نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: علاقه به کف پا

28115
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به کف پا

پسری هستم 24 ساله از سن 7 سالگی علاقمند شدم به پا تا سن بلوغ که این علاقه بیشتر شد . من با دیدن کف پای سفید و زیبا بسیار تحریک میشم + دیدن جوراب سفید و از دیدن هر پایی تحریک نمیشم .من هیچ مشکل رفتاری ندارم یا اینکه فکر کنین دیوونه باشم . من هم مثل تمام پسرای دیگه هستم فقط علاقه عجیبم برام مشکل ساز شده و چط.وری باید درمان بشم . من زمانی که به اوج جنسی میرسم دارم فکر مییکنم کف پای یه دختر زیبا رو میخورم یا جوراباشو از پاش درمیارم .. هرکی میتونه کمکم کنه پیش روانپزشک هم نمیرم چون روممم نمیشه ولی این علاقه من نمونه خارجیش خ زیاده . در آخر بازم میگم کمکککککک

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : علاقه به کف پا

جم کن بساطتو ش.ه.و.ت.ی......برو دو ترم غیرت و ادم بودن پاس کن درست میشی....
    خودتو نگه دار...خودارضایی نکن...تا این فکرای چندشو نکنی...........
    امضای ایشان
    حـــــس شاعــــرانــه نـــــــدارم اصلا //// یـــک از خودمـــــ دو ازین ادمــــا خســــــــــتم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16955
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI-ALONE نمایش پست ها
    جم کن بساطتو ش.ه.و.ت.ی......برو دو ترم غیرت و ادم بودن پاس کن درست میشی....
    خودتو نگه دار...خودارضایی نکن...تا این فکرای چندشو نکنی...........
    شما که چیزی حالیت نمیشه لازم نیست نسخه بدی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من پیش روانشناس برو نه روانپزشک.بعد هم اگه ادم مشکلی داشته باشه چه اشکالی داره با روانشناس مراجعه کنه بعد هم نگاهتو کنترل کن به صحنه هایی که تحریکت میکنه نگاه نکن.خیلی ساده است.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط usfusa نمایش پست ها
    پسری هستم 24 ساله از سن 7 سالگی علاقمند شدم به پا تا سن بلوغ که این علاقه بیشتر شد . من با دیدن کف پای سفید و زیبا بسیار تحریک میشم + دیدن جوراب سفید و از دیدن هر پایی تحریک نمیشم .من هیچ مشکل رفتاری ندارم یا اینکه فکر کنین دیوونه باشم . من هم مثل تمام پسرای دیگه هستم فقط علاقه عجیبم برام مشکل ساز شده و چط.وری باید درمان بشم . من زمانی که به اوج جنسی میرسم دارم فکر مییکنم کف پای یه دختر زیبا رو میخورم یا جوراباشو از پاش درمیارم .. هرکی میتونه کمکم کنه پیش روانپزشک هم نمیرم چون روممم نمیشه ولی این علاقه من نمونه خارجیش خ زیاده . در آخر بازم میگم کمکککککک
    درود این مورد رو فکر کنم درهمین ماه اخیر و هم از قبلا درانجمن هست پاسخ دادیم میتونید سرچ کنید.
    اما جهت اطلاع دوست عزیز این نوع انجراف رو فتیش جنسی میگویند که یک نوع انحراف جنسی هست.
    اما چنانچه منجر به حالات روانی تر مثل لیسیدن ویا وارد جزئیات دیگر بشه وخود ازاری و... نگران کننده میشه ونوعی مازوخیسم خفیف محسوب میشه .
    ودرصورتی کنترل ودرمان نشه کمی نگران کننده میشه- الانم دراین مرحله علاقه ویا تحریک پذیری رونیمشه حاد دونست.
    ولی میتونید بایک مشاور خصوصا س ک س تراپ این انحراف جنسی تون رو مطرح و درمان کنید .
    خودتون هم چنانچه دراین مورد علاقه و تحریک وبعد واکنش واعمال بعدی تون چیه نسبت به این تحریک تمایل داشتین توضیح بدین من ودوستان بازهم درحد توان درخدمتتونیم یاحق

6. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

ای بابا بچه ها چرا با ایشون اینجوری برخورد میکنین اینجا سایت مشاوره است نباید کسیو بخاطر مشکلاتشون سرکوفت زد .................محض اطلاع بگم که ایشون یه جور فانتزی س ک س ی دارن ینی این دوستمون به پای خانوما علاقه دارن یعنی فوت فیتیش هستن تا اونجایی که من میدونم فوت فیتیش بودن بیماری نیست یه نوع فانتزی س ک س ی هستش ببخشین اینجوری میگم یکی به سینه ی خانوما علاقه داره ایشونم به پاهاشون به نظر من تا جایی که به افراط کشیده نشه کاملن طبیعیه .......... ولی یه چیزی اینجا بیشتر خنده داره بیچاره دخترا وقتی اینجور مشکلاتو میخونن شاید پیش خودشون بترسن که بابا این پسرا چرا انقد وحشی هستن همش دوست دارن دستو پا و سرو کله ی یکیو بخورن خخخخخخخخخ اما نیش عقرب نه از ره کینه است......
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

8. کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15384
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    به نظرم مراجعه به مشاور هیچ اشکالی نداره هیچ لزومی نداره خجالت بکشید به هر حال اگر سوال یا مشکلی نداشته باشیم که با مشاور مشورت نمی کنیم ...با آسودگی به مشاور مراجعه کنید و از تجربیات و کمکهاشون بهره بگیرید

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    10

اغا من سردر نمیارم...شما که سردرمیاری درستش کن.... یجوری حرف میزنی انگار کی واسه خودت جوجه...بیشتر ازین ادامه نده که...
    امضای ایشان
    حـــــس شاعــــرانــه نـــــــدارم اصلا //// یـــک از خودمـــــ دو ازین ادمــــا خســــــــــتم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    10

...
    امضای ایشان

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    10

شما که چیزی حالیت نمیشه لازم نیست نسخه بدی
    اغا من سردر نمیارم...شما که سردرمیاری درستش کن.... یجوری حرف میزنی انگار کی واسه خودت جوجه...بیشتر ازین ادامه نده که...
    امضای ایشان

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42508
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جوووون بهترین حس دنیا خوردن پاهای دختراس من کلی فیلم دیدم لذتش زیاده من عاشق پاهای عرق کرده و خوشگل دخترام😍

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehi_1997 نمایش پست ها
    جوووون بهترین حس دنیا خوردن پاهای دختراس من کلی فیلم دیدم لذتش زیاده من عاشق پاهای عرق کرده و خوشگل دخترام
    واقعا که

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

شما باید به روانپزشک مراجعه کنید
    این گرایش که میگید در همه دنیا هست، بله هست ولی به عنوان یک فانتزی مقطعی و نه یه سبک از زندگی! حتما سعی کنید درمان بشید

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این مطلب از سایت همسر تایم می تونه به شما کمک کنه که ریشه این مشکل و درمان فوت فیتیش رو پیدا کنید.

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    این موضوع قسمتی از گرایش جنسی فتیش هست . فردی که فوت فتیش هست علاقه زیادی به پای جنس مخالف داره. این علاقه زیاد فقط به پا و سایر چیزهایی که به پا مربوط میشه هست مانند جوراب و کفش. شروع فوت فتیش از کودکی هست.
    1. آیا شما گرایش جنسی طبیعی دارید یعنی یک رابطه زن و مرد و به حالت نرمال ان؟

3. آیا این یک سبک آموزش هست و بعد از دیدن فیلم و عکس های پورن این تمایل در شما شکل گرفته ؟
    5. آیا تنها تمایل دارید هنگام رابطه جنسی پاهای طرف مقابل رو بخورید و جورابشو دربیارین ؟
    بهتره برای بررسی دقیق گرایشات جنسی خودتون با یک روانشناس یا ************ تراپ به صورت حضوری صحبت کنین تا گرایشات جنسی شما مورد بررسی دقیق قرار بگیره و راهنمایی بشین

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46390
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من به پای زنان علاقه دارم اما پای تمیز و لاک خورده مخصوصا لاک قرمز اما به جوراب و کفش و پاهای کثیف اصلا علاقه ندارم حتی از دیدنشون هم متنفرم آیا این رفتار من طبیعیه یا فیشیست پا و غیر عادی لطفا کمکم کنید ممنون میشم

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط سید مهدی حسینی نمایش پست ها
    سلام من به پای زنان علاقه دارم اما پای تمیز و لاک خورده مخصوصا لاک قرمز اما به جوراب و کفش و پاهای کثیف اصلا علاقه ندارم حتی از دیدنشون هم متنفرم آیا این رفتار من طبیعیه یا فیشیست پا و غیر عادی لطفا کمکم کنید ممنون میشم
    سلام. این هم میتونه نوعی فانتزی و هم نوعی فیتیش باشه. بستگی داره این علاقه شما به پا تا چه حده؟

20. کاربران زیر از MohsenPSY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48318
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من پسری 16ساله هستم که از بچه گی علاقه ای خاسی به
    کف پای پسران و دختران نوجوان زیبا پیدا کردم که بعضی جاها به تحریک و حتی خود ارضایی رسیده ولی علاقه ای به بوسیدن لیسیدن ندارم و فقط از روی عکس خود ارضایی میکردم ولی چند ماه میگزره ولی هنوز با دیدن عکس کف پای پسران و دختران تحریک میشم و به پسرانم بیشتر علاقه دارم نمی توانم پیش روان شناس و ... برم لطفاً راهنمایی کنید

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Mi.. نمایش پست ها
    سلام من پسری 16ساله هستم که از بچه گی علاقه ای خاسی به
    کف پای پسران و دختران نوجوان زیبا پیدا کردم که بعضی جاها به تحریک و حتی خود ارضایی رسیده ولی علاقه ای به بوسیدن لیسیدن ندارم و فقط از روی عکس خود ارضایی میکردم ولی چند ماه میگزره ولی هنوز با دیدن عکس کف پای پسران و دختران تحریک میشم و به پسرانم بیشتر علاقه دارم نمی توانم پیش روان شناس و ... برم لطفاً راهنمایی کنید
    فوت فتیش داری، هیچ راه حلی هم نداره، سعی کن فقط از دیدن پای دخترونه لذت ببری که مشکلت دوتا نشه...

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48567
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم از بچگیم وحشتناک عاشق کف پاهای خانما بودم و تا حتی الانم که ازدواج کردم هر شب کف پاهای همسرمو لیس میزنم و عشق ورزی میکنم

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط 100769926 نمایش پست ها
    منم از بچگیم وحشتناک عاشق کف پاهای خانما بودم و تا حتی الانم که ازدواج کردم هر شب کف پاهای همسرمو لیس میزنم و عشق ورزی میکنم
    خوبه که درکت میکنه و میذاره هرشب کارتو انجام بدی، قدرشو بدون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد