نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت همسرم

1524
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16936
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت همسرم

با سلام مردی هستم 29 ساله دارای یک دختر 3 ساله بیش از 10 سال از اشنایی با همسرم و 7سال از ازدواج با ایشان میگذرد حودود یک هفتس از خیانت ایشان به خود با خبر شدم .البته قبل از این که این موضوع را بفهمم زنگی خوبی چه از نظر جنسی ُمالی ُ و روحی با ایشان داشتم . و صد البته عاشق ایشان بودم و هستم .تمام سعی خودم را میکردم تا نیازهای مادی و روحی زندگی تا حد امکان فراهم باشد . تقریبا هر شب با هم صحبت می کردیم ولی نمیدونم چی شد ایشان از ‍بسر های شبکه های مجازی چند دوست انتخاب و با یکی از انها رابطه جنسی بر قرار کرده است. من بعد از فهمیدن موضوع بلافاطله ایشان را از خانه بیرون کردم و تصمیم به طلاق گرفته بودم ولی برگشت التماس کرد که او را ببخشم و در خواست شانس مجدد زندگی بدهم حتی حاظر به ماندن در کنار من به عنوان کلفت یا حتی اوردن حوو به من داد .در همان روز کلیه مهریه خود را به من بخشید تعداد 400سکه.ولی من نمیتوانستم ببخشم .بعد از ظهر همان روز با گذاشتن دفتری ایشان را وادار به نوشتن همه اتفاقاتی که در این چند ماه افتاده کردم به این شرط که اگه همه واقعیت ها را بنویسد حاظر به دادن یک شانس دوباره به ایشان خواهم شد . ولی واقعا روزگار سختی داشتم کلا داغون شده بودم. فکر خودم فکر دخترم و فکر همسرم که واقعا دوستش داشتم و بیشتر از همه فکر خیانتی که بهم شده بود از ذهنم خارج نمیشد .نمیدانستم چه کار کنم حتی به دلیل حساسیت موضوع وابروداری قادر به درد دل با کسی نبودم......ولی تصمیم گرفتم به زندگی یک شانس مجدد به مدت یکسال بدهم با گرفتن یک دسته گل به منزل مادر زنم مراجعه و همسرم را به خانه باز گرداندم و با او صحبت ودرد دل کردم به او گفتم که این اخرین شانس او هست. ...ولی با این که احساس بهتری نسبت به چند روز گذشته دارم همچنان از لحاظ روحی داغون هستم لطفا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : خیانت همسرم

سلام
    خوبه ک ی شانس دوباره بهشون دادین
    میدونم فراموش کردن گذشته سخته اما میشه بادید دیگه نگاه کرد فرض کنید الان شزوع ی زندگی دوباره است و شما دوباره از نوع زندگی جدیدی را شروع کردین وهمسر شما فردی جدید هست ک وارد زندگیتون کردین پس هرچه درگذشته بود را به این زندگی جدید و شانس دوباره منتقل نکنین
    خاطرات تلخ گذشته میوه های گندیده ای هستن ک باحمل آن خود فرد هم به گند کشیده میشود.
    خوشبخت و موفق باشین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

خب این نشون میده شما دل پاک و صافی دارید

ببینید این کارتون واقعا درست که به ایشون شانس مجدد دادید
    واسه همین که حس بهتری نسبت به چند روز پیش داشتید

یه لحظه فک کنید کجای کار مییلنگید که همسرتون این اشتباه رو کردند

ببینید خانم ها خیلی ساده هستند باید بگم اینجور که معلوم گول خوردن همه اشتباه میکنن. و. باید به همه یه فرصت دوباره داد اگه اون اشتباه رو کردن معلوم میشه که گول خوردن و از سادگیشون بوده. ولی اگه دوبار اشتباه کرد حماقت

خانم شما فک میکنم. از دست اول هستند چون اگه همسر شما ادمی بود که اهل این چیزا باشه همون روز های اول زندگیتون بهتون. خیانت میکرد. نه بعد چند سال ..پس همه همه این هه برمیگرده همسر شما از رو سادگیش گول اون ادم پست رو خورده

شما همین امروز بیشتر بباهاش حرف بزنید و بگید دوباره میخواد باهاش زندگی رو شروع کنید

و بیشتر دلیل زندگیتون دخترتون هست
    باهاش حرف بزنید اگهدتو این کار و ادامه میدادی اینده دخترمون تباه میشد

و مثل قبل عاشقانه باهاش رفتار کنید

با همسرتون بیشتر اینکه عشقش باشید رفیقش باشید تا همه درد و دلاشو بیاد به شما بگه

که کمبودش نره به یه ادم مجازی تکیه کنه اون ادم هم از ساده بودن خانومتون سو استفاده کنه و گولش بزنه

امیدوارم زندگیتون مثل قبل سرشار از عشق و محبت باشه و با مرور زمان دل شسکته شما هم خوب بشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arash habibi نمایش پست ها
    با سلام مردی هستم 29 ساله دارای یک دختر 3 ساله بیش از 10 سال از اشنایی با همسرم و 7سال از ازدواج با ایشان میگذرد حودود یک هفتس از خیانت ایشان به خود با خبر شدم .البته قبل از این که این موضوع را بفهمم زنگی خوبی چه از نظر جنسی ُمالی ُ و روحی با ایشان داشتم . و صد البته عاشق ایشان بودم و هستم .تمام سعی خودم را میکردم تا نیازهای مادی و روحی زندگی تا حد امکان فراهم باشد . تقریبا هر شب با هم صحبت می کردیم ولی نمیدونم چی شد ایشان از ‍بسر های شبکه های مجازی چند دوست انتخاب و با یکی از انها رابطه جنسی بر قرار کرده است. من بعد از فهمیدن موضوع بلافاطله ایشان را از خانه بیرون کردم و تصمیم به طلاق گرفته بودم ولی برگشت التماس کرد که او را ببخشم و در خواست شانس مجدد زندگی بدهم حتی حاظر به ماندن در کنار من به عنوان کلفت یا حتی اوردن حوو به من داد .در همان روز کلیه مهریه خود را به من بخشید تعداد 400سکه.ولی من نمیتوانستم ببخشم .بعد از ظهر همان روز با گذاشتن دفتری ایشان را وادار به نوشتن همه اتفاقاتی که در این چند ماه افتاده کردم به این شرط که اگه همه واقعیت ها را بنویسد حاظر به دادن یک شانس دوباره به ایشان خواهم شد . ولی واقعا روزگار سختی داشتم کلا داغون شده بودم. فکر خودم فکر دخترم و فکر همسرم که واقعا دوستش داشتم و بیشتر از همه فکر خیانتی که بهم شده بود از ذهنم خارج نمیشد .نمیدانستم چه کار کنم حتی به دلیل حساسیت موضوع وابروداری قادر به درد دل با کسی نبودم......ولی تصمیم گرفتم به زندگی یک شانس مجدد به مدت یکسال بدهم با گرفتن یک دسته گل به منزل مادر زنم مراجعه و همسرم را به خانه باز گرداندم و با او صحبت ودرد دل کردم به او گفتم که این اخرین شانس او هست. ...ولی با این که احساس بهتری نسبت به چند روز گذشته دارم همچنان از لحاظ روحی داغون هستم لطفا
    درود خوش اومدین درکتون میکنم وحق دارید جناب
    ولی دوست عزیز هیچوقت یکطرفه ویا اینقد زود تصمیمی نگیرید. من نمیگم خانم شما خطا نکرده و یا هرموردی.
    الان این مورد متاسفانه صورت گرفته دنبال مقصر هم باشید کاری صورت نمیگیره منصف باشید وازاین زاویه هم به این امر کاوش کنید مشکل شما درزندگی چی بود ایشون این خلا رو حس و درشما نتونستن پیدا و برن بادیگری اون حس رو تجربه کنند .

توجه داشته باشید تنها نیاز مادی و یا ی رابطه خوب زناشویی کفایت نمیکنه همونطو مردها حس وکنجکاوی تنوع طلبی دارند چنانچه زن خلا عاطفی و کمبودی داشته باشه حتی مهر محبت وهرموردی ممکنه دچا رلغزش بشه متاسفانه .
    ببینید کجای کارتون مشکلی بود که دچار لغزش وخطا شده .
    که متاسفانه واین ناشی ازعدم اگاهی وتکنیک گفتاری زوجین هست
    بهرحال الان شما بخشیدینش وفرصت دوباره دادید.
    توجه داشته باشید اول ازهمه گذشت خوبه واینو درنظر داشته باشید که شک وشبهه ایی درذهنتون نباشه نسبت به همسرتون چون خوره زندگی هست شک وسوظن و برای شما خیلی سخت میشه شرایط وهمجین یبرای همسرتون .
    بشیینید باهم مشاوره وعلت این امر رو ازخودشون جویا بشید و شما سعی در رفع این مورد کنید الان فرزند دارید وشرایط فرق داره پس میطلبه عاقلانه نصمیم گرفتین وهمینطور عاقلانه پیش برید تا حریم خصوصی رو امن کنید ایشون متوجه این فاجعه شدند ومیبیند برای جبرانش هرکاری کردند تا دوباره شما روداشته وبه زندگیشون برگردند پس دشتوشون روبگیریدتا هردو مصونیت داشته باشید میتونید برید پیش مشاور حضوری تا این تنش روحی رو حل کنید .
    سوال مورد ویاابهامی بود درخدمتتونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد