نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: رفتار بد جاری

7446
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16588
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار بد جاری

خیلی موضوعش مسخره هست اما واقعاً موندم چیکار کنم از عید جاری شروع به ناسازگاری با من کردو هی اذیت میکرد که پشت سرت اینو گفتن و اونو گفتن و تو خبر نداری شوهرت اینجوری بوده و اونجوری بوده و این حرفهای کلیشه ای یه شب دیگه آتیشم زد بهش گفتم بهتره این حرفها رو به من نگین چون از نظر شوهری این حرفها دروغه و حدس زده که شما میگین آخه حتی روز عروسیمم غیبت شوهرمو واسه خودم کرده که اونو میبینی شوهرت دوسش داشته
    خلاصه فرداش شوهرش رو فرستاد سراغ مادر شوهر و گفته بود شما دارین بین ما دو تا برادر فرق میزارید و رفتارتون با زن داداش جور دیگه ای هست و به زن من بی احترامی میکنید منم که عصبانی از حرفهای جدید جاری به مادر شوهر گفتم که مخم رو با همین حرفها خورده و تو روی خودم میگه به شما میرسن و به خواهر شوهر حرفهای خیلی بدی که زده بود گفتم البته گفتم که مواظب حرف زدنت باش چون داره بدجور ازش حرف درمیاره پشت سرت مادر شوهر صداشون کرده که چه فرقی گذاشتم و خواهر شوهر به برادر گفته که خانمت پشت سر من این حرفها رو زده حاشا گرده با قسم و قرآن حالا من شدم دشمن جونیش میاد میره اما سلام نمیکنه جلوی همه حتی تو خونه خودم بلند شدم جلوش که سلام کنم نگام نکرده غذا میخوره تشکر نمیکنه تو جمعها به همه دست میده منو نمیبینه با پدر شوهر صحبت کردم که شما متوجه این رفتارهاش شدین که خبر داشت ولی گفت حرفهاتو حاشا کرده و نباید میگفتی و منم گفتم ایکاش نمی گفتم تا از غریبه ها میشنیدین حرفهاشو کما اینکه شنیدن اما دریغ از یه تذکر بهش گفتم به خاطر ابروی خوتون به من راهکار بدین فردا نفر سوم بفهمه تو خانواده شما قهر و قهرکشی هست زشته گفتش که تو احترامش کن گناه داره شوهرم میگه تو هم محلش نذار سلام نکن نگاهش نکن حالا من یه راهکار میخوام ببخشید تو خونه خودم ازش پرسیدم چرا این حرکاتو میکنی گفت که شوهرم گفته دیگه باهات حرف نزنم و تو قصد زندگی منو کردی و میونه من و شوهرم رو بهم زدی از حرف زدن هم کم نمیاره حالا با وجود اینکه زیاد همدیگرو میبینیم من حرص میخورم و خانوم بیخیال بقیه هم بدون عکس العمل راهکار یه مشاور خوب چیه .متشکرم

2. کاربران زیر از سیندخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14777
    تشکـر
    443
    تشکر شده 147 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : یه راهکار خوب میخوام

تو خونوادمون دقیقا دو مورد اینجوری داریم.....مثل خودش باهاش رفتار کن پیش هیچکی هم درموردش حرف نزن که یه وقت تقصیرا رو گردنت نندازن ....فقط به نظرم من سعی کن که حرفا و قهر بازی هایی که راه میندازه توی زندگی شخصیت اثر نزاره

4. کاربران زیر از m*i*n*a74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16588
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

با تشکر ازتون که وقت گذاشتین تأثیراتشو گذاشته عزیزم سلام نمیکنه اونوقت زنگ زده به شوهرم شام شمام دعوتین نمیدونم ناراحت میشم برم نرم میشم عروس بده و دیدی این نیومد باید برم اما از همین الان حالم بده

6. کاربران زیر از سیندخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

شاید منکه تجربه ای ندارم نباید نظری بدم،
    ولی خواهر من با اینجور افکار فقط خودت و زندگیتو خراب میکنی.
    سعی کن مثل خودش رفتار کنی البته نه جوری که جلو بقیه تابلو بشه، جلو بقیه احترامش کن دعوتش کن یا اگه دعوتتون کرد برو ولی سلامش نکن محلش نزار تشکر نکن.
    اینجوری خودتم عذاب نمیکشی.
    افکارتو خالی کن و نگه دار برا شوهرت، نزار چیزی رو زندگی خودت و شوهرت تاثیر بزاره.

8. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

یه سوال از خودت پرسیدی چرا داره این کار و میکنه؟؟؟؟

خب یه جواب بیشتر نداره حسادت به تو به موقعیت تو
    و علاقه داره عقده هاشو سر تو خراب کنه و زندگیت و خراب کنه. تو اینجوری میکنی هی این خوشحال تر میشه

همونطور که خانواده شوهرت و شهرت گفتن. بی محلیش کن توهم جواب سلامش نده. بدترین سوزوندن اون فقط بی محلی کردن بهش

امروز یه جا خوندم. نوشته بود خوشحالم از کسایی که بد من و میکنن و غیبتم میکنن چون قطعا من چیزی دارم که اون هارو میسوزونه

پس شک نکن اون تو. تو چیزی دیده فهمیده ازش سرتری عقده کرده پس خوشحال باش

نقطعه ضعف اون نقطه قوت تو هستش
    پس بگرد دنبال اون چیزی که اون به تو حسادت میکنه و به بهترین شکل ممکن پرورشش بده مثلا اون حسودیش میشه شوهرت تورو دوس داره
    تو خودتو به شوهرت بیشتر نزدیک کن شوهرت و عاشق تر خودت کن

و بهترین راه حل این با همچین کسا دور باشی فاصله بگیری تا فکرت و مشغول نکن

امیدوارم فهمیده باشی چی میگم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط سیندخت نمایش پست ها
    با تشکر ازتون که وقت گذاشتین تأثیراتشو گذاشته عزیزم سلام نمیکنه اونوقت زنگ زده به شوهرم شام شمام دعوتین نمیدونم ناراحت میشم برم نرم میشم عروس بده و دیدی این نیومد باید برم اما از همین الان حالم بده
    سلام
    برو اما مثه خودش سرسنگین باش
    بهش سلام کن اما نه مستقیم به خودش، روبه جمع به همه سلام کن
    باهمه شوخی و بگو و بخند کن و اونو اصلا نادیده بگیر اصلا انگارنه انگار ک اون صاحب خونه اس
    شام ی ذره غذا بکش و زودتر کناربکش و روبه برادرشوهرت بدون اینکه اسمی ببری بگو دست شما درد نکنه و اصلا نگاش نکن
    تو لحظه خداحافظی هم روبه برادرشوهرت بگو خیلی زحمتت دادیم شب خوبی بود
    بعدها هم همین رفتار را ادامه بده و اصلا نگاش نکن و فرض کن اون وجود نداره
    اصلا بهش فک نکن و فقط تو جمع و پیش شوهرت شاد و خندان باش
    شکایتش را نه به شوهرت بکن نه به خانواده شوهرت ...
    موفق باشی گلم

12. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام عزيزم
    منم با جاريم مشکل دارم.ولي فرقش اينه ک اون از اول با من حرف نميزد.
    نبايد کم بياري،وقتي جايي هستي ک اونم هست،با اطرافيان شوخي کن شاد باش،ولي اصلا با اون حرف نزن.فقط در حد سلام و خداحافظ اونم ن فيس تو فيس،بقول دوستمون حرفت بايد رو ب جمع باشه.وقتي اهميت ندي و هميشه لبخند رو لبت باشه حتم داشته باش حال روحيت بهتر ميشه و اون متوجه ميشه شما قوي تري از اينيد ک بخوايد از خانواده شوهر فاصله بگيريد.
    و اين رفتارش ک بد شوهرتون رو گفت اونم تو شب عروسي!قصدش فقط اينه ک شما رو دلسرد کنه.واضحه ک ب شما حسادت ميکنه،پس شما کوتاه نيا و رابطه ت رو با شوهرت محکم تر از قبل کن.
    موفق باشي عزيزم

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16588
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از همه دوستای خوب خدا رو شکر که اگه خانوادم پیشم نیستن اگه حالم رو بد میکنن دوستای خوبی پیدا میشه که جبران خیلی از نداشته ها میشه دیشب رفتم و اون چون همه در تیر رسش بودن سلامی کرد که به سر کوچه هم میرسید و منم که عصبانی بودم در جواب با ناراحتی گفتم علیک السلام همین و تمام تشکر از برادر شوهر خداحافظی از برادر شوهر شد.البته غیبش میزد نبود شام من که تموم شد بچه اش رو برده بود دستشویی پذیرایی هم شوهرش و دخترش انجام دادن خلاصه گذشت اما چون اهل گلایه کردن هستن حالا دیگه این منم که باید بگم چرا فرق میذارید دارن براش زیاده روی میکنن خدا برای همدیگه نگرشون داره میگن اگه انگشت عزیز هست انگشترم عزیزهست ما که ندیدیم فقط شنیدیم

15. 2 کاربران زیر از سیندخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

عزیزم همین رفتار را ادامه بده و دیگه حتی کارهاش را نبین یعنی اصلا بهش توجه نداشته باش ک متوجه غیبتش بشی
    سعی کن با کلاس و دوستان جدید سرت را شلوغ کنی تا ذهنت درگیر کارهای اون نباشه
    تو جمعی ک اون هست با ی غرور خاص جلوش جلوه کن ک بیشتر آتیش بگیره مطمین باش خودش به طرفت میاد

17. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16588
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

ممنونم فاطمه جان تو فکرشم خیلی اذیت شدم میخوام یه سفر برم نمیدونم حالم رو بهتر میکنه از شوهرم و خانوادش بخاطر سکوتشون ناراحتم اما اونها هم نگران رابطه خودشونن

19. کاربران زیر از سیندخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

بهت گفتم نه شکایتش را پیش کسی کن نه ازشون انتظاری داشته باش
    خودت با رفتارت ادبش کن
    تازه واسه بقیه هم درس عبرت میشه
    اخه کی خودش را بد میکنه واسه یکی دیگه پس بیخیال کمک دیگران

21. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13756
    تشکـر
    369
    تشکر شده 145 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم نظر شوهرت چیه؟برای ما خانوما خیلی مهمه که شوهرمون حداقل توی خلوت باما هم نظر باشه خود به خود ارامش میگیریم چون ما مردمونو تکیه گاه خودمون میدونیم نه حتی مادر شوهر یا پدر شوهرمون چون رابطمون خیلی صمیمی نیست فقط محترمانه است واین باعث میشه خیلی جاها باهاشون صریح نباشیم یعنی رودرباسی داشته باشیم ومشکلمونو نتونند حل کنند

23. کاربران زیر از zramzni بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16588
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

باشهههههههههههههههههههههه هههههه خیلی به هم برمیخوریم منم خیلی خودم رو درگیر رضایت شوهر و خانواده شوهری کردم و اون که ماه به ماه سر میزنه طلبکار از همشون همه هم مردن از نبودش

25. کاربران زیر از سیندخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16588
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

دوست خوبم zramzni شوهرم میگه تو هم سلام نکن مثل خودش رفتار کن ولی نمیشه عزیز من تو جمع نمیشه من انتظار داشتم چون عصبانیم از دستش شوهره به برادرش یا به مادرش بگه که وقتی حالمونو بد میکنن نمیاییم و به چه دلخوشی باید خونشون بیم که همسری خودش قبول کرده بعد به من اطلاع داده ومن که گفتم من بخاطر کار دیروزش هنوز عصبانیم میگه یه مهمونی جور کنیم خونه خودمونیم که نریم اونجا و منم قبول نکردم نمیخواستم حرفش دو تا بشه خیلی دلخورم بخاطر اینکه جاری من به خواهر شوهر گفته بچه اش بمیره از مادر شوهرم ناراحتم که میشینه پیش مادر من و گریه میکنه که نمیدونم چرا اون عروسم اینطوریه بعد که میبیننش یکسره پچ پچ میکنن باهاش و منو نگاه میکنن

27. کاربران زیر از سیندخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رفتار بد جاری

عزيز دلم تو اکثر خانواده ها همچين دلخوري هايي وجود داره.منم بعد از چند ماه ناراحتي و عذاب دادن خودم و شوهرم ب اين نتيجه رسيدم ک تنها راه اروم شدن خودم و زندگيم،بيخيالي هستش.اينکه اصلا نبايد جاري رو ببيني.فک کن وجود نداره.من دارم همينکارو ميکنم و حالم خيلي بهتره.
    موفق باشي عزيزم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد