نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سنگ صبور من

1386
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

سنگ صبور من

سلام دوستای خوبم.میدونم که مشکل منو هیچ کس جز خدا نمیتونه حل کنه ولی میخواستم درد دل کنم.گفته بودم که34 سالمه واینکه قبلا که خواستگارای تلفنی برام میومد همشون برای ما شرط وشروط میذاشتند وندیده منورد میکردند وباکمال بی ادبی خواستگاری میکردند انگار که میخواستند کالایی بخرند گفته بودم که حالا دیگه از همه چیز ناامید شدم نه اینکه فکر کنید زشتم برعکس خیلی هم زیبا وقد بلند هستم.وبه خاطر مشکلاتم وغصه زیاد هم افسردگی گرفتم وهم ام اس دارم اون زمانی که سالم بودم وجوان نتونستم ازدواج کنم چه برسه حالا که بیمار هم هستم.ولی با این همه ازخدا به خاطر نعمتهایش ممنونم.از طرفی دیگر مادری دارم که اون هم افسرده وبسیار عصبی است درست مثل من با این تفاوت که من به روانپزشک مراجعه میکنم ولی اون نمیخواد بپذیره که مشکل داره همش سر موضوعات کوچیک با منوخواهرام دعوا میکنه از مادرم هم ناامیدم.پدرم هم فرد بی مسئولیت است وهیچ احساسی روی ما نداره وبه فکر خودشه هر وقت ازش پولی میخوام میگه مگه پدر مادر من خرج من کرده اند که من بخوام خرج شما کنم . بیشتر خرج مارو مادرم میده ومسئولیت زندگی روز به روز روی دوش مادرم سنگینی میکنه .خواهرام همه تحصیل کرده اند ولی من به خاطر بیماریم نتونستم ادامه تحصیل بدم بعضی وقتها برای دوستم درد دل میکنم ولی بعدا احساس میکنم که ابرویم رفته پیش روانپزشکم هم درد دل وگریه میکنم ولی اون هم به جز تجویز دارو نمیتونه برام کاری کنه.حالا مشکلاتم را در نامه هایم به امام رضا میگم.ونامه هایم را در ضریح امام رضا میندازم .بعضی وقتها هم برای امام زمان نامه مینویسم وتوی ضریح امام رضا میندازم یکبار از امام رضا چیزی را خواستم که غیر ممکن بود ولی روز بعد از نوشتن نامه ام حاجتمو داد نه اینکه فکر کنید خیلی خوبم منم مثل خیلی ها گناهکارم.حالا امام رضا سنگ صبورمه .وجز اون دیگه تکیه گاهی ندارم من کشورم رو دوست دارم ولی از اکثرمردم کشورم زده شدم .حالا تنها دل خوشیم اینه که درس بخونم وبورس بگیرم وبرم خارج.واگه نتونستم حداقل خودم مستقل باشم وروی پای خودم باشم بتونم یه کار خوبی داشته باشم ویه خونه کوچیک و ساده.اینو برای سنگ صبورم یعنی امام رضا گفته ام وهرگز از نامه نوشتن برایش خسته نمیشم حتی اگه حاجتمو نده چون اون تکیه گاه ومحرمه منه .سنگ صبورمه.

2. 3 کاربران زیر از fatemeh-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سنگ صبور من

خوش به حالت که هم سنگ صبور پیدا کردی هم هدفتو میدونی

4. 4 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13756
    تشکـر
    369
    تشکر شده 145 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    10

همه مشکلاتتون حل میشه
    تواین دنیا خداست که مارو میبینه وخودشم کمکمون میکنه از اینکه میبینم قوی هستید خوشحالم

6. 2 کاربران زیر از zramzni بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود باتوجه به گفته هاتون روحیتون قابل تحسینه خواهرم
    عرض کنم حضورتون ناامید نباشید واینو درنظر داشته باشید که خدا بزرگتر از مشکلاته ن مشکل بزرگتر ازخدا .
    پس یقین کن امتحان الهیست وصلاح بدونه حل میشه هیچ دری نیست باز نشه وکلیدی نداشته باشه چون اگر قرار بود باز نشه در رو نمیذاشتن یا برش میداشتن جاش دیوار محکمی میساختن .
    بهرحال همچنیان تلاش وامید ستودنیتون رو ادامه بدید وبا مشاور حضوری هم ملاقات کنید ان شاالله که کامیاب باشید یاحق

8. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد