نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خانواده همسر

1458
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16930
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانواده همسر

مدت سه ساله که ازدواج کردم .خانواده همسرم پرجمعیتن و نزدیک ما هستن.همسرم دوس داره تمام مدت خونه پدرش باشه اوایل خیلی سر این موضوع بحث میکردیم چون تمام روزا تعطیل اونجا بودیم ولی الان بعداز سه سال همسرم قبل از اومدن از سرکار به خونه اول خونه پدرش میره بعد میاد خونه حتی اگه پدرو مادرش خونه نباشن مسافرت باشن میره سر میزنه بنظر شما من چطور عادتشو تغییر بدم واقعا خسته شدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خانواده همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti 1234 نمایش پست ها
    مدت سه ساله که ازدواج کردم .خانواده همسرم پرجمعیتن و نزدیک ما هستن.همسرم دوس داره تمام مدت خونه پدرش باشه اوایل خیلی سر این موضوع بحث میکردیم چون تمام روزا تعطیل اونجا بودیم ولی الان بعداز سه سال همسرم قبل از اومدن از سرکار به خونه اول خونه پدرش میره بعد میاد خونه حتی اگه پدرو مادرش خونه نباشن مسافرت باشن میره سر میزنه بنظر شما من چطور عادتشو تغییر بدم واقعا خسته شدم

دوست عزیز فکر نمیکنم این موضوع اونقدر حاد باشه که بخوایت بخاطرش زندگی رو به ناارامی بکشونید

هر کسی عادتی داره و نزدیک بودن شما با خانواده ایشون یکی از این عوامله

بهتره به این موضوعات توجه نکنید چون همین موارد بی اهمیت زندگی شمارو به سقوط میکشونه

شما از اول میدونستید به یک خانواده پرجمعیت پا گذاشتید پس انتخابتون آگاهانه بوده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    مگه مشکلش چيه ک اول بره اونجا!؟!؟
    مردي ک ب خانوادش احترام بذاره واس خانومش هم احترام قائل ميشه.در اينده بچه هاتون رفتار شمارو الگو قرار ميدن...پس سخت نگيريد
    موفق باشيد و هميشه شاد

5. 2 کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19903
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام و وقت بخیر، منم مشکلی مثل شما دارم ، خانم 26 ساله ای هستم ، به مدت دو سال با همسرم عقد کرده ام و از شهرستان محل زندگی به تهران آمده و در خانه ی پدر ایشان زندگی میکنم ... با ذخیره پولی من و کمک مالی پدرم وسرکار رفتن من و قرض و قسط توانستیم خانه ای بخریم و وسیله نقلیه خود را تبدیل به احسنت کنیم ....ولی در این میان مشکلی که من دارم این است که خانواده همسرم در جریان کلیه کارهای ما هستند و اگر هم نباشند متاسفانه همسرم گزارش روزانه کارها را به انها میدهند ...متاسفانه مادر شوهرم زبان تندی دارد و مدام در حال تیکه انداختن و به قول خودش شوخی کردن است و مدام از همسرم پرس و جو میکند من از این وضعیت واقعا خسته شده ام و با همسرم هم در این مورد بارها چه به ارامی و چه به تندی صحبت کردم ولی فایده ای ندارد و من واقعا احساس تنهایی و بی کسی میکنم در ضمن وضعیت مالی خانواده همسرم زیاد خوب نیست و خانه ما هم فعلا تا یک ماه قابل س************ت نمی باشد لطفا کمکم کنید
    ویرایش توسط نازی جوون : 08-01-2015 در ساعت 10:56 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد