نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خواستگار حساس

1392
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12287
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگار حساس

سلام بچه ها..سال قبل یه آقایی از اقوام اومدن خواستگاری من..خانواده ی بسیار نجیب و خوشنام و خوبی هستن توی شهرشون..اما مشکل اینجا بود که اختلاف سنی ای 14 سال با هم داشتیم..شرایطشون هم خیلی خوب بود دانشجوی دکترا بودن و رئیس یک اداره دولتی بودن و وضعیت مالی نسبتا مناسبی هم داشتن تنها پسر خانواده هم بودن و خیلی عزیزدردانه ی مادر و خواهرها بودن..من سال قبل 29 سالم بود و ایشون 43 سال...خیلی عجله داشتن که زود بله رو بگیرن و عقد کنیم اما من با اصرار خیلی زیاد مهلت خواستم و ایشون نهایتا 1 ماه رو در نظر گرفتن..که بنظرم خیلی کم بود..البته ایشون ساکن یه شهر دیگه بودن و من ساکن تهران..در طول این یک ماه ما دو بار همدیگه رو دیدیم فقط و فقط از طریق اس ام اس ارتباط داشتیم با هم...ایشون در این یک ماه بارها سر مسائل جزیی ای که فقط میشه اسمشو اختلاف نظر گذاشت به حالت قهر حداقل برای چند ساعت و یک بار حتی برای 2 روز رابطه رو کات میکرد و خبری ازش نبود..مثلا من یکبار بهش سر یک مساله ایی گفتم که این برخورد شما نوعی بی احترامی هست..ایشون بقدری از این جمله ناراحت شد که تا 2 روز پیداش نبود و روز دوم باز هم من بودم که بهش اس ام اس دادم و از قهر درآوردمش..نهایتا دیدم که انگار دست بردار نیستن از این رفتارها چون یکی دوبار دیگه هم پیش اومد بعد از اون...وقتی مهلت یک ماهه تموم شد من واقعا احساس کردم خیلی کم بوده این مدت و ازش مهلت بیشتری خواستم اما ایشون قبول نمی کرد و می گفت براش امکان پذیر نیست چنین چیزی و میخواستی همون روز خواستگاری مهلت بیشتری تعیین کنی ...من هم با در نظر گرفتن همه ی شرایط و شناخت خلق و خو و روحیات ایشون در نهایت جواب منفی دادم بهش و از قضا خیلی هم بهش برخورد و توقع این رو نداشت..و زمانی که داشتیم به کلی رابطه رو کات میکردیم برگشت گفت که تو به من مدیونی و بابت این جوابت باید پاسخگوی خداوند باشی چون خیلی از نظر عاطفی منو به خودت وابسته کردی..کلا از نظر من ایشون مردی بود که نازک تر از گل نباید میشنید وگرنه زود قهر میکرد و حداقل سه چهار ساعت به هیچ وجه خبری نبود ازش..میخوام ببینم که آیا من واقعا به ایشون مدیونم ؟ به نظرتون حق با ایشون بوده ؟؟ همش فکر میکنم نفرین کرده منو یا دلش شکسته ...البته خود من اصلا پشیمون نیستم از جواب رد دادن بهش..امامیخوام نظر دوستان رو هم بدونم...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16100
    تشکـر
    51
    تشکر شده 100 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خواستگار حساس

شما به هیچ وجه به ایشون مدیون نیستید...
    به خاطر روابط متعارف قبل از عقد هیچکس مدیون نمیشه... زوج همدیگه رو میبینن، نمیپسندن! زور که نیست!

3. کاربران زیر از Hectorious بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiaaaa نمایش پست ها
    سلام بچه ها..سال قبل یه آقایی از اقوام اومدن خواستگاری من..خانواده ی بسیار نجیب و خوشنام و خوبی هستن توی شهرشون..اما مشکل اینجا بود که اختلاف سنی ای 14 سال با هم داشتیم..شرایطشون هم خیلی خوب بود دانشجوی دکترا بودن و رئیس یک اداره دولتی بودن و وضعیت مالی نسبتا مناسبی هم داشتن تنها پسر خانواده هم بودن و خیلی عزیزدردانه ی مادر و خواهرها بودن..من سال قبل 29 سالم بود و ایشون 43 سال...خیلی عجله داشتن که زود بله رو بگیرن و عقد کنیم اما من با اصرار خیلی زیاد مهلت خواستم و ایشون نهایتا 1 ماه رو در نظر گرفتن..که بنظرم خیلی کم بود..البته ایشون ساکن یه شهر دیگه بودن و من ساکن تهران..در طول این یک ماه ما دو بار همدیگه رو دیدیم فقط و فقط از طریق اس ام اس ارتباط داشتیم با هم...ایشون در این یک ماه بارها سر مسائل جزیی ای که فقط میشه اسمشو اختلاف نظر گذاشت به حالت قهر حداقل برای چند ساعت و یک بار حتی برای 2 روز رابطه رو کات میکرد و خبری ازش نبود..مثلا من یکبار بهش سر یک مساله ایی گفتم که این برخورد شما نوعی بی احترامی هست..ایشون بقدری از این جمله ناراحت شد که تا 2 روز پیداش نبود و روز دوم باز هم من بودم که بهش اس ام اس دادم و از قهر درآوردمش..نهایتا دیدم که انگار دست بردار نیستن از این رفتارها چون یکی دوبار دیگه هم پیش اومد بعد از اون...وقتی مهلت یک ماهه تموم شد من واقعا احساس کردم خیلی کم بوده این مدت و ازش مهلت بیشتری خواستم اما ایشون قبول نمی کرد و می گفت براش امکان پذیر نیست چنین چیزی و میخواستی همون روز خواستگاری مهلت بیشتری تعیین کنی ...من هم با در نظر گرفتن همه ی شرایط و شناخت خلق و خو و روحیات ایشون در نهایت جواب منفی دادم بهش و از قضا خیلی هم بهش برخورد و توقع این رو نداشت..و زمانی که داشتیم به کلی رابطه رو کات میکردیم برگشت گفت که تو به من مدیونی و بابت این جوابت باید پاسخگوی خداوند باشی چون خیلی از نظر عاطفی منو به خودت وابسته کردی..کلا از نظر من ایشون مردی بود که نازک تر از گل نباید میشنید وگرنه زود قهر میکرد و حداقل سه چهار ساعت به هیچ وجه خبری نبود ازش..میخوام ببینم که آیا من واقعا به ایشون مدیونم ؟ به نظرتون حق با ایشون بوده ؟؟ همش فکر میکنم نفرین کرده منو یا دلش شکسته ...البته خود من اصلا پشیمون نیستم از جواب رد دادن بهش..امامیخوام نظر دوستان رو هم بدونم...

عزیزم اگر بنا به مدیون شدن باشه تمام ادم و عالم باید مدیون هم باشن

خصوصا" در باب ازدواج که مسئله بسیار مهمیه و باید با شناخت کامل در مسیرش قدم بردارید

به هر حال ایشون از نظر سنی بسیار عجله داره و دوست داره که جواب رو زود بشنوه

فارغ از تمام اخلاق و روحیاتی که داره و از حمایت هایی که در خانواده برخورداره شما نتونستید با ایشون رابطه عاطفی برقرار کنید

پس اگر وقاعا" کات کردید این کات کردن شما قطعی و قاطع رفتار کنید تا تکلیف هر دوی شما در زندگی مشخص و روشن باشه

5. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نهههه کی گفته شما به هیییچ وج به ایشون مدیون نیستی پای یه زندگیت درمیون. دلت نمیخواد شرایطشون و قبول نداشتی
    همه مهلت میخوان تا خاستگاراشون بشناسن اگه کسی قبول نکرد. پس مدیون؟؟؟؟واااااا

بعدشم شما 15 سال اختلاف سنی. یه نسل فاصله هستا
    و شما بهترین کار وکردید

امیدوارم با کسی ازدواج کنی که تا حداکثر ممکن به درد هم دیگه بخورید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    هم تصمیمی ک گرفتین تصمیم درستی بود
    وهم دینی به گردن شمانیست به هرحال این دوره ، دوره شناخت بود و گرفتن تصمیم درست
    پس اصلا نگران نباشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد