نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: تصمیم برای دوست شدن

1187
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تصمیم برای دوست شدن

پرسش سلام. خسته نباشید. من دختری 20 ساله ام در حال حاضر بابام زندانه و متاسفانه حکم اعدام به او دادن. در این دوسال که بابام زندانه شرایط سختی دارم دلم میخواد به یه نفر تکیه کنم و درد و دل کنم باهاش ولی کسی نیس خیلی ها خواستن باهام دوست بشن ولی من از هیچ کدوم خوشم نمی اومد قبول نمیکردم از یه طرف آبروم برام مهمه از طرف دیگه هم خیلی ها ازم تعریف میکنن که خوشگلی همین باعث میشه وسوسه بشم که بخوام برم سراغ پسرا . یکی از دوستان بابام از من خیلی خوشش میاد هروقت میبینه منو کلی تعریف میکنه ازم یه پسر 23 ساله داره که اونم خوشتیپ و خوش اخلاقه یجورایی حس میکنم از من خوشش میاد چون خیلی بیشتر از قبل هروقت منو میبینه گرم میگیره و احوال پرسی میکنه. خیلی دلم میخواد باهاش یه دوستی داشته باشم شایدم آخر این دوستی به ازدواج ختم بشه ولی در کل از نظر خانوادگی خیلی خوبن . چند روزه وسوسه شدم بهش یا پیام بدم یا زنگ بزنم و حرف بزنم. ولی نمیدونم به صورت ناشناس باهاش دوست بشم یا از اول خودمو معرفی کنم؟ خیلی دلم میخواد یکی کنارم باشه موقعیت ازدواجم ندارم. اینم بگم این دوست بابام از نظر مالی ده درجه بهتر از ما هستن. بنظر شما چیکار کنم؟ تورو خدا زود جواب بدید تا کار احمقانه ایی نکردم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10876
    تشکـر
    45
    تشکر شده 76 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کمکم کنید تورو خدا 😞😞

نقل قول نوشته اصلی توسط Narges1788 نمایش پست ها
    پرسش سلام. خسته نباشید. من دختری 20 ساله ام در حال حاضر بابام زندانه و متاسفانه حکم اعدام به او دادن. در این دوسال که بابام زندانه شرایط سختی دارم دلم میخواد به یه نفر تکیه کنم و درد و دل کنم باهاش ولی کسی نیس خیلی ها خواستن باهام دوست بشن ولی من از هیچ کدوم خوشم نمی اومد قبول نمیکردم از یه طرف آبروم برام مهمه از طرف دیگه هم خیلی ها ازم تعریف میکنن که خوشگلی همین باعث میشه وسوسه بشم که بخوام برم سراغ پسرا . یکی از دوستان بابام از من خیلی خوشش میاد هروقت میبینه منو کلی تعریف میکنه ازم یه پسر 23 ساله داره که اونم خوشتیپ و خوش اخلاقه یجورایی حس میکنم از من خوشش میاد چون خیلی بیشتر از قبل هروقت منو میبینه گرم میگیره و احوال پرسی میکنه. خیلی دلم میخواد باهاش یه دوستی داشته باشم شایدم آخر این دوستی به ازدواج ختم بشه ولی در کل از نظر خانوادگی خیلی خوبن . چند روزه وسوسه شدم بهش یا پیام بدم یا زنگ بزنم و حرف بزنم. ولی نمیدونم به صورت ناشناس باهاش دوست بشم یا از اول خودمو معرفی کنم؟ خیلی دلم میخواد یکی کنارم باشه موقعیت ازدواجم ندارم. اینم بگم این دوست بابام از نظر مالی ده درجه بهتر از ما هستن. بنظر شما چیکار کنم؟ تورو خدا زود جواب بدید تا کار احمقانه ایی نکردم.
    سلام دوست خوبم متاسفام برای شرابط پدرتون ولی من اگه جای تو بودم جای خالی بابام رو با هیچی پر نمیکردم چون زیبا هستی دلیل نمیشه که وسوسه بشی ببین دوست خیلی خوبه شاید خیلی جاها کمک کنه به آدم ولی به اینم فکر کن تو که اینجوری هستی اگه وابسته اون پسر بشی چی اون اگه میخواست خودش شروع کنند هبود ولی من جای تو بودم هیچ وقت این کار رو نمیکردم حداقل واسه اینکه آبروی پدرم نره امیدورام بتونی بهترین تصمصم رو بگیری موفق باشی

3. کاربران زیر از fariba.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba.m نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم متاسفام برای شرابط پدرتون ولی من اگه جای تو بودم جای خالی بابام رو با هیچی پر نمیکردم چون زیبا هستی دلیل نمیشه که وسوسه بشی ببین دوست خیلی خوبه شاید خیلی جاها کمک کنه به آدم ولی به اینم فکر کن تو که اینجوری هستی اگه وابسته اون پسر بشی چی اون اگه میخواست خودش شروع کنند هبود ولی من جای تو بودم هیچ وقت این کار رو نمیکردم حداقل واسه اینکه آبروی پدرم نره امیدورام بتونی بهترین تصمصم رو بگیری موفق باشی

درسته حرفتون تا الان خیلی سعی کردم سراغ کسی نرم. نمیدونم بخاطر تنهایی بوده یا چیز دیگه ایی که این فکر افتاد در سرم که یجورایی باهاش دوست بشم. خیلی سردر گمم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

چون خوشگلی هوس دوست پسر داری؟؟؟؟خیلی غیرمنطقیه
    قبول دارم شرایط سختی رو داری و کمتر کسی بتونه درکت کنه ولی بهتر نیست با یه همجنس خودت دوست بشی
    والا تاجایی که من میدونم دخترا بهتر حرف همو درک میکنن تا دوجنس مخالف
    اون فقط میتونه تو رو برای یه مدت کوتاه سرگرم کنه (تازه اگه به گناه ختم نشه) ولی بعدش چی؟
    حداقل اگه با یه کم صنف خودت دوست بشی این دوستی میتونه پایدار باشه
    ان شاا.. مشکل پدرت هم حل بشه
    اخ چقدر من از حکم اعدام بدم میاد
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

6. کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود به مشاور خوش اومدین - بارها موارد مشابه روج دادم
    عرض کنم درسته دراین نسل کمی متفاوته عقاید و اشنایی و دوستی ووو ولی توجه داشته باشید از شرایط سختی که دارید و ازاین خلا عاطفی وتنهاییون سواستفاده نشه واحساستون بازی گرفته نشه

دلیلی نداره کسی تعریف وتمجید کرد ما جو گیر بشیم یاداون روباه وکلاغ وپنیرش افتادم

هرچیزی رسم وعرفی داره اگر نیتشون ازدواج و دوست داشتن باشه راحت میتونند ازطریق خانواده ات اقدام کنن دوست پدرتون هم هستن
    پس دلیلی نداره شما استارتر این رابطه باشید چون نود درصد این روابط صرف ارضای خلا و غریزه جنسی جوانان وفرار از واققعیتها وترس وتنهایی هست و متاسفانه به ازدواج ختم نمیشه و اگر مواردی اسنتثنا به این امر ختم بشه بازم مشکلات خاص خودشو داره ویک بدببینی نسبت بهم پیدا ودراین میان تعهد وتاهلشون به چالش کشیده میشه

عرض کردم اگر ایشون تمایلی به وصلت داشته باشن میتونن از راه درست وارد بشن نه اینکه شما رو درعمل انجام شده قرار بدن و یا محک و یا دوست بشید
    بهرحال منطقی باشید وسعی کنید این خلا رو یا یاد خدا و وتفریحات سالم و با همجنس خودتون یا فعالیتهای اجتماعی سالم پر کنید وحریم خصوصی خودتون رو حفظ کنید
    اینگونه مصونییت هم بهتره عقاید وخط قرمزتون روپایبند باشید وهم اگر شخصی معیارهای شمارو ببینه بهتر اعتماد میکنه برای یک ازدواج موفق سوال وابهامی بود درخدمتتونم

8. 3 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

سعی کن همیشه مسی درست رو انتخاب کنی
    ب عقلت رجوع کن ن احساساتت
    اگه این آقا شما رو میخواست شک نکن پیش قدم میشود
    بذار اگه قراره ازدواجی صورت بگیره از جانب این آقا باشه این درخواست، ن شما
    ممکن با این کارتون ب دوستی منجر بشه و حال و روزتون از امروز بدتر بشه و شمارو تنها بذاره
    پس همچین کاری انجام نده
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تصمیم برای دوست شدن

دوست عزیز در مورد پدرتون باید بگم نگران نباشید چون خیلی از این احکام شکسته میشن

ولی برای مواقعی که ذهنتون اشفته است شروع به نوشتن کنید چون نوشتن قدرت بالایی در کاهش این اشفتگی و تنش های ذهنی داره

متن های نوشته شده رو 5 بار بخونید و بعد پاره کنید و دور بریزید

در مورد ازدواج تا وقتی مطمئن نشدید فرد مقابلتون به شما واقعا" علاقه داره و خواهان ازدواج باشماست ، دلبسته نشید

ایجاد دلبستگی و وابستگی میتونه تاثیر بدتری روی شما داشته باشه

پس هر وقت که تمایل پیدا کردید دوست بشید و برای ازدواج ارتباط برقرار کنید

حتما" با مشاوری مجرب در این خوص مشورت حضوری و دو نفره داشته باشید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

11. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)