نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دخالت در زندگی مشترک

767
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دخالت در زندگی مشترک

ا سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاور عزیز
    همسرم خیلی به حرف خانوادش علی الخصوص مادرش هست و من اینو شدیدا تو زندگیم احساس می کنم.. خیلی ناراحت میشم و برام خیلی نگران کننده هس.. مثال ساده اینه که برای یه آرایشگاه رفتن من با مادرش مشورت می گیره که من کجا برم آرایشگاه ...در صورتی که مادرشون تخصصی تو این زمینه نداره ...اصلا من دوست ندارم جایی که اون میگه برم.. من خیلی اعصابم خورد میشه و بدرفتار میشم...چجوری با این مسآله کنار بیام؟من نگران مسایل بزرگ زندگیم هستم که فقط مربوط من و همسرم هس دیگران بخوان نظرشونو اعمال کنند.. همسرم هم حرف اونارو گوش میده..لطفا راهنماییم کنید...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16588
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دخالت در زندگی مشترک

بشین باهاش صحبت کنکه اگه شما قبول نکنی مثلاً آرایشگاه بری بعدا! بی احترامی و دلخوری میشه خودت به مادر شوهرت با آرامش بگو

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من اصلا با مادر شوهرم حرف نمیزنم ..فقط سلام و احوالپرسی و خدافظی ...فقط همین..اینقد توزندگیم دخالت میکنه برم بشینم باهاش حرفم بزنم!!!
    اول از همه تقصیر همسرم هست که اینقد بهشون اجازه میده دخالت کنن...... برای جلوگیری از دخالت تو زندگیم چیکارکنم؟
    برای مثال خیلی با شوهرم حرف نمیزنم چون میره به اونا میگه...حرف زدنم شده اینکه این فیلم قشنگه اون گل خوشگله از این جور چرت و پرتا...ولی دیگه هیچ وقت ازش مشورت نمیگیرم...چون خانوادش میخان نظر بدن..
    خیلی خسته ام بعضی اوقات خیلی کم میارم...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوشمیتا نمایش پست ها
    ا سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاور عزیز
    همسرم خیلی به حرف خانوادش علی الخصوص مادرش هست و من اینو شدیدا تو زندگیم احساس می کنم.. خیلی ناراحت میشم و برام خیلی نگران کننده هس.. مثال ساده اینه که برای یه آرایشگاه رفتن من با مادرش مشورت می گیره که من کجا برم آرایشگاه ...در صورتی که مادرشون تخصصی تو این زمینه نداره ...اصلا من دوست ندارم جایی که اون میگه برم.. من خیلی اعصابم خورد میشه و بدرفتار میشم...چجوری با این مسآله کنار بیام؟من نگران مسایل بزرگ زندگیم هستم که فقط مربوط من و همسرم هس دیگران بخوان نظرشونو اعمال کنند.. همسرم هم حرف اونارو گوش میده..لطفا راهنماییم کنید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط سوشمیتا نمایش پست ها
    من اصلا با مادر شوهرم حرف نمیزنم ..فقط سلام و احوالپرسی و خدافظی ...فقط همین..اینقد توزندگیم دخالت میکنه برم بشینم باهاش حرفم بزنم!!!
    اول از همه تقصیر همسرم هست که اینقد بهشون اجازه میده دخالت کنن...... برای جلوگیری از دخالت تو زندگیم چیکارکنم؟
    برای مثال خیلی با شوهرم حرف نمیزنم چون میره به اونا میگه...حرف زدنم شده اینکه این فیلم قشنگه اون گل خوشگله از این جور چرت و پرتا...ولی دیگه هیچ وقت ازش مشورت نمیگیرم...چون خانوادش میخان نظر بدن..
    خیلی خسته ام بعضی اوقات خیلی کم میارم...
    درود - به مشاور خوش اومدین
    مورد مشابه شما رو خیلی دراین انجمن بارها بحث و گفتگو داشتیم سرچ کنید حتما براتون مفید خواهد بود
    وهم مقالات وکتبی گذاشتم درسایت گذاشتم
    شما باید با همسرتون ارتباط کلامی قوی تری داشته باشید و هم باید ایشون رومجاب و اگاه کنید از حریم خصوصی و استقلال خانواده .
    وهمیشه ی خط قرمز داشته باشید
    و نکته دوم شما باید تغییراتی درارتباطتتون بدین و با مادر شوهرتون از در دوستی وارد بشید تا بهشون نزدیک بشید وکم کم قلق و رگ خوابشو بدست بیاریدوحفظ ظاهر کنید
    گرنه شما روابطی وگفتگویی نداشته باشید همچنان این قضیه ادامه خواهد داشت
    یک نوع شخصیت وابستگی وبی ثباتی وعدم استثلال فکری با توضیحاتتون درهمسرتون مشاهده میشه
    پیشنهاد دارم هردوتون برید پیش مشاور
    واگر ایشون تمایلی نداشتند حداقل خودتون برید و با راهکار و تکنیکهایی که مشاور خانواده بهتون میده بهتر میدونید رو همسرتون تسلط تا حریم خصوصی تون رو با ثبات تر کنید بهرحال با ارامش و گفتگو این مشکلتون رو بررسی وحل کنید
    مورد ویا سوالی بود درخدمتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد