نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: تردید در علاقه پسر

948
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید در علاقه پسر

سلام خوبید؟من یه دوست خیییییییییییلی صمیمی دارم که اسمش ساراست . اسم منم مرجان هست.خیلی با هم صمیمی ایم مثل خواهر شاید هم نزدیک تر.همه زندگی همو میدونیم هر روز اگه بهش زنگ نزنم و با هم حرف نزنیم اروم نمیشم...اما...
    با این کارری که کرد واقعا...نمیدونم ... نظرم بهش عوض شد نه اینکه کاملا نظرم بهش عوض بشه ولی اون حسه مثل یه توپ ترکید...
    امروز صیح که خونه تنها بوده زنگ میزنه دوس پسرش بیاد ، با هم میشینن تو ماشین حرف زدن و خوش بودن تا اینکه پسره نمیتونه خودشو کنترل کنه دستشو بوس میکنه و بهش نزدیک میشه...دوسم هم نمیتونه خودشو کنترل کنه میره تو بغلش و شروع میکنن لب دادن به هم دیگه....تا مرز رابطه جنسی با هم میرن تا اینکه پسر میگه پیاده شو از ماشین چون دیگه ارضا شده بوده و واقعا نمیتونسته خودشو کنترل کنه...هنوزم دوسش داره...از کارش پشیمونه اما باهاشه...
    هر چی میگم دیگه گوش نمیده.
    کار اشتباهی کرد اما ...
    چی کار کنم؟

2. کاربران زیر از marjanhh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : با این کاری که کرد نظرم کاملا بهش عوض شده ولی دوسش دارم...چی کار کنم؟

سلام
    اگه واقعاً دوست خودتون میدونیدش نظرتون رو در مورد این رفتارش بهش بگین و بگین که کارش چقدر اشتباه بوده و به سمت درست هدایتش کنید
    اگه درس گرفته ومیدونه کارش اشتباه بوده و دیگه تکرار نمیکنه کنار خودتون نگه ش دارین و نزارین به راه کج بره
    اما اگه درس نگرفته و میخواد به کاراش ادامه بده ازش فاصله بگیرین تا رفتار هاش روی شما تاثیر منفی نزاره
    تردش نکنین که به سمت بد تشویق و هدایت بشه ، ازش فاصله بگیرین تا بدونه کارش چقدر اشتباه بوده و اگه تونست برگرده

بیشتر مواظب خودتون باشین ، چون دوستان تاثیر زیادی میتونن بر روی آدم بزارن

4. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    اگه واقعاً دوست خودتون میدونیدش نظرتون رو در مورد این رفتارش بهش بگین و بگین که کارش چقدر اشتباه بوده و به سمت درست هدایتش کنید
    اگه درس گرفته ومیدونه کارش اشتباه بوده و دیگه تکرار نمیکنه کنار خودتون نگه ش دارین و نزارین به راه کج بره
    اما اگه درس نگرفته و میخواد به کاراش ادامه بده ازش فاصله بگیرین تا رفتار هاش روی شما تاثیر منفی نزاره
    تردش نکنین که به سمت بد تشویق و هدایت بشه ، ازش فاصله بگیرین تا بدونه کارش چقدر اشتباه بوده و اگه تونست برگرده

بیشتر مواظب خودتون باشین ، چون دوستان تاثیر زیادی میتونن بر روی آدم بزارن
    منم بهش گفتم که کار اشتباهی کرده و با این کار تو قربانی هوس های اون پسر شدی...گفت که دیگه نمیخوام از نزدیک بیینمش . ولی باهاش چت میکنه داوئما حتی بعد اینکه از ماشین پیاده شده و اومده خونه بازم من بهش زنگ زدم داشت باهاش چت میکرد.خودش پشیمونه اما نمتواند ازش دل بکنه و میگه که فقط دیگه ارتباط نزدیک با هم نمخوام داشته باشیم اما چت رو ول نمیکنه...هنوزم میگه دوسش دارم و عاشقم

6. 2 کاربران زیر از marjanhh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

ببینید این دوستتون نا خواسته وارد رابطه ای شده که بیرون اومدن از این رابطه کار فوق العاده سختی هست.

ایشون مزه ی این کار زیر زبونشون اومده و براشون سخت هست که ترک کنن.

ادامه دادن ایشون به این ارتباط یعنی اینکه من از این کارم خیلی هم پشیمون نیستم.

زمانی میشه گفت پشیمون هست که هیچ وقت نخواد حتی به ارتباط با ایشون ادامه بده.

همونطور که دوست خوبمون آقا رضا گفتن شما کاری که باید بکنید این هست که از عواقب این کار مطلعشون کنید.

و اگر قابل هدایت بود کنارشون بمونید و اگر نبود کاملا رابطه تون رو قطع کنید.

چون واقعا مجاورت مشابهت میاره.
    ویرایش توسط mahdianshakib : 05-29-2015 در ساعت 05:16 PM

8. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

این خانم حالا تابع احساساتشون عمل میکنن، این تجربه رو واسه اولین بار داشتن و ممکن تجارب بعدی رو با این آقا داشته باشن
    اگه به حرف شما گوش نمیدن تنها کاری ک میتونین انجام بدین اینه ک ازشون دور باشین ، داداش رضا راست میگن و اینو بارها تجربه ثابت کرده
    اگرم خواستین آدرس اینجا رو ب دوستتون بدین ک بیان اینجا باهاشون صحبت کنیم
    چون حالا حرف زدن شما قطعا تاثیری نخواهد داشت و ایشون حالا پر از احساسات هستن، بعبارتی مغزشون کار نمیکنه
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

10. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    10

اگرم با خونواده ش احساس راحتی میکنه و چیزی نداره ک از خونواده ش مخفی کنه خونواده شو در جریان بذارین ک فردا روز احساس ندامت و پشیمانی نکنین ک چرا ب خونواده ش نگفتین
    امضای ایشان

12. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanhh نمایش پست ها
    منم بهش گفتم که کار اشتباهی کرده و با این کار تو قربانی هوس های اون پسر شدی...گفت که دیگه نمیخوام از نزدیک بیینمش . ولی باهاش چت میکنه داوئما حتی بعد اینکه از ماشین پیاده شده و اومده خونه بازم من بهش زنگ زدم داشت باهاش چت میکرد.خودش پشیمونه اما نمتواند ازش دل بکنه و میگه که فقط دیگه ارتباط نزدیک با هم نمخوام داشته باشیم اما چت رو ول نمیکنه...هنوزم میگه دوسش دارم و عاشقم
    همونطور که دوستمون گفتن اگه واقعاً پشیمون بود ارتباطش رو کامل قطع میکرد ...

پس از اینکه دوباره بخواد کار های قبلیش رو تکرار کنی هیچ ترسی نداره و داره خودشو با حس کنجکاوی احساسات غرق میکنه .

شما تذکر هاتون رو بدین و اگه دیدین دوست داره به کارهاش ادامه بده ازش فاصله بگیرین .

اگه کنارشون بمونید مطمعن این شما هستین که جذب این اعمال میشین و اگه نخواین انجام بدین هم اذیت میشین و فکرتون رو مشغول میکنه .

14. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    10

دوستان کاملا حرفاشونن صادقانه ست و بنظرم بهترین راه حل ها رو واسه شما بیان کردین
    سعی کنین ک همین کارارو انجام بدین و از کاری ک میخواین انجام بدین هیچوقت احساس ندامت و پشیمانی نکنین
    امضای ایشان

16. 3 کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد