نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دخالت در زندگی مشترک

3025
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دخالت در زندگی مشترک

با سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاور عزیز
    همسرم خیلی به حرف خانوادش علی الخصوص مادرش هست و من اینو شدیدا تو زندگیم احساس می کنم.. خیلی ناراحت میشم و برام خیلی نگران کننده هس.. مثال ساده اینه که برای یه آرایشگاه رفتن من با مادرش مشورت می گیره که من کجا برم آرایشگاه ...در صورتی که مادرشون تخصصی تو این زمینه نداره ... من خیلی اعصابم خورد میشه و بدرفتار میشم...چجوری با این مسآله کنار بیام؟من نگران مسایل بزرگ زندگیم هستم که فقط مربوط من و همسرم هس دیگران بخوان نظرشونو اعمال کنند.. همسرم هم حرف اونارو گوش میده..لطفا راهنماییم کنید...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دخالت در زندگی مشترک

ساعت کاریم تموم شده باید برم..فردا باز این سوالو می پرسم و راهنمایی میخام..کاش زودتر جواب بدین..

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دخالت در زندگی مشترک

نقل قول نوشته اصلی توسط سوشمیتا نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاور عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط سوشمیتا نمایش پست ها
    همسرم خیلی به حرف خانوادش علی الخصوص مادرش هست و من اینو شدیدا تو زندگیم احساس می کنم.. خیلی ناراحت میشم و برام خیلی نگران کننده هس.. مثال ساده اینه که برای یه آرایشگاه رفتن من با مادرش مشورت می گیره که من کجا برم آرایشگاه ...در صورتی که مادرشون تخصصی تو این زمینه نداره ... من خیلی اعصابم خورد میشه و بدرفتار میشم...چجوری با این مسآله کنار بیام؟من نگران مسایل بزرگ زندگیم هستم که فقط مربوط من و همسرم هس دیگران بخوان نظرشونو اعمال کنند.. همسرم هم حرف اونارو گوش میده..لطفا راهنماییم کنید...

دوست عزیز بیشتر تلاش خودتون رو برای مادرشوهر قرار بدید

و تا میتونید به ایشون توجه و محبت کنید و حتی خودتون در بعضی کارها پیش قدم بشید و از مادرش نظر بخوایت

این رفتار شاید سخت به نظر بیاد ولی میتونه نظر مادر ایشون رو جلب کردن و به شما اعتماد کنن

اعتماد به اینکه شما همسری مناسب برای فرزندش هستید و به همین خاطر هر روز میزان دخالت هاش کاهش پیدا میکنه

و شما به راحتی میتونید از این طریق هم روی شوهرتون کنترل داشته باشید چون ایشون مادرش رو بسیار دوست داره

پس کمی صبور باشید

4. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد