نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درمان بد بینی

720
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درمان بد بینی

سلام.من 24 سالم هست دانشجوی کارشناسی ارشد معماری

حدود 2 ماه میشه با یکی از همکلاسی هام یک رابطه ای رو شروع کردیم.قول و قراری با هم گذاشتیم. خلاصه بگم

من یکم حالا میشه گفت کم تجربه یا هرچی.ولی حسودم. همش ناراحت میشم ازش با اینکه ایمان قلبی دارم که رفتار هاش یا صخبت هایی که میکنه با همکلاسی ها فقط در حد یه حرفه و ...
    همش تو ذهنم بد بین شدم. اصلن زندگی برام تلخ شده.کمکم کنید من واقعن نیاز به کمک دارم.نمیخوام این رابطه رو از دست بدم

همش تو نا خودآگاهم یهویی یه بدبینی رخ میده.دست من نیست

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بد بینی

شما دختری یا پسر؟ بعد هم فکر نمیکنی اینجور رابطه ها عاقبتی نداره.چرا بیخودی زندگی رو به خودت تلخ کردی؟

3. کاربران زیر از fatemeh-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بد بینی

نقل قول نوشته اصلی توسط soltanxarmin نمایش پست ها
    سلام.من 24 سالم هست دانشجوی کارشناسی ارشد معماری
    حدود 2 ماه میشه با یکی از همکلاسی هام یک رابطه ای رو شروع کردیم.قول و قراری با هم گذاشتیم. خلاصه بگم
    من یکم حالا میشه گفت کم تجربه یا هرچی.ولی حسودم. همش ناراحت میشم ازش با اینکه ایمان قلبی دارم که رفتار هاش یا صخبت هایی که میکنه با همکلاسی ها فقط در حد یه حرفه و ...
    همش تو ذهنم بد بین شدم. اصلن زندگی برام تلخ شده.کمکم کنید من واقعن نیاز به کمک دارم.نمیخوام این رابطه رو از دست بدم
    همش تو نا خودآگاهم یهویی یه بدبینی رخ میده.دست من نیست
    سلام دوست من
    این خوبه که می خوای از این بد بینی بیرون بیای، کارت قابل ستایشه.

ببین یه چیزی ته روانته که داره آزارت می ده، این موضوعیه که می تونه تو زندگی زناشوییت هم تاثیر بزاره
    البته چیزی نیست که بتونیم به این سادگی تو فضای مجازی حل کنیم و شما نیاز داری به مشاوره رو در رو و حضوری.

یه چیزی ریشه داره در زمان گذشته که باعث بوجود اومدن این بد بینی میشه، خوب فکر کن که بین چی بوده، خاطره ای، موضوعی، رفتاری چی؟ هرچی بیشتر تونستی به یاد بیاری به درمانت کمک می کنه. مطمئن باش برطرف می شه.
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد