کاری براش کرد پس بیایید ی فکری برای آینده بکنین
    شما درسن شکوفایی هستین
    دررشته مورد علاقه تان درس بخونید و به پیشرفت های علمی برسین تا همه به جایگاه شما حسرت بخورن
    شما کارهای زیادی تو این دنیا دارین ک انجام بدین پس تلاش کنید
    شاید تو آینده پزشک حاذقی شدین و موفق به نجات جان خیلیا بشین یا مخترعی ک رفاه خیلیا را تامین میکنه فق به پیشرفت و آینده فک کنید و گذشته و افرادو فکرهای منفی رااز خودتان دور کنید
    موفق باشی گلم
    اخه من که میخواستم بازیگر بشم نمیزارن ویلنم بد چند سال گگزاشتم کنار رشتمم اصلا دوست ندارم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز مطمئنم دوران سختی رو گذروندی، ممکنه ما بخوبی درکت نکنیم ولی میتونم تصور کنم چیا بهت گذشته.
    اما یه سوالی ازت دارم.
    تا کی میخوای برای مسائلی که دخالتی توش نداشتی خودتو سرزنش کنی؟ اینکه پدر و مادر شما از هم جدا شدن و مشکلاتی تو زندگی شما بوجود آوردن انکار ناپذیره ولی حالا که چی؟ میخوای خودتو از همه چیز محروم کنی؟
    انتقام ندونم کاری والدینتو از خودت بگیری؟
    به خودت آسیب برسونی که چی بشه؟
    شما هنوز سنی نداری. خیلی از همسن و سالای شما تو شرایط بدتر از این زندگی کردن و به مدارج بالایی هم رسیدن. شما به جای منفی بافی بهتره یه کم دقیقتر به اطرافت نگاه کنی.
    شما سایه مادرت هنوز بالای سرته، خدای نکرده معلولیتی نداری، یه دختر جوون هستی که حالا حالاها برای زندگیش فرصت داره و خیلی چیزهای دیگه که شاید بقیه تو حسرتش باشن.
    از همین فردا شروع کن. سعی کن برای یه بارم که شده اتفاقات گذشته رو تو ذهنت مرور نکنی. گذشته شما با همه خوبی و بدیش تموم شده و رفته. شما اعتقاد داری طلاق پدر و مادرتون زندگیتونو خراب کرده، باشه. قبول. اما آینده رو کی داره خراب میکنه؟ خودت. غیر از اینه؟
    مادر و پدر شما یه بار طلاق گرفتن، تموم شد و رفت. بعدشم شما یه سری اشتباهات کردی، اونم تموم شد. به جای تلاش برای تغییر زندگیت، 16 ساله داری هر روز تموم این مسائل رو مرور میکنی و عصبی تر از روز قبل میشی. همه آدما تو زندگیشون مشکلات بزرگ و کوچیک پیش میاد. اونایی موفق و شاد هستن که با مشکلات بجنگن نه اینکه یه گوشه بشینن و غصه بخورن.
    پس لااقل برای اینکه به خودت بدهکار نباشی، افکار منفی رو دور بریز و از نو شروع کن. برای شروع هم بهتره اول رو اعتقادات معنویت کار کنی. از خدا کمک بخواه، مطمئن باش دستت رو میگیره.

7. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16512
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

هه اخه مامانم هشت سالم که بود ازدواج کرد میدونید به خاطر وجود من چقد مشکل داره ؟؟؟
    حس می کنم تو دنیا هیچکسی دوسم نداره هرکاری میخوام بکنم روش یه درپوش به اسم نه

9. کاربران زیر از غزاله 12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط غزاله 12 نمایش پست ها
    اخه من که میخواستم بازیگر بشم نمیزارن ویلنم بد چند سال گگزاشتم کنار رشتمم اصلا دوست ندارم
    گلم سعی کن رو پای خودت وایستی و وقتی 18سالت شد کم کم برو دنبال کار ودستت تو جیب خودت بره اونوقت دیگه به هرچی میخوای میرسی پس این دوران را تحمل کن

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

....
    ویرایش توسط amlas : 06-25-2015 در ساعت 12:25 PM

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط amlas نمایش پست ها
    سلام....
    نمیدونم چرا این روزا حال خودمم خوب نیست نمیدونم دارم کار خوبی میکنم یا ن ولی دنبال ی دوستم ک بتونم باهاش راحت باشم اهل سواستفاده نباشه و منو درکم کنه منم درکش میکنم.
    باید چیکار کنم؟! لطفا راهنمایی کنید.ممنون.
    ابوالفضل 21 یزد

دوست عزیز شما میتونید در این مواقع از نوشتن کمک بگیرید تا ذهنتون از آشفتگی رها بشه

و بعد اینکه باید مشخص کنید هدفتون از دوست چه دوستی هست چون در حال حاضر دوستی ها رو نمیتونیم بهشون اعتمادی داشته باشیم

چون دوستی هایی که پایه ای درست نداشته باشن ، خیلی زود تبدیل به دشمنی خواهند شد

به همین خاطر تعدادی از خصوصیات دوست واقعی رو برای شما مینویسیم

اما دانستن مشخصات یک دوست خوب در یافتن یک دوست واقعی به ما کمک می کند.

وفاداری
    وفاداری یک فاکتور اصلی و ضروری در دوستی و یا هر ارتباط دیگری است. یک دوست خوب همیشه به دوستی اش وفادار است و وفادار بودن یعنی اینکه به شایعات و حرفهای بدی که درباره دوستتان گفته می شود توجه نکنید و از گفتن شایعات و یا حرفهای زشت درباره آنها پرهیز کنید. اگرچه دوستان خوب هم گاهی ازدست یکدیگر ناراحت و عصبانی شوند اما هرگز پشت سرهم ، حرف بدی نمی زنند.

سخاوت
    بخشندگی و سخاوت یکی از علامتهای یک دوست خوب است. یک فرد سخاوتمند حتی زمانیکه توانایی ودارایی کمی برای بخشش دارد با کمال میل آنچه که می تواند را می بخشد. این نشانه فردی است که ارزش دوستی دارد زیرا این خصوصیت اخلاقی نشان می دهد که او ذهن و قلبی بخشنده دارد.

درک
    دوست واقعی کسی است که به حرفهای ما گوش می کند و سعی می کند ما را درک کند . یک دوست خوب وقتی چیزی را نمی فهمد یا درک نمی کند درباره آن موضوع سئوال می کند تا موضوع را کاملا" متوجه شود.

صداقت
    یک دوست خوب همیشه صادق است و واقعیت را می گوید حتی اگر حرفش آزار دهنده باشد. یک دوست خوب برای اینکه شما احساس بهتری داشته باشید به شما دروغ نمی گوید در عوض حقیقت را می گوید و شما را نصیحت می کند. مثلا" اگر لباسی مناسب شما نیست یک دوست خوب با مهربانی می گوید:" این لباس خیلی خوب نیست ، من فکر می کنم این یکی بهتر است."

درک کردن تفاوتها
    یک دوست خوب از شما انتظار ندارد که همیشه حرف او را تایید کنید. در عوض وقتی شما عقیده متفاوتی دارید و با او موافق نیستید ، به نظر شما احترام می گذارد. این کار باعث می شود روابط شما جذابتر شود زیرا دوستان خوب می توانند نظرات مختلف خود درباره موضوعات مختلف را با هم در میان بگذارند.
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

13. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18129
    تشکـر
    529
    تشکر شده 195 بار در 125 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما میتونید در این مواقع از نوشتن کمک بگیرید تا ذهنتون از آشفتگی رها بشه

و بعد اینکه باید مشخص کنید هدفتون از دوست چه دوستی هست چون در حال حاضر دوستی ها رو نمیتونیم بهشون اعتمادی داشته باشیم

چون دوستی هایی که پایه ای درست نداشته باشن ، خیلی زود تبدیل به دشمنی خواهند شد

به همین خاطر تعدادی از خصوصیات دوست واقعی رو برای شما مینویسیم

اما دانستن مشخصات یک دوست خوب در یافتن یک دوست واقعی به ما کمک می کند.

وفاداری
    وفاداری یک فاکتور اصلی و ضروری در دوستی و یا هر ارتباط دیگری است. یک دوست خوب همیشه به دوستی اش وفادار است و وفادار بودن یعنی اینکه به شایعات و حرفهای بدی که درباره دوستتان گفته می شود توجه نکنید و از گفتن شایعات و یا حرفهای زشت درباره آنها پرهیز کنید. اگرچه دوستان خوب هم گاهی ازدست یکدیگر ناراحت و عصبانی شوند اما هرگز پشت سرهم ، حرف بدی نمی زنند.

سخاوت
    بخشندگی و سخاوت یکی از علامتهای یک دوست خوب است. یک فرد سخاوتمند حتی زمانیکه توانایی ودارایی کمی برای بخشش دارد با کمال میل آنچه که می تواند را می بخشد. این نشانه فردی است که ارزش دوستی دارد زیرا این خصوصیت اخلاقی نشان می دهد که او ذهن و قلبی بخشنده دارد.

درک
    دوست واقعی کسی است که به حرفهای ما گوش می کند و سعی می کند ما را درک کند . یک دوست خوب وقتی چیزی را نمی فهمد یا درک نمی کند درباره آن موضوع سئوال می کند تا موضوع را کاملا" متوجه شود.

صداقت
    یک دوست خوب همیشه صادق است و واقعیت را می گوید حتی اگر حرفش آزار دهنده باشد. یک دوست خوب برای اینکه شما احساس بهتری داشته باشید به شما دروغ نمی گوید در عوض حقیقت را می گوید و شما را نصیحت می کند. مثلا" اگر لباسی مناسب شما نیست یک دوست خوب با مهربانی می گوید:" این لباس خیلی خوب نیست ، من فکر می کنم این یکی بهتر است."

درک کردن تفاوتها
    یک دوست خوب از شما انتظار ندارد که همیشه حرف او را تایید کنید. در عوض وقتی شما عقیده متفاوتی دارید و با او موافق نیستید ، به نظر شما احترام می گذارد. این کار باعث می شود روابط شما جذابتر شود زیرا دوستان خوب می توانند نظرات مختلف خود درباره موضوعات مختلف را با هم در میان بگذارند.
    اصلا هیچیو دوست ندارم از همه چی دلزده شدم.ی وقتایی یهو گریه م میگیره ی وقتایی هم یهو میخندم اصلا زندگی واسم بی معنی شده.هیچ حسی ب هیچ کسی ندارم .

Sent from my LG-D405 using Tapatalk

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد