نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ازدواج دختر مجرد با مرد مطلقه

1413
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13764
    تشکـر
    7
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج دختر مجرد با مرد مطلقه

دختری 29 ساله هستم.از لحاظ ظاهر و تحصیلات و خانواده شرایط خوبی دارم. اخیرا یکی از دوستانم شخصی را برای ازدواج بمن معرفی کرده اند که این فرد از لحاظ شرایط شغلی، سن (31 سال) و ظاهر و تحصیلات شرایط عالی را دارد. به گفته دوستم از لحاظ اخلاقی نیز دارای اخلاق مناسب است ولی خودم هنوز با ایشان صحبتی نداشته ام. مشکلی که این فرد دارد اینست که قبلن یکبار ازدواج کرده و بعد یکسال زندگی از همسرش جدا شده است. من از دوستم علت طلاق را جویا شدم دوستم گفتن که این فرد دوست ندارد به همه راجب علت طلاقش چیزی بگوید مگر به خود شخص من. من موضوع را با خانواده ام در میان گذاشتم.خانواده ام گفتند که ابتدا باید علت طلاق از طریق واسطه مان مشخص و پرسیده شود و بعد رابطه آشنایی شروع شود. علاوه بر این خانواده ام ظاهرا زیاد تمایلی به این آشنایی ندارند ولی نظر نهایی را به عهده خودم گداشته اند.
    دوتا سوال برای من وجود دارد:
    1)آیا ازدواج با فرد مطلقه احتمال به وجود آمدن مشکل در زندگی من رو افزایش نمیده؟
    2)من چگونه علت طلاق را جویا شوم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : ازدواج دختر مجرد با مرد مطلقه

سلام
    درمورد سوال اولتون ازدواج چه فرد مطلقه و چه فرد مجرد هیچوقت خوشبختی صددرصدی نداره و کسی نمیتونه تضمین کنه ک تاابد همچی خوبه
    اما شماالان باتحقیق درمورد زندگی اولشون میتونید به ی شناختی درمورد برخورد او باهمسرآینده اش پی ببرید واینکه مرد زندگی هستن یاخیر؟!
    درمورد سوال دومتون شما برین پیش اون واسطه و باخط ایشون به صورت تلفنی دلیل طلاق را بپرسید یا اینکه اون واسطه از همسراولشون دلیل را بپرسن.
    موفق و خوشبخت بشین ان شاالله

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    تشکر شده 232 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید خوشبختی به این چیزا نیست.
    هر کسی سرنوشتی داره بعضی وقت ها اتفاقاتی در زندگیت پیش میاد که نمیتونی تصورشم بکنی اما یه روزی برات پیش میاد نمونه همین موضوع خود بنده. من الان 26 سالمه یه ازدواج نا موفق داشتم علتش هم خیانت زنم بود. باور کن اگه یه سال پیش بهم می گفتن تو روزی میری دادگاه برای طلاق زنت به این سناریو می خندیدم. اما برام پیش اومد.
    شما هم از این آقا بپرس ببین مشکل چی بوده اگر مقصر ایشون نبوده به نظر من هیچ منعی نداره ازدواج با ایشون

5. کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_yari نمایش پست ها
    دختری 29 ساله هستم.از لحاظ ظاهر و تحصیلات و خانواده شرایط خوبی دارم. اخیرا یکی از دوستانم شخصی را برای ازدواج بمن معرفی کرده اند که این فرد از لحاظ شرایط شغلی، سن (31 سال) و ظاهر و تحصیلات شرایط عالی را دارد. به گفته دوستم از لحاظ اخلاقی نیز دارای اخلاق مناسب است ولی خودم هنوز با ایشان صحبتی نداشته ام. مشکلی که این فرد دارد اینست که قبلن یکبار ازدواج کرده و بعد یکسال زندگی از همسرش جدا شده است. من از دوستم علت طلاق را جویا شدم دوستم گفتن که این فرد دوست ندارد به همه راجب علت طلاقش چیزی بگوید مگر به خود شخص من. من موضوع را با خانواده ام در میان گذاشتم.خانواده ام گفتند که ابتدا باید علت طلاق از طریق واسطه مان مشخص و پرسیده شود و بعد رابطه آشنایی شروع شود. علاوه بر این خانواده ام ظاهرا زیاد تمایلی به این آشنایی ندارند ولی نظر نهایی را به عهده خودم گداشته اند.
    دوتا سوال برای من وجود دارد:
    1)آیا ازدواج با فرد مطلقه احتمال به وجود آمدن مشکل در زندگی من رو افزایش نمیده؟
    2)من چگونه علت طلاق را جویا شوم؟
    درود به مشاور خوش اومدین دوست عزیز

عرض کنم شرایط فوق که این اقا دارند خوبه ولی خب -اگر اینقد موفق بودند علت اینکه نتونستند زندگی قبلی خودشون رومستجکم کنن جای سوال داره

اینجاست که باید رو راست وقاطع باشید باشید و بدون تعارف و یا هرموردی علت روجویا بشید واین حق شماست بدونید چون گذشته ایشون بنوعی عجین میشه باشما فی الحال.

و چنانچه علت رو هم جویا و متوجه شدید باید بسنجید و تحقیق غیر مستقیم صحت و سفم این امر رو تا هیچ سوتفاهمی وابهامی نباشه دراینده چنانچه بذیرفتید دچارش نشید.

چنانچه والدین شما انتخاب رو برعهده خود شما گذاشتن پس بهتون ایمان دارند .
    پس عجول نباشید وهمه معیارهای مادی ومعنوی و هرموردی مد نظرتونه رومجک بزنید ایا ایشون دارا هستند یانه؟

درمورد اینکه یک مرد و یا ی خانم مطلقه میتونن دوباره ازدواجی موفق داشته باشند بازم این بستگی به شخص داره.
    وخداروچه دیدین باایشون اینده ایی روشنتراز یک شخص مجرد که بار اولشون باشه ازدواج کنند رقم بخوره
    ازدواج معامله یکی دوروز نیست پس همه جوانب رودرنظر بگیرید تا دچار تجربه تلخی نشید .
    سوال وموردی دیگر بود درخدمتتونیم یاحق

7. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10744
    تشکـر
    6
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین. اگه نمیخوایش معرفیش کن به من

9. کاربران زیر از مگنت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13764
    تشکـر
    7
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتتون بخیر دوستان
    من خیلی وقت پیش این سوال رو مطرح مردم ولی من با خواستگارم آشنا شدم و آشنایی ما طول کشید الان سوال دیگه ایی در رابطه با همین موضوع دارم. من با خواستگارم آشنا شدم و از ایشون دلیل جداشدنشون رو پرسیدم.ایشون خیلی توضیح دادن. و در واقع یک دلیل نداشتن بلکه چندین دلیل داشتن که همه اونها مربوط به اخلاق همسرشون بوده.من از ایشون خواستم که با همسر سابقشون راجب دلیل جداشدنشون صحبت کنم ولی ایشون خیلی مخالفن. آیا صحبت کردن من با همسر سابقشون کار اشتباهیه؟اگه کار اشتباهی نیست در برابر عکس العمل خواستگارم که مخالف صحبت کردن با همسر سابقشون هستن چیکار کنم؟خیلی ممنونم.

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

وقت شماهم بخیر
    شاید دارن دروغ میگن ک اینطور مخالفن

شاید این ماه بیاید...شاید

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز معلومه همه تقصیرا رو گردن زن سابقشون میندازن. باید با همسر سابقش یا یک نفر که بیطرف باشه صحبت کنید

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد