نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ارتباط چتی بین شوهرم و دختر عموش

1731
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16701
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question ارتباط چتی بین شوهرم و دختر عموش

با سلام چند ماه قبل به طور اتفاقی تو گوشی شوهرم عکس دختر عموشو دیدم بعد از اون گوشیشو چک میکردم میدم دارن با هم چت میکنن و رابطشون هر روز صمیمی تر میشه یه بار اتفاقی تو گوشیش دیدم که شوهرم ازش بخاطر اینکه انقدر شهوتیش کرده و بهش کیف داده تشکر کرده بعد این که اینا رو دیدم بکلی افسرده شدم ولی بازم چیزی بهش نگفتم جالب اینکه مثلا محبش به من رو بیشتر میکنه که عذاب ووجدان نگیره یا روی کارشو سر پوش بزاره من الان پنج ماهه باردارم انقدر تو این مدت غصه خوردم که حد نداره جالب اینکه جلو بقیه وقتی حرفی از دختر عموش میشه میگه اون بچس عقده ایی در ضمن دختر عموش شوهرم داره ولی باز کار خوشو میکنه لطفا منو راهنمایی کنید چطور شوهرمو از این کارش باز دارم که ابرو ریزی نشه میدونم اگه مستقیم به خودش بگم میگه تو به چه حقی گوشیمو چک کردیغ در ضمن اون زن از شوهر من خیلی کوچیکتره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ارتباط همسرم با دختر عموش از طریق چت

دوست عزيز
    يا بايد بهش بگي يا اينكه همش در عذاب باشي پس بهتره همه چيز رو بهش بگي و اينم بدون اگر ادامه پيدا كنه اون بچه تو راه گناه داره ،وهمسر شمااحتمال داره نظرش بكلي از شما بر گرده وكار به جدائي بكشه ولا اينكه دختر عمويش هم متاهله وآبروريزي ميشه.
    از قديم گفتن هروقت جلوي ضرر رو بگيريد منفعت هست . پس تادير نشده كاري بكن .انشا الله موفق مي شين

3. کاربران زیر از alirezaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ارتباط همسرم با دختر عموش از طریق چت

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرناز خانم نمایش پست ها
    با سلام چند ماه قبل به طور اتفاقی تو گوشی شوهرم عکس دختر عموشو دیدم بعد از اون گوشیشو چک میکردم میدم دارن با هم چت میکنن و رابطشون هر روز صمیمی تر میشه یه بار اتفاقی تو گوشیش دیدم که شوهرم ازش بخاطر اینکه انقدر شهوتیش کرده و بهش کیف داده تشکر کرده بعد این که اینا رو دیدم بکلی افسرده شدم ولی بازم چیزی بهش نگفتم جالب اینکه مثلا محبش به من رو بیشتر میکنه که عذاب ووجدان نگیره یا روی کارشو سر پوش بزاره من الان پنج ماهه باردارم انقدر تو این مدت غصه خوردم که حد نداره جالب اینکه جلو بقیه وقتی حرفی از دختر عموش میشه میگه اون بچس عقده ایی در ضمن دختر عموش شوهرم داره ولی باز کار خوشو میکنه لطفا منو راهنمایی کنید چطور شوهرمو از این کارش باز دارم که ابرو ریزی نشه میدونم اگه مستقیم به خودش بگم میگه تو به چه حقی گوشیمو چک کردیغ در ضمن اون زن از شوهر من خیلی کوچیکتره
    اگر گفتنش به شوهرتون ضرر داره، بررسی کنید اگه با اون دختر صحبت کنید چی میشه؟ بهش بگید که برای حفظ زندگی خودش و شما و آبروش بدون اینکه ماجرا رو به شوهرتون بگه تمامش کنه.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ارتباط چتی بین شوهرم و دختر عموش

بهتر نیست اول بررسی کنین ببینین چی باعث شده شوهر شما به سمت دختر عموش کشیده بشه؟ به نظر من اول فارغ از بحث روابطی که پیش اومده، صمیمانه با همسرتون صحبت کنین و بفهمین چه چیزی در دخترعموش دیده که در شما نبوده.
    چون اگه این موضوع ریشه ای حل نشه، ممکنه خانومهای دیگه ای پاشون به زندگی شما باز بشه.
    شاید شما تو این مدت همسرتونو کنار گذاشتین یا بهش بی محلی کردین، شاید هم به خاطر بارداری، اخلاق و روابطتون تحت تاثیر قرار گرفته و خیلی مسائل دیگه.
    برای اینکه بتونین خونسردی تونو موقع صحبت با همسرتون حفظ کنین، نکات مثبت ایشونو تو ذهنتون مرور کنین. بعد با آرامش تلاش کنین ریشه مشکل رو پیدا کنین تا دیگه از این مسائل تو زندگیتون پیش نیاد.

6. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ارتباط چتی بین شوهرم و دختر عموش

سلام
    اصلا ب روش نيار،چون وقتي متوجه شه ک شما ميدوني و نميتوني کاري کني اوضاع خرابتر ميشه و اون گستاخ تر.فقط سعي کن بفهمي کمبودش چيه.شايد شما از وقتي ک باردار شدي سمت شوهرت نرفتي!؟بهش محبت کن.مطمئنم اگه ب اون خانوم هرزه بگيد کنار بکشه وضع بدتر ميشه چون مشخصه شخصيت خيابوني داره ک اينقد راحت وارد زندگيت شده.و ب شوهرتون ميگه شما متوجه شديد.سعي کنيد چراغ خاموش حلش کنيد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)