نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تردید در ادامه رابطه

1397
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16878
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question تردید در ادامه رابطه

با سلام، من دختری ۲۰ ساله هستم که تقریبا از دوسال پیش با پسری به قصد ازدواج دوست شدم و قرار بود که تا همین ماه های اخیر ایشون
    به خاستگاریم بیان و ما با هم مشکلات زیادی از نظر فکری و جهات دیگه داریم من قصد تموم کردن این رابطه رو دارم و نا گفته نمونه ایشون از اول سعی میکردن خودشونو هم فکر من و باب میل من نشون بدن و دروغ هم بابت اینکه به من نزدیک تر شن در باره خودشون گفتن که من خوشم بیاد!!!! به گفته خودشون منو از دست ندن !
    من با ایشون رابطه کامل داشتم که البته بار اول به میل من نبود و من اصلا نمیخواستم و من تو اون سن چیز زیادی واقعا در مورد مساعل جنسی نمیدونستم ولی خودمم مقصر بودم که این رابطرو ادامه دادم و ایشون یواش یواش خود واقعی شو نشون داد
    ولی ناگفته نمونه محاسن زیادیم داره و ادم با انگیزه هستنو علاقه هم به من دارن
    ولی از نظر شخصیتی و فکری و معیاری به هم نمیخوریم من باید به دلیل مسعولیت این رابطه با ایشون بمونم یا کات کنم؟!!
    لطفا سریع و واضح کمکم کنید ممنون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : تردید

پرده بکارتت از دست دادی؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16878
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مطمعن نیستم
    و حتی دفه اخر که دعوا داشتیم و من بهش گفتم دلیل اصلی بودنم با ایشون چیه!
    قبول کرد که منو پیش دکتر ببره که اگه مشکلی هست برام درستش کنه تا من بتونم ازدواج کنم و خوشبخت شم
    ولی بعد چند روز که قرار بود با هم پیش دکتر بریم که من تنها نباشم وقتی وضعیت روحی ایشونو دیدم خیلی احساس ناراحتی و عذاب وجدان بهم دست داد و دوباره با هم دوست شدیم و من خودم به شخصه به ایشون عادت کردمو یه جورایی وابسته هستم
    به مساعل اخلاقی پایبندم و برام سخته که بعد این قضایا بخوام با کسی ازدواج کنم و این قضیه رو ازش پنهان کنم . چی به صلاح؟!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parian نمایش پست ها
    با سلام، من دختری ۲۰ ساله هستم که تقریبا از دوسال پیش با پسری به قصد ازدواج دوست شدم و قرار بود که تا همین ماه های اخیر ایشون
    به خاستگاریم بیان و ما با هم مشکلات زیادی از نظر فکری و جهات دیگه داریم من قصد تموم کردن این رابطه رو دارم و نا گفته نمونه ایشون از اول سعی میکردن خودشونو هم فکر من و باب میل من نشون بدن و دروغ هم بابت اینکه به من نزدیک تر شن در باره خودشون گفتن که من خوشم بیاد!!!! به گفته خودشون منو از دست ندن !
    من با ایشون رابطه کامل داشتم که البته بار اول به میل من نبود و من اصلا نمیخواستم و من تو اون سن چیز زیادی واقعا در مورد مساعل جنسی نمیدونستم ولی خودمم مقصر بودم که این رابطرو ادامه دادم و ایشون یواش یواش خود واقعی شو نشون داد
    ولی ناگفته نمونه محاسن زیادیم داره و ادم با انگیزه هستنو علاقه هم به من دارن
    ولی از نظر شخصیتی و فکری و معیاری به هم نمیخوریم من باید به دلیل مسعولیت این رابطه با ایشون بمونم یا کات کنم؟!!
    لطفا سریع و واضح کمکم کنید ممنون.
    درود بهمشاور خوش اومدی دخترم

عرض کنم شما اولا اشتباه محض کردین دراین ارتباط و نااگاهانه قدم گذاشته و مهمتر رابطه جنسی برقرار کردین بهر نحوی اگر این مورد شما به ازدواج نینجامه یا درموقعیت مناسب ازدواج نباشند پشیمون بشن ویاخونواده مخالفت کنند بیشتر ضربه روحی وجسمی روشما متحملید دخترم .

ایشون چند سالشون و کارشون چیه؟
    اگر هردو همدیگر رودوست دارید وشرایط ازدواج رو دارند خصوصا معیارهای خاص شمارو ازدواج کنید بهتره .
    وگرنه برید پزشک درصد اسیب دیدگی پرده بکارتتون رو بدونید وترمیم وتوبه کنید ازاین عمل زشت .
    متاسفانه بیشتر دوستیها سرانجامی جز این نداره بنظر میاد شما هردو احساسی برخورد میکنید .
    بهترین راهکار اینه اگر پرده اتون روازدست دادین باهمین اقا ازدواج کنید وسعی دردرست کردن وضعیت معیشتی خودشون کنن وشرایط ایدال یک زندگی مشترک رو فراهم کنن
    گرنه بهردلیلی قادر نیستین همین الان کات کنید .
    بله الان بااین وضع وابستگی شدید هست درکتون میکنم حضوری هم باید برید پیش مشاور .
    ولی قدم به قدم اول با ارامش باهم صحبت وبه تفاهم برسید وتصمیمی برای اینده وزندگی مشترک بگیرید عاقلانه .
    بعد معلینه بعد قدم بعدی ....
    مورد یا سوالی بود درخدمتتونم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16878
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشون ۲۳ سالشون و وضع مالی متوسط رو به بالایی دارن و مغازه دارن و خانواده ش در جریان هستن
    ولی ما خیلی با هم مشکل و اختلاف نظر و سلیقه داریم
    ویرایش توسط parian : 05-30-2015 در ساعت 04:14 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد