نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خیانت پدر

1094
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت پدر

یه مدت متوجه شدم مادرم فهمیده که پدرم با یکی دیگه رابطه داره.ولی قضیه تموم شد و مادرم هم دیگه نارحت نبود .فکر کنم یچیز گفته بود یه داستان که باور کنه نمیدونم... اما به تازگی من به یه نحوی اسمسای بابامو دیدم که پیام عاشقانه میدادن و حرف میزدن حتی متوجه شدم کادو پول هم میده . من شماره طرفم دارم... این اسمسها هم مال قبل بوده نزدیک عید . نمیدونم الانم رابطه دارن یا نه ... دارم دیوونه میشم دیگه نمیخوام بابامو ببینم. فکر کنم مادرم از عمق ماجرا خبر نداره بنظرتون چیکارکنم؟ اگه خبردار بشه شاید کار به طلاق کشیده بشه

2. 2 کاربران زیر از asdf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تاحالا عنوان بدبختیمو نذاشته بودم جایی

کسی نیست حتی همدردی کنه

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15751
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تاحالا عنوان بدبختیمو نذاشته بودم جایی

فکر کنم بهتره داخل ماجرا نشی شما . شاید مادرت خودش از همه چی مطلع باشه بیشتر از شما
    ممکنه دخالت شما کارارو بدتر کنه اگه کسیو دارید که قابل اعتماد باشه و پدرت هم قبولش داشته
    باشه ازش بخاه با پدرت صحبت کنه .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خیانت پدر

نقل قول نوشته اصلی توسط asdf نمایش پست ها
    یه مدت متوجه شدم مادرم فهمیده که پدرم با یکی دیگه رابطه داره.ولی قضیه تموم شد و مادرم هم دیگه نارحت نبود .فکر کنم یچیز گفته بود یه داستان که باور کنه نمیدونم... اما به تازگی من به یه نحوی اسمسای بابامو دیدم که پیام عاشقانه میدادن و حرف میزدن حتی متوجه شدم کادو پول هم میده . من شماره طرفم دارم... این اسمسها هم مال قبل بوده نزدیک عید . نمیدونم الانم رابطه دارن یا نه ... دارم دیوونه میشم دیگه نمیخوام بابامو ببینم. فکر کنم مادرم از عمق ماجرا خبر نداره بنظرتون چیکارکنم؟ اگه خبردار بشه شاید کار به طلاق کشیده بشه
    با تمام سختی که وجود داره بهتره در این مورد کار خاصی نکنید

چون شرایط نه تنها بهتر نمیشه ، حتی بدتر هم خواهد شد ...

احساس آرامش، امنیت، سلامت اخلاقی، احساس رضایت از زندگی خانوادگی و شادمانی، از حقوق اصلی و اولیه هر فرزندی در خانواده است.

هر خانواده یک حالت یا وضعیت منحصر به فرد دارد که ما آن را "فضای خانوادگی" می نامیم. بزرگسالان هر خانواده هم برای خود دارای ارزشهایی هستند. ترکیب فضای خانواده و ارزشها پیامی به فرزند منتقل می کند و آن اینکه چه چیزی در خانواده مهم است. این والدین هستند که دیدگاه فرزندان را در مورد اینکه چه چیزهایی مهم باشند، شکل می دهند. مثلا در یک خانواده امانت داری و درست کاری مهم است، زیرا خود والدین چنین ویژگی دارند و آن را می پسندند و آنها را به فرزندشان نیز منتقل می کنند.بعضی از ارزشها هم بیان نمی شوند ولی برای فرزندان ملموس هستند(مثل عشق، تعهد، وفاداری و ..)

مثلا یک فرزند می بیند که والدینش در هنگام بروز مشکلات صحبت می کنند بنابراین یاد میگیرد که به همکاری و برخورد منطقی با مسایل اهمیت دهد. فرزند دیگر می بیند که والدینش درمورد مسایل جر و بحث می کنند و از سازش کردن اجتناب می کنند پس می آموزد از راههای غیر منطقی مثل دعوا کردن، بی وفایی و .. نیز می توان مشکل را رفع کرد.

اما در اینجا یک تبصره مهم وجود دارد. درست است که برخی از خانواده ها ارزشهای اخلاقی شایسته ای را به فرزندان منتقل نمی کنند اما واقعیت این است که فرزندان راه خودشان را می روند. یعنی فرزندان درباره چگونگی برخورد با هر یک از ارزشهای خانوادگی، خودشان تصمیم می گیرندو ممکن است فرزندی یک ارزش را بپذیرد و فرزندی دیگر آن را اصلا مورد توجه قرار ندهد. به هر حال هر کس خودش تصمیم می گیرد که چه چیزخانواده برای او مهم است.

مخلص کلام اینکه اگر می بینید وفاداری در خانه شما پایمال شده است پس شما به عنوان فرزند خانواده، تصمیم بگیرید این ضد ارزش را نیاموزید و با آن مقابله کنید.

ضمن اینکه همیشه به خاطر داشته باشید که یکی از خصوصی ترین و محرمانه ترین روابط، رابطه زن و شوهری است که هیچکس نباید در آن دخالت داشته باشد مگر با اجازه خود زوجین.

لذا شما فرزندان گرامی که از روی تجسس و یا بدون اراده متوجه بی وفایی یکی از والدین خود شده اید ضرورت دارد که از کنار این مساله بگذرید.

به ترتیب زندگی والدین خود دست نزنید و به طور مستقیم والد دیگر را متوجه این امر ننمایید. در اکثریت غریب به اتفاق خیانتها وبی وفایی ها هر دو طرف متوجه اتفاق روی داده هستند اما بنا به برخی از مصلحتهای درست یا نادرست، برخورد جدی با آن نمی کنند لذا شما هم بهتر است در روابط خصوصی والدین خود تجسس نکنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت پدر

ممنون. خیلی کمک کردین مرسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد