نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: مشکل با پدر

1413
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12519
    تشکـر
    93
    تشکر شده 37 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

مشکل با پدر

سلام دوستان من یه پسر 26 ساله هستم که مشکلاتی دارم پدرم آدم خوبی نیست. به دروغ داخل فامیل پشت سر من حرف میزنه . منو تو خیابون و کوچه تحقیر میکنه و کتک میزنه و گاهی به پلیس زنگ میزنه اونها هم قت حرفهام رو مشنوند ولم میکنن به شدت از من بدش میاد واینها همه با اینه که من با اعتقادات دینی که دارم بهش بی احترامی نمیکنم . همه ی فامیل به خاطر پدرم ما رو طرد کردن وبا ما رفت وامد ندارن .حتی خواهر .برادرهام. مادرم هم پارکینسون داره و زمین گیره وحرفی نمیفهمه . من هم تا سیکل بیشتر درس نخوندم به خاطر مشکل سربازی که دارم. از مادرم 13 تومن پول غرض کردم طلاهاش رو فروخت بنده خدا رشوه دادم برای پول سربازی وپولم هم خوردند. الان جکم جلب طرف رو دارم ولی چون افسردگی دارم نمیتونم برم محل زندگیش. الان مشمول خرید سربازی شدم پدرم پول نمیده یا نداره بد بخت برای وام هم اقدام نمیکنه .من الان به زیر زمین خونمون پناه آوردم 5 ساله روزها خوابم و شبها بیدار هزاران بار خواستم درستش بکنم ولی با شرایط خونه و شرایط اجتماعی من نشده حتی 24 ساعت نخوابیدم که شب بخوابم روان پزشک هم رفتم قبلا داروهاش مثل بادبادکم میکنه. پدر و مادرمو که میبینم از دنیا سیر میشم پدرمو که میبینم حالت تهوع میگیرم حالم بد میشه یاد ظلم هایی که بهم شده میوفتم. مادرم هم همه اش حرف از نا امیدی میزنه کارت سربازیمو بگیرم میتونم حقم رو از پدرم بگیرم وجدا شم. کمکم کنید لطفا حد اقل دعام کنید

2. کاربران زیر از دوست مهربون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : مشکل با پدر

سلام
    چرا از اون خونه نمیرین و دنبال کار نمیگردین
    برای پول اگه از برادروخواهرتون کمک بخواین کمک نمیکنه
    چرا سرکار نمیرین تا دستتون تو جیب خودتون باشه

4. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست خوبم منم دقیقا مشکل تورودارم با پدر مادرم مشکل دارم وخوب میفهمم ولی حالا به روانپزشک مراجعه کردم وحالم خیلی خوب شده.تو هم درمانتو پیش روانپزشکت ادامه بده واز طرفی اگه میتونی هم برو سر کار وهم درس بخون وکمتر تو خونه بمون که هی بهت گیر ندند سربازی هم برو خیلی ساخته میشی بالخصوص در مورد مشکلاتت.منم تصمیم گرفتم توخونه نمونم که بهم هی گیر ندند.

6. کاربران زیر از fatemeh-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12519
    تشکـر
    93
    میزان امتیاز
    10

نه ناتنی هستند کمکم نمیکنند کار هم برا من با این سیکل و بدون کارت سربازی و مریض نیست نمیدونم چی برام در اولویته.لطفا کمکم کنید

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    0

خب اول سربازیتو برو.کار باسیکل هم است .پسر دایی های من حتی سیکلم ندارند ولی با شاگردی وکار تو رستوران وغیره حالا سرمایه کلان جمع کردند واز خودشون مغازه دارند برای شاگرد یه مغازه که نیاز به تحصیلات نیست همانطور که گفتم پیش روانپزشکت هم برو و هم سربازیتو برو.بعد از سربازی برو سر کار واگه دلت میخواد در کنار کار کردن درستم بخون .پدر ومادر من که منو هم دعوا میکنند وهم کتک میزنند باور کن شرایط من از تو وخیم تره حتی چند بار میخواستم از خونه برم .ولی دیدم بیرون جز بدی چیزی انتظارمو نمی کشه من هم به خاطر بیماریم یعنی افسردگی وام اس نتونستم درس بخونم ولی حالا میخوام درسمو بخونم وخودمو مشغول کنم.

9. کاربران زیر از fatemeh-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    0

به نظر من رفتن به روانپزشکت در اولویته بعد سربازی وبعد سر کار رفتن واگه دلت خواست درس خوندن انشاالله مشکلت حل میشه غصه نخور.به خدا توکل کن نماز بخون واز خودش کمک بخواه بهت ارامش میده.وخدا کمکت میکنه.

11. کاربران زیر از fatemeh-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

میگم شما ک وضعیت خونه و خانواده ات این هستش چرا سربازی نمیرین
    یا مثلا برین تو ارتش و همون را ادامه بدین و تو ارتش کار کنید
    اینجوری هم از بیکاری درمیای هم ی شغل پردرآمد گیرت میاد هم از خانواده ات و این فشارهای عصبی دور میشی
    تازه ازدواج کنی بهت خانه سازمانی هم میدن فک کنم البته ی چندسال دیگه

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12519
    تشکـر
    93
    میزان امتیاز
    10

در سن من پذیرش نداره ارتش یا هر ارگان نظامی . من توانایی درس دارم میخوام با سواد شم برا زندگیم تلاش کنم.سربازی رو میتونم با 10 تومن بخرم اگه برم هم دو سال عمرم میره هم بیشتر از 10 تومن خرجم هست من که 8 سال زندگیم سوخته این دوسال رو نمیخوام بسوزونم. پدرم حرف حالیش نیست یا خودش رو به متوجه نشدن میزنه من میگم وضعیت من تو این خونه عصف باره ارثم رو بده برم پی درسم زندگیم ارامشم نمیخوام تو روت وایایستم به خدا مادرمو دکتر نمیبره اکثر اوقات غذا بهش نمیده من این کارو میکنم وظیفمه . ولی بالاخره باید از این خونه راضی بشم داییم میگه وکالتنامه از مادرت بگیر اونجوری هم حق مادرت رو میگیری هم خودت. سردرگمم الان صداشو میشنوم گوشت تنم اب میشه کورتیزول خونم بالا رفته دکترها میگن مال اظطراب هست. میخوام یه برای همیشه از این سرطان بدخیم راحت شم

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

اگه پدرتون بالای 60سال هستن و مادرتون زمین گیر و شما تنها فرزند مجرد میتونید کفالت مادرتون را برعهده بگیرین و از سربازی معاف بشین

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    0

دوست من فکر خرید سربازی رو از ذهنت بیرون کن چون یک عده کلاهبردار منتظر افرادی مثل شمایند که مثلا کارت پایان خدمت بگیرند برای شما سرکیسه کنند به هیچ وجه نمیشه سربازی رو کنسل کرد وخرید یا کارت پیان خدمت قلابی خرید .سربازی رفتن عمر حروم کردن نیست بلکه مقاوم شدنه.من دخترم ولی اگر پسر بودم حتما سربازی میرفتم.اینم به فکر گرفتن ارث هم فعلا نباش با روانپزشکت صحبت کن ببین میشه به خاطر افسردگیت معاف بشی اگر نه حتما سربازیتو برو.روی پای خودت باش تو که اینقدر پسر خوبی هستی که توروی مادر پدرت نمیایستی خدا هم بهت کمک میکنه اول سربازیتو برو بعد یه کار پیدا کن هرچه قدر هم که پایین باشه یا درامد کم داشته باشه قبول کن بعد هم درکنار درس خوندن کار هم بکن.اگر در مشهد هستی یا شهرای نزدیک خراسان میتونم به یک روانپزشک خوب معرفیت کنم که حداقل نصف مشکلاتت حل بشه.

16. کاربران زیر از fatemeh-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر کنم اگه تو این مدتی که این وضع رو داشتید سربازی میرفتید تا الان تموم کرده بودید سربازی رو!
    جلوی ضررو هر وقت بگیرید منفعته. با فاطمه خانم موافقم. دنبال خرید سربازی نباشید. بهتره سرمایتونو جمع کنید بعد سربازی باهاش یه کاری دستو پا کنید.
    پیش ادم های خیر برید و ازشون کمک بخواهید و غرور رو بزارید کنار و به فکر اینده باشید.
    من روانشناس یا روانپزشک یا مشاور نیستم ولی بهتره شما با یه روانپزشک مشورت کنی و بیشتر گفتار درمانی بشی تا دارو درمانی و اینجوریم مسیر زندگیتو برای خودت مشخص کنی.
    گاهی یه چیزایی هست که به عقل خود ادم نمیرسه ولی روانپزشک میتونه راه حل های خوبی بده.

18. کاربران زیر از Dark Knight بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12519
    تشکـر
    93
    میزان امتیاز
    10

ممنون خواهرم سربازی رو دولت فروشی کرده برا اونها که غیبت دارند قصدم اینه یه مشاور برم ولی خوب . کرمانشاهم

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12519
    تشکـر
    93
    میزان امتیاز
    10

فکر کنم مشاور لازم باشم

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    میزان امتیاز
    0

درسته خریدنیه سربازی اولا توپول خرید نداری دوما اگر داشتی بهتر نبود سربازی بری پولتو برای خودت جمع کنی خیلی ببخشید یعنی تو که یک پسری از من دختر کمتری من اگه جای تو بودم حتی اگر پولشو داشتم بازم سربازی میرفتم.اگر همین الان اعلام کنند سربازی برای دختر ها هم اجباریه من اولین کسی هستم که میرم.بعدشن م منم اگه پول داشتم میرفتم خارج درس بخونم ولی حالا که ندارم که غصه نمیخورم منتظر این هم نیستم کسی کمکم کنه تا به ارزو برسم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد