نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: خواستگارم سرطان پوست داره

1789
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

خواستگارم سرطان پوست داره

سلام دوستای گلم.
    بچه ها همون طور که قبلا گفتم من قبلا طلاق گرفتم و ی دختر دارم و 26 سالمه ، دوتا خواستگار داشتم که از بین اونا با کمک شما و عقاید و معیار های خودم یکی رو انتخاب کردم .
    رابطمون خوب بود و میخواستیم بریم آزمایش خون و بعد عقد که یدفعه ی اتفاقی افتاد . خواستگارم هر 6 ماه ی بار چک کامل میشه ، ی روز رفت جواب آزمایشش رو بگیره به من نگفته بود که جواب آزمایش چی هست. بعد از یکی دو روز دیدم رفتارش عئض شده و یچیزایی از من میخواد که میدونه من هرگز قبول نمیکنم. من اول فکر کردم از اول قصدش همین بوده. خیلی ناراحت شدم . بعد از ی هفته اون دید من فکر میکنم بهم خیانت شده و اون آدم بدی هست. بهم پی ام داد که ن اینطور که من فکر میکنم نیست و چون دوسم داره ازم دوری میکنه و این کارا رو کرده. بعد بهم حقیقت رو گفت فهمیدم که سرطان پوست داره و تازه به این مریضی دچار شده. دکترا بهش گفته بودن که چون تازه بیماریش شروع شده قابل درمان هست. ازم خواست پاش بمونم تا بره اروپا و درمان بشه و برگرده .
    ولی بچه من نمیدونم آیا واقعا سرطان پوست قابل درمان هست. ؟
    واگیر دار هست یا نه؟
    دوستان من از اون روز که شنیدم این مشکل رو داره خیلی داغون شدم چون دوسش دارم و میخواستم باهاش ازدواج کنم. بعد از این اتفاق نمیدونم چیکار کنم. از یطرف من تنها نیستم و دخترم هم با منه و نمیتونم ی طرفه تصمیم بگیرم از ی طرف مطمئنم با اون به آرامشی که میخوام میرسم . بچه ها بهم بگین من چیکار کنم لطفا راهنماییم کنیین.

2. کاربران زیر از مرسده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خواستگارم سرطان پوست داره

سلام
    بنظرم درمورد بيماري ب پزشک متخصص مراجعه کنيد...
    و درمورد اينکه باهاش بمونيد يا نه...فقط ميگم خودتون رو بذاريد جاي اين عاقا...انساني نيست عادم محبوبش رو بخاطر بيماري رها کنه
    موفق باشيد و هميشه شاد

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    باهاش پیش ی دکتر برین تا از وضعیتش کاملا مطلع بشین وبعد تصمیم عاقلانه بگیرین
    شما فقط خودتون این وسط نیسین ک بخواین احساسی برخورد کنین اگرهم حس ترحم بهش دارین ولش کنید چون ترحم هیچوقت محبت ابدی نمیاره و زندگی قابل ترحم نیست

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6722
    تشکـر
    0
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    10

ن ترحم نیست . دوسش دارم و میدونم با ایشون خوشبخت میشم.و به آرامشی که میخوام میرسم.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پس برو و مطمین شو ک خوب میشه و اگه خوب میشه کنارش باش
    واگر خدایی نکرده نمیشه دیگه ترکش کن چون تحمل ی شکست دیگه براتون سخت تره

7. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مرسده نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم.
    بچه ها همون طور که قبلا گفتم من قبلا طلاق گرفتم و ی دختر دارم و 26 سالمه ، دوتا خواستگار داشتم که از بین اونا با کمک شما و عقاید و معیار های خودم یکی رو انتخاب کردم .
    رابطمون خوب بود و میخواستیم بریم آزمایش خون و بعد عقد که یدفعه ی اتفاقی افتاد . خواستگارم هر 6 ماه ی بار چک کامل میشه ، ی روز رفت جواب آزمایشش رو بگیره به من نگفته بود که جواب آزمایش چی هست. بعد از یکی دو روز دیدم رفتارش عئض شده و یچیزایی از من میخواد که میدونه من هرگز قبول نمیکنم. من اول فکر کردم از اول قصدش همین بوده. خیلی ناراحت شدم . بعد از ی هفته اون دید من فکر میکنم بهم خیانت شده و اون آدم بدی هست. بهم پی ام داد که ن اینطور که من فکر میکنم نیست و چون دوسم داره ازم دوری میکنه و این کارا رو کرده. بعد بهم حقیقت رو گفت فهمیدم که سرطان پوست داره و تازه به این مریضی دچار شده. دکترا بهش گفته بودن که چون تازه بیماریش شروع شده قابل درمان هست. ازم خواست پاش بمونم تا بره اروپا و درمان بشه و برگرده .
    ولی بچه من نمیدونم آیا واقعا سرطان پوست قابل درمان هست. ؟
    واگیر دار هست یا نه؟
    دوستان من از اون روز که شنیدم این مشکل رو داره خیلی داغون شدم چون دوسش دارم و میخواستم باهاش ازدواج کنم. بعد از این اتفاق نمیدونم چیکار کنم. از یطرف من تنها نیستم و دخترم هم با منه و نمیتونم ی طرفه تصمیم بگیرم از ی طرف مطمئنم با اون به آرامشی که میخوام میرسم . بچه ها بهم بگین من چیکار کنم لطفا راهنماییم کنیین.
    درود همونطور دوستان گفتند دراین مورد به متخصص پوست مراحعه یا پزشک مربوطه دراین مورد مشورت کنید.
    درتخصص بنده نیست ولی تااونجایی بنده میدونم خیر سرطان مسری نیست که فردی داشته باشه وشما درتماسی بهتون سرایت کنه .
    سرطان یا بصورت ژنتیکی هست ویا ی سری عوامل دیگه هست مثال همین سطان پوست از کم کاری تیروئید یا موارد افتاب سوختگی ویا یه سری عفونتها ناشی میشه
    حالا نوع سرطان پوست این اقا چی تشخبص داده شده ملانوم؟
    بهرحال بگفته خودتون اوایل بیماریست وقابل درمان تا فراگیر نشده -بهرحال بهتره شما همه موارد وسختی وخوشی رو و اینده خودتون وفرزندتون رو هم درنظر بگیرید وباهمه جوانب بسنجید
    بقول دکترها شاید شما مستعد این بیماری نباشید ولی زمانی فردی بیمار درخانواده باشه شمابیمار ثانویه محسوب میشید چون استرس ترس ویا همه سختیهاش شمارو هم دربر میگیره نه اینک مستعد این بیماری باشید خودتون .
    بهرحال خودتون بسنجید وبیشتر تامل کنید مورد یا سوالی بوددرخدمتیم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17120
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوسنان من به علت اضطراب که پس از یک بیماری در من ماندگار شده بود قرص سرترالین ۵۰ مصرف میکنم. یک سال قبل بنا به پیشنهاد دکترم قرص را کم کردم ولی وقتی به یک چهارم رساندم دوباره حالم بد شد و حملات اضطرابی و سر درد سراغم اومد دوباره قرص را شروع کردم . الان حدود دو سال است که این قرص را مصرف می کنم.ایا مصرف این قرص اشکالی دارد؟ ایا تا کی ادامه دهم؟ برای ترک ان چه فرمولی به کار برم.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانهام نمایش پست ها
    سلام دوسنان من به علت اضطراب که پس از یک بیماری در من ماندگار شده بود قرص سرترالین ۵۰ مصرف میکنم. یک سال قبل بنا به پیشنهاد دکترم قرص را کم کردم ولی وقتی به یک چهارم رساندم دوباره حالم بد شد و حملات اضطرابی و سر درد سراغم اومد دوباره قرص را شروع کردم . الان حدود دو سال است که این قرص را مصرف می کنم.ایا مصرف این قرص اشکالی دارد؟ ایا تا کی ادامه دهم؟ برای ترک ان چه فرمولی به کار برم.
    دوست عزیز باید تاپیک جدید برای خودتون باز میکردین
    در مورد سوالتون این دارو عارضه خاصی نداره خیلیا سالهاست که مصرف میکنن
    در مورد نحوه مصرف باید از روانپزشک کمک بگیرید
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

اول از همه با هم پیش دکتر برید و مطمئن بشید که بهتون دروغ نگفته. بعد با دکترای مختلف مشورت کنید ببینید درمان میشه یا نه و اینکه نیازی به خارج از کشور رفتن داره یا نه. خلاصه اینکه بی گدار به آب نزنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)