نمایش نتایج: از 1 به 41 از 41

موضوع: آیا از گذشته ام صحبت کنم ؟

17709
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

آیا از گذشته ام صحبت کنم ؟

سلام بچه ها من الان 23 سالمه تا 21 سالگی خودمو حفظ کردم و تو زندگیم با هیچ دختری رابطه نداشتم ولی 21 سالگیم حدود 1 سال تلفنی با یه دختری از یه شهر دیگه ارتباط داشتم ولی حتی یه بار هم ندیدمش و فقط عکسشو دیدم که اونم نمیدونم اصلا عکس خودش بود یا نه .من هدفم از رابطه با این دختر ازدواج بود و حتی در موردش با پدر مادرم صحبت کرده بودم و به خاطر اینکه تاحالا نجربه ارتباط با دختری را نداشتم از این دختر حسابی تیغ زده شدم چون فکر میکردم چه الان خرج کنم چه بعد از ازدواج همش تو فاز ازدواج بودم خلاصه یکسال با این دختر رابطه تلفنی و اس ام اسی داشتم و بعدش فهمیدم که این دختر همزمان هم با من بوده هم با یه پسر دیگه که دوست داییش بود و رابطمون تموم شد و دیگه با هیچ دختری رابطه نداشتم و جز پشیمونی و احساس گناه که 21 سال دنبال این روابط نرفتم و خودمو پاک نگه داشتم و در عرض یکسال زحمت 21 سالم هدر رفت و ناپاک شدم هیچی واسم نداشت و الان خودمو آدم پاکی نمیدونم چون قانونی که خیلی بهش ایمان داشتم را نقض کردم و قبل ازدواج با دختری رابطه داشتم و حتی میگم شاید لیاقت یه دختر پاک را نداشته باشم که تاحالا پسری تو زندگیش نبوده و لیاقت من دخترایی هستن که دوست پسر دارن

الان سوالم اینه که آیا من باید در جلسات خواستگاری و حتی بعد از ازدواج اگه همسرم پرسید تا حالا دوست دختر داشتی و دختری تو زندگیت بوده در مورد این دختر حرف بزنم یا نه بگم هیچ دختری تو زندگیم نبوده ؟

دوم اینکه وجدانم ناراحته اگه بگم نبوده چون متاسفانه بوده و این میشه دروغ در اول زندگیم و حق الناس اون دختر

سوم اینکه اگه بگم بوده میترسم مقایسه بشم با اون پسری که 100 تا دوست دختر داشته و هرشب با یکیشون بوده و باهاشون رابطه جنسی داشته و کلان تو فاز دوستی با دخترا و رابطه جنسی پیاپی هستش و این خیلی واسم دردناکه

من الان چه باید بکنم؟
    ویرایش توسط sam127 : 06-01-2015 در ساعت 12:31 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ...آیا این موضوع را بگم...

سلام.شما که هیچ گناهی مرتکب نشدید..حتی با اون رو در رو حرف نزدید..هیچ کار بدی نکردید...اینم بدونید که شخصیت و پاکی هرکس تو رفتار و گفتارش تو برخورد اول مشخص میشه
    اگه تو خاستگاری با دختر خانوم حرف بزنید خودشون به قلب پاک شما پی میبرن...درضمن همون اول واقعیتو بگین که با یه نفر از راه دور دوست بوده.بالاخره همه تا قبل ازدواج حداقل از یکنفر خوششون میومده..خیلی حساسیت به خرج ندید
    امضای ایشان
    حـــــس شاعــــرانــه نـــــــدارم اصلا //// یـــک از خودمـــــ دو ازین ادمــــا خســــــــــتم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

من الان چه باید بکنم؟[/quote]

سلام . اینکه بشینی اعتراف کنی بزرگترین اشتباهیه که میتونی بکنی (بعضی ها میگن حماقت).
    در زندگی مدیریت داشته باش. فکر میکنی اگه ایشان بفهمه چه خوبی داره؟ ولی مطمئن باشید بدی های زیادی داره (دلش میشکنه، نسبت به شما بدبین میشه و ....).
    اعتراف فقط در پیشگاه خداوند درسته. اعلام و اذعان گناه خودش گناهی دیگر است.

4. 4 کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز...بعضی صداقت ها مسموم هست و فقط باعث میشه اون خانم به دست نیارید و اگه هم به دست اوردید همیشه بهتون شک داره...خونوادتون اطلاع دارن؟؟کیا از جریان اون دختره اطلاع دارن؟؟
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

دوستان ینی میگید همون اول یه چیزیو پنهون کنیم؟؟؟بعد تو زندگی یه چیزی بشه رو بشه بدتر میشه ها...ینی واقعیت نگیم؟!!!!!!!!!
    امضای ایشان
    حـــــس شاعــــرانــه نـــــــدارم اصلا //// یـــک از خودمـــــ دو ازین ادمــــا خســــــــــتم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI-ALONE نمایش پست ها
    دوستان ینی میگید همون اول یه چیزیو پنهون کنیم؟؟؟بعد تو زندگی یه چیزی بشه رو بشه بدتر میشه ها...ینی واقعیت نگیم؟!!!!!!!!!
    بعضی چیزها نباید گفته بشه..مثلا دوستی چتی ایشون که هیچ نفعی نداره گفتنش بلکه خیلی هم ضرر داره
    امضای ایشان
    خداحافظ

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI-ALONE نمایش پست ها
    سلام.شما که هیچ گناهی مرتکب نشدید..حتی با اون رو در رو حرف نزدید..هیچ کار بدی نکردید...اینم بدونید که شخصیت و پاکی هرکس تو رفتار و گفتارش تو برخورد اول مشخص میشه
    اگه تو خاستگاری با دختر خانوم حرف بزنید خودشون به قلب پاک شما پی میبرن...درضمن همون اول واقعیتو بگین که با یه نفر از راه دور دوست بوده.بالاخره همه تا قبل ازدواج حداقل از یکنفر خوششون میومده..خیلی حساسیت به خرج ندید
    تو جلسه اول بگم ؟ چجوری بیان کنم که دید بد بهم برنداره

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط s.vs نمایش پست ها
    من الان چه باید بکنم؟
    سلام . اینکه بشینی اعتراف کنی بزرگترین اشتباهیه که میتونی بکنی (بعضی ها میگن حماقت).
    در زندگی مدیریت داشته باش. فکر میکنی اگه ایشان بفهمه چه خوبی داره؟ ولی مطمئن باشید بدی های زیادی داره (دلش میشکنه، نسبت به شما بدبین میشه و ....).
    اعتراف فقط در پیشگاه خداوند درسته. اعلام و اذعان گناه خودش گناهی دیگر است.[/quote]

یعنی اگه پرسید تاحالا با دختری دوست بودی بگم نه؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...بعضی صداقت ها مسموم هست و فقط باعث میشه اون خانم به دست نیارید و اگه هم به دست اوردید همیشه بهتون شک داره...خونوادتون اطلاع دارن؟؟کیا از جریان اون دختره اطلاع دارن؟؟
    سلام بله پدر مادرم در جریان بودن حواهر هم ندارم

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام بله پدر مادرم در جریان بودن حواهر هم ندارم
    اگه پدر و مادرت بتونن راز نگه دار باشن پس نگی بهتره..نگاه رابطتتون از اول بر پایه بی اعتمادی بنا میشه و عاقبت خوبی نداره...شما میگید چت ساده اما اون خانم خیلی فکر های دیگه هم میکنه....
    امضای ایشان
    خداحافظ

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    اگه پدر و مادرت بتونن راز نگه دار باشن پس نگی بهتره..نگاه رابطتتون از اول بر پایه بی اعتمادی بنا میشه و عاقبت خوبی نداره...شما میگید چت ساده اما اون خانم خیلی فکر های دیگه هم میکنه....
    اونا از اول هم جدی نمیگرفتن این رابطه را و فکر کنم اصلا یادشون نباشه

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

اونا از اول هم جدی نمیگرفتن این رابطه را و فکر کنم اصلا یادشون نباشه
    پس چرا میخوای در مورد یه مسئله عادی که زیاد هم مهم نبوده اینده خودتو خراب کنی؟؟فکر میکنی اون خانم یادش میره؟؟ شما بگو فقط چت ..اما این خانم پیش خودش میگه دروغ میگه این پسر شاید رابطه هم داشته باشن برای من نمیگه و این افکار باعث میشه اعتمادی که باید باشه از بین بره.......
    امضای ایشان
    خداحافظ

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

اعتراف فقط در پیشگاه خداوند درسته. اعلام و اذعان گناه خودش گناهی دیگر است.
    یعنی اگه پرسید تاحالا با دختری دوست بودی بگم نه؟[/quote

اگه بگید بله، هزار جور توهم واسش ایجاد میکنه

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    تشکر شده 354 بار در 141 پست
    میزان امتیاز
    10

دست شما آقا پسرا درد نكنه .... همتون اهل مخفي كاري هستيد متاسفانه

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط لبخندتلخ نمایش پست ها
    دست شما آقا پسرا درد نكنه .... همتون اهل مخفي كاري هستيد متاسفانه
    به نظرت گفتن این موضوع میتونه کمکی کنه؟؟یا قضیه خراب میکنه؟؟
    امضای ایشان
    خداحافظ

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    میزان امتیاز
    10

به نظرم؟؟؟؟

راستشو ميگم ....

من خودم يه خانومم

اگه طرف بهم بگه با كسي دوست بوده و بهش حرفاي عاشقانه ميزده ، بهم ميريزم

از طرفي هم اگه بعدا بفهمم پنهان كاري كرده ، بد رقم بهش بي اعتماد مي شم و دلم ميشكنه ...

عجب موجودات پيچيده اي هستيم ما خانوما

چيزه ، داداش ، بهش هيچي نگو (خصوصا جلسه اول كه خيلي ضايس) فقط حواست باشه كه اگه بفهمه ، خعلــــي بد ميشه !

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط لبخندتلخ نمایش پست ها
    به نظرم؟؟؟؟

راستشو ميگم ....

من خودم يه خانومم

اگه طرف بهم بگه با كسي دوست بوده و بهش حرفاي عاشقانه ميزده ، بهم ميريزم

از طرفي هم اگه بعدا بفهمم پنهان كاري كرده ، بد رقم بهش بي اعتماد مي شم و دلم ميشكنه ...

عجب موجودات پيچيده اي هستيم ما خانوما

چيزه ، داداش ، بهش هيچي نگو (خصوصا جلسه اول كه خيلي ضايس) فقط حواست باشه كه اگه بهمه ، خعلــــي بد ميشه !
    من برای همین پرسیدم که کسی میدونه یا نه چون اگه کسی بدونه اون خانم یه روزی میفهمه اما اگه کسی ندونن دلیلی نداره ایشون بگه...
    امضای ایشان
    خداحافظ

19. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15108
    تشکـر
    919
    میزان امتیاز
    10

ولي مي دوني؟
    بديش اينه كه هميشه يه جور اضطراب يا شايد عذاب وجدان اذيتش ميكنه
    مگر اينكه به اين باور برسه كه كارش اشتباه نبوده و قابل بخششه ...

بستگي به طرز فكر آدم داره
    اگه مدام احساس گناه كنه ، ناخواسته انرژي منفي به طرف مقابلش ميده ... مي دوني چي ميگم؟

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : آیا از گذشته ام صحبت کنم ؟

سلام بچه ها من الان 23 سالمه تا 21 سالگی خودمو حفظ کردم و تو زندگیم با هیچ دختری رابطه نداشتم ولی 21 سالگیم حدود 1 سال تلفنی با یه دختری از یه شهر دیگه ارتباط داشتم ولی حتی یه بار هم ندیدمش و فقط عکسشو دیدم که اونم نمیدونم اصلا عکس خودش بود یا نه .من هدفم از رابطه با این دختر ازدواج بود و حتی در موردش با پدر مادرم صحبت کرده بودم و به خاطر اینکه تاحالا نجربه ارتباط با دختری را نداشتم از این دختر حسابی تیغ زده شدم چون فکر میکردم چه الان خرج کنم چه بعد از ازدواج همش تو فاز ازدواج بودم خلاصه یکسال با این دختر رابطه تلفنی و اس ام اسی داشتم و بعدش فهمیدم که این دختر همزمان هم با من بوده هم با یه پسر دیگه که دوست داییش بود و رابطمون تموم شد و دیگه با هیچ دختری رابطه نداشتم و جز پشیمونی و احساس گناه که 21 سال دنبال این روابط نرفتم و خودمو پاک نگه داشتم و در عرض یکسال زحمت 21 سالم هدر رفت و ناپاک شدم هیچی واسم نداشت و الان خودمو آدم پاکی نمیدونم چون قانونی که خیلی بهش ایمان داشتم را نقض کردم و قبل ازدواج با دختری رابطه داشتم و حتی میگم شاید لیاقت یه دختر پاک را نداشته باشم که تاحالا پسری تو زندگیش نبوده و لیاقت من دخترایی هستن که دوست پسر دارن

الان سوالم اینه که آیا من باید در جلسات خواستگاری و حتی بعد از ازدواج اگه همسرم پرسید تا حالا دوست دختر داشتی و دختری تو زندگیت بوده در مورد این دختر حرف بزنم یا نه بگم هیچ دختری تو زندگیم نبوده ؟

دوم اینکه وجدانم ناراحته اگه بگم نبوده چون متاسفانه بوده و این میشه دروغ در اول زندگیم و حق الناس اون دختر

سوم اینکه اگه بگم بوده میترسم مقایسه بشم با اون پسری که 100 تا دوست دختر داشته و هرشب با یکیشون بوده و باهاشون رابطه جنسی داشته و کلان تو فاز دوستی با دخترا و رابطه جنسی پیاپی هستش و این خیلی واسم دردناکه

من الان چه باید بکنم؟
    دوست عزیز شما شما باید تجربه کسب میکردید تا بدونید چطور با دیگران باید رفتار کرد

اگر شما در همون حس و حال قبلی می موندید مشخص نبود چه اتفاقاتی برای شما در آینده میفتاد

پس از جهت شاکر خداوند باشید که شمارو به سلامت از این رابطه خارج کرده

به جای شک به دیگران ، چشمان خودتون رو باز کنید ...

اگر روزی به خواستگاری رفتید حق ندارید در مورد گذشته خودتون صحبت به میون بیارید چون این صداقت از نوع مسموم خواهد بود

و زندگی شما رو به تباهی خواهد کشوند پس از رفتارهای ساده لوحانه دست بردارید ...

شما بهتره در حال حاضر زندگی کنید و با مشاوری مجرب در خصوص رفتارها و افکار ساده لوحانه و بچگانه مشورت کنید

نیاز دارید کسی شمارو در این مورد راهنمایی کنه

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

22. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر منم نگی بهتره چون ما خانما اگه بفهمیم چیزی در گذشته بود کنجکاو و شکاک میشیم. رابطه شما اینقد معمولی بوده که اگه یه درصدم در آینده چیزی بفهمه میتونید توجیحش کنید

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ممنونم بچه ها اگه پرسید میگم کسی نبوده و تو اولین دختر زندگیم هستی باقیشم خدا میدونه و دل من که چجور رابطه ای داشتم با این دختر و هدفم چی بود

25. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

الان داریم تواجتماع زندگی میکنین وزمان غارنشینی نیست که من بگم شوهرم قبل ازمن نبایدباکسی بوده باشه یابرعکس خودم بگم باکسی نبودم,البته شایدتوشهرستاناهنوزجانیوفت اده باشه ولی من توتهران زندگی میکنم وترجیح میدم باآدمادوست بشم وروحیاتشونوبشناسموراحتترب رای زندگیم تصمیم بگیرم,بنظرمن این حرف شماوعقیدتون یه توهین به طرف مقابله,شمااگه سنتی فکرمیکنی خانوادت وبفرست برات یه دختر ده ساله بگیرن شایددوست پسرنداشته باشه,چون من معتقدم آدم سالم ونرمال قطعا تمایل به جنس مخالف داره,

=========
    این جواب یه دختر خانمی به من که یکی معرفی کرده بود و من در بین صحبتام گفتم که :
    من به خاطر اعتقاداتم دوست داشتم اولین دختر زندگیم همسرم باشه ( تاحالا با هیچ دختری نبودم دوست دختر نداشتم و نخواهم داشت و ندارم)و همچنین واسم مهمه همسرم هم مثل خودم پسری تو زندگیش نبوده باشه و تنها پسر زندگیش من باشم
    ========
    بچه ها راستش شدید شک کردم به اعتقاداتم نکنه واقعا من دارم اشتباه میکنم؟

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

آقای سام اعتقادات شما درسته و نگاهتون زیبا
    الان اینقد کج روی شده ک ی همچین اعتقاداتی جوانای ما دارن ک اگه دوست جنس مخالف نداشته باشن یعنی روشنفکر نیستن و برای ازدواج سالم باید با چندتا جنس مخالف دوست شد تا شناخت به جنس مخالف بیشتر بشه و بهتر همسرمون را درک کنیم درحالی ک کاملا غلط هست هرانسانی خلقیات مخصوص به خودش را داره و با دیگری متفاوت هست حتی دوبرادر یا دو خواهر
    این دوستی ها فقط باعث میشه ک تو مدام همسرت را با دوستای جنس مخالفی ک قبلا داشتی مقایسه کنی و بخوای خوبی هایی ک هرکدوم داشتن همه را همسرت داشته باشه و بدیهاشون را نداشته باشه و این باعث نابود شدن زندگیها شده
    خودم وقتی این پست را خوندم هیچ نظری نداشتم بدم و نظر دوستان را میخوندم اما بازم نظری نداشتم
    چون هم این آقا با قصد ازدواج باهاشون بودن و باصداقت و بدون پنهان کردن از خانواده جلو رفتن و رابطه ای نداشتن و اون دختر بهش بد کرد و هم اینکه با این آشنایی ها و روابط مخالفم
    واقعا نتونستم نه کارشون را نفی کنم چون قصدشون ازدواج بود و نه تشویق کنم چون اگه قصدشون ازدواج بود چرا از اول اقدام نکردن
    واقع بین باشیم افرادی بادیدگاه شما افرادی خیلی مذهبی (به زبان عامیانه خشک مذهبی) شناخته میشن ک از دیدگاه خیلیا نفی شده هستن اما واقعیت اینه ک مردی مثه شما تو این زمونه کمیاب شده و بااین الفاظ فقط درتوجیه خودشون هستن و خراب کردن حسنی ک خودشون ندارن.

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    آقای سام اعتقادات شما درسته و نگاهتون زیبا
    الان اینقد کج روی شده ک ی همچین اعتقاداتی جوانای ما دارن ک اگه دوست جنس مخالف نداشته باشن یعنی روشنفکر نیستن و برای ازدواج سالم باید با چندتا جنس مخالف دوست شد تا شناخت به جنس مخالف بیشتر بشه و بهتر همسرمون را درک کنیم درحالی ک کاملا غلط هست هرانسانی خلقیات مخصوص به خودش را داره و با دیگری متفاوت هست حتی دوبرادر یا دو خواهر
    این دوستی ها فقط باعث میشه ک تو مدام همسرت را با دوستای جنس مخالفی ک قبلا داشتی مقایسه کنی و بخوای خوبی هایی ک هرکدوم داشتن همه را همسرت داشته باشه و بدیهاشون را نداشته باشه و این باعث نابود شدن زندگیها شده
    خودم وقتی این پست را خوندم هیچ نظری نداشتم بدم و نظر دوستان را میخوندم اما بازم نظری نداشتم
    چون هم این آقا با قصد ازدواج باهاشون بودن و باصداقت و بدون پنهان کردن از خانواده جلو رفتن و رابطه ای نداشتن و اون دختر بهش بد کرد و هم اینکه با این آشنایی ها و روابط مخالفم
    واقعا نتونستم نه کارشون را نفی کنم چون قصدشون ازدواج بود و نه تشویق کنم چون اگه قصدشون ازدواج بود چرا از اول اقدام نکردن
    واقع بین باشیم افرادی بادیدگاه شما افرادی خیلی مذهبی (به زبان عامیانه خشک مذهبی) شناخته میشن ک از دیدگاه خیلیا نفی شده هستن اما واقعیت اینه ک مردی مثه شما تو این زمونه کمیاب شده و بااین الفاظ فقط درتوجیه خودشون هستن و خراب کردن حسنی ک خودشون ندارن.
    ولی من اصلا خودمو مذهبی نمیدونم فقط اعتقادات خاص خودمو دارم ولی به راحتی ترانمو گوش میدم ماهوارمو میبینم مسافرت خارجمم میرم

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

گفتم ک این حرفی هست ک این افراد بهت نسبت میدن همین

30. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    گفتم ک این حرفی هست ک این افراد بهت نسبت میدن همین
    آهان نمیدونم والا فقط توکلم به خدا هستش

31. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

من یه دخترم خب؟؟

من میگم نگو اصلا نگو اصلا اصلا اولا که یه بارطه خیلی مسخره ای بوده

ولی بخوای به خانم ایندت بگی شک نکن انقد تو تصوراتش بزرگش میکنه

هی دمو دیقه دعواتون شد تو چشمت میکشه

پس نگو گذشته هرکس مال خودش

پس بهتذه تو گذشته بمونه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

32. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    من یه دخترم خب؟؟

من میگم نگو اصلا نگو اصلا اصلا اولا که یه بارطه خیلی مسخره ای بوده
    ولی بخوای به خانم ایندت بگی شک نکن انقد تو تصوراتش بزرگش میکنه

هی دمو دیقه دعواتون شد تو چشمت میکشه

پس نگو گذشته هرکس مال خودش

پس بهتذه تو گذشته بمونه
    به یقین رسیدم این قضیه را هیچوقت نگم تو پست 21 همین صفحه یه سوال پرسیدم جواب بدی ممنون میشم

34. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

توخیلییی خوبه. برا اینکهدتواجتماع بگرده

دختر و پسر باهم درارتباط باشن فقط به عنوان یک دوست

ولی متاسفانه متاسفانه تو جامعه ما اینجور دوستی ها هنوز جا نیافتاده

شاید شهر های اندکی مس شیراز تهران براشون قابل درک تر باشه

ولی شهر های کوچیک این و گناه کبیره میدونن

اقا به شخص خود من با پسرای فامیلمون میگم میخندم پایشون هستم مناسب والا تاحالا نه اونا پینهادی چیزی دادن نه من رفتارم جوری سبک بازی در بیارم بخوان یه فکری راجبمم کنن

و اونا هم علاقه. ای به. من ندارن و من هم ندارم باید رفتارامون فرق داشته باشن

ولی تو شهر های دیگه من دیدم دختره میگه نه رابطه ما د ست معمولی
    اول داداش داداش بعدش میشه عشقشون :| :|

پسرا هم که کلا جنبه ندارن

رفتار خیلی مهم تو یه برقراری رابطه

ممکنه الان حرف من برا خیلی ها سنگین باشه بگن نه اصلا اینطور نیست

ولی من اینجورم اطرافیانمم جنبشون خیلیییی بالان

این دیگه. بستگی به خودتون داره که به نظر خودتون عقیدتون تغیر کرده یا کلا جو شرایط خانواده یا شهرتون

اینطور هست

دختر که با پسر در ارتباط باشه دلیل بر بد بودن دختر نیس

الان تو این جامعه کمتر دختری پیدا میشه با پسر درارتباط نباشه

ولی رابطه ای که اول داداش باشه بعد بشه عشق و رابطه جنسی بریز دور اصلا حرف زدنش هم حال بهم زن
    دختر باید بتونه اگه با پسری درارتباط بود خودشو حفظ و حد معمولی یه رابطه رو حفظ کنه رفتاری نکنه که پسر. پرو بشه

ماشالله دخترای این دوره هم که از دم ساده و خنگ یه رفتارایی میکنن. از عمد نیستا یه رفتارایی میکنن پسر فک میکنه بله این از اون دختراست و هی یواش یواش دختر و رام خودشون میکنن

دخترم زرتی پسر تا گفت عاشقتم باور میکنن:|

اقا جنبشو ندارید دوست نشید وقتی نمیتوتید جلو خودتون رو بگیرید.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

35. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    توخیلییی خوبه. برا اینکهدتواجتماع بگرده

دختر و پسر باهم درارتباط باشن فقط به عنوان یک دوست

ولی متاسفانه متاسفانه تو جامعه ما اینجور دوستی ها هنوز جا نیافتاده

شاید شهر های اندکی مس شیراز تهران براشون قابل درک تر باشه

ولی شهر های کوچیک این و گناه کبیره میدونن

اقا به شخص خود من با پسرای فامیلمون میگم میخندم پایشون هستم مناسب والا تاحالا نه اونا پینهادی چیزی دادن نه من رفتارم جوری سبک بازی در بیارم بخوان یه فکری راجبمم کنن

و اونا هم علاقه. ای به. من ندارن و من هم ندارم باید رفتارامون فرق داشته باشن

ولی تو شهر های دیگه من دیدم دختره میگه نه رابطه ما د ست معمولی
    اول داداش داداش بعدش میشه عشقشون :| :|

پسرا هم که کلا جنبه ندارن

رفتار خیلی مهم تو یه برقراری رابطه

ممکنه الان حرف من برا خیلی ها سنگین باشه بگن نه اصلا اینطور نیست

ولی من اینجورم اطرافیانمم جنبشون خیلیییی بالان

این دیگه. بستگی به خودتون داره که به نظر خودتون عقیدتون تغیر کرده یا کلا جو شرایط خانواده یا شهرتون

اینطور هست

دختر که با پسر در ارتباط باشه دلیل بر بد بودن دختر نیس

الان تو این جامعه کمتر دختری پیدا میشه با پسر درارتباط نباشه

ولی رابطه ای که اول داداش باشه بعد بشه عشق و رابطه جنسی بریز دور اصلا حرف زدنش هم حال بهم زن
    دختر باید بتونه اگه با پسری درارتباط بود خودشو حفظ و حد معمولی یه رابطه رو حفظ کنه رفتاری نکنه که پسر. پرو بشه

ماشالله دخترای این دوره هم که از دم ساده و خنگ یه رفتارایی میکنن. از عمد نیستا یه رفتارایی میکنن پسر فک میکنه بله این از اون دختراست و هی یواش یواش دختر و رام خودشون میکنن

دخترم زرتی پسر تا گفت عاشقتم باور میکنن:|

اقا جنبشو ندارید دوست نشید وقتی نمیتوتید جلو خودتون رو بگیرید.
    والا من نمیدونم چرا تا اینطوری میگم حالا فکر میکنن من از اونایی هستم که تیریپت دوری از نامحرم دارم و وقتی یه دختر میبینم گنده گنده باهاش حرف میزنم و کله میندازم پایین و اصلا حرف و خنده با نامحرم را گناه کبیره میدونم ولی اصلا من اینطوری نیستم و بعدش نمیدونم چجوری باید درستش کنم که این دید از بین بره و این به وجود نیاد که حالا خیلی حذب اللهی هستم من چون اعتقادم اینه دوست دارم اولین دختر زندگیم همسرم باشه.اگرم میگم دوستی منظورم دوستی های خیابونی و اینترنتی بود که شباش دختر پسر با قربون صدقه های مجازی و سک... چت میخابن و صبحاش دست همدیگه را میگیرن و تو خیابونا تا لنگ ظهر ولن و دست همدیگه را میگیرن و حتی به رابطه جنسی میرسن

ولی برعکس من با همه جور آدمی کنار میام حتی آشنا دختر هم زیاد دارم که یا رفت و آمد خانوادگی داریم یا همکار هستیم مثلا تو اعیاد بهشون تبریک میدم یا اونا پیام میدن ولی کاملا رسمی سلام خانم فلانی عیدتون مبارک .هیچوقت پیام نمیدم که سلام قربونت برم عیدت مبارک عشقم.یا حتی با همسرای پسر خاله هام پسر دایی هام دختر داییم دختر خالم دختر عمم و دختر عموم و هم رابطه گرمی دارم و رابطه دوستانه دارم ولی خب حد خودمم را رعایت میکنم خب اگه همسرمم چنین دوستی داشته باشه من بیمار نیستم که بد بدونم چون اصلا ربطی به دوستی دختر پسر نداره با اون چیزی که تو ذهن منه

یا حتی واسه ازدواج طبعا اولش چند ماهی دوست دارم با اون دختری که مد نظرمه رفت و آمد داشته باشم و دوستی رسمی داشته باشیم تا بشناسیم همدیگه را ولی با رعایت حرمتها حالا اگه اخلاقیات به هم خورد میشه ازدواج اگه نخورد دختر بعدی البته تماما زیرنظرخانواده هامون خب اگه همسرمم چنین دوستی داشته باشه قبلا خب بیمار نیستم بد بدونم
    ویرایش توسط sam127 : 06-05-2015 در ساعت 10:43 AM

36. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

الان داریم تواجتماع زندگی میکنین وزمان غارنشینی نیست که من بگم شوهرم قبل ازمن نبایدباکسی بوده باشه یابرعکس خودم بگم باکسی نبودم,البته شایدتوشهرستاناهنوزجانیوفت اده باشه ولی من توتهران زندگی میکنم وترجیح میدم باآدمادوست بشم وروحیاتشونوبشناسموراحتترب رای زندگیم تصمیم بگیرم,بنظرمن این حرف شماوعقیدتون یه توهین به طرف مقابله,شمااگه سنتی فکرمیکنی خانوادت وبفرست برات یه دختر ده ساله بگیرن شایددوست پسرنداشته باشه,چون من معتقدم آدم سالم ونرمال قطعا تمایل به جنس مخالف داره,

=========
    من به خاطر اعتقاداتم دوست داشتم اولین دختر زندگیم همسرم باشه ( تاحالا با هیچ دختری نبودم دوست دختر نداشتم و نخواهم داشت و ندارم)و همچنین واسم مهمه همسرم هم مثل خودم پسری تو زندگیش نبوده باشه و تنها پسر زندگیش من باشم
    ========
    چرا شک کردی؟؟؟

ربطی به شهر بزرگ و کوچیک نداره

به بزرگی و کوچیکی روحت برمیگرده

من به عنوان یه دختر میتونم کاملا درک کنم که همسرم با خانمایی در ارتباط بوده باشه و همکار یا همکلاس بوده باشن و رابطه ی خوبی هم داشته باشن

وووولللللللی اصلا تو کتم نمیره که با این عناوین خوش گذرونی کنن با هم و حرمت بشکنن و هزارتا عشق قبل از من داشته باشه و باهمشون هم(...)

من خودم با همکلاسی های پسرم الان ارتباط دارم ولی همیشه محترمانه حرف زدیم..نمیگم شوخی و خنده تو حرفامون نیست ولی تا حالا کمتر از خانم و آقا ( فامیل ) نگفتیم همیشه احترام گذاشتیم و مودبانه حرف زدیم

من یه تجربه داشتم تو زندگیم و از وقتی فهمیدم اشتباهه کنارش گذاشتم و با تمام شکست و سختی که برام داشت دیگه دورش خط کشیدم

و قطعا و مسلما انتظار دارم شوهرمم مثه خودم حد نگه داره و نگه بله من شونصدتا دوست دختر داشتم و تو بفهم که من تو شهر بزرگ بودم!!!! آدم میتونه درک کنه که یه مرد 26 یا 27 ساله حداقل یه بار تو زندگیش عاشق شده باشه...ولی اینکه هر دفعه با یکی باشه و هر دختری رو تو حریمش راه بده واقعا قابل درک نیست

خیییییییلی حرف مسخره و ساده لوحانه و توجیه نامناسبی هست که من چون تهران زندگی میکنم حق دارم با کسای مختلفی دوس باشم...خواستگار بودن بله...ولی نمیشه که آدم با همه خواستگاراش دوس بشه...بهرحال عاطفه ی آدم یه جایی گیر میکنه و باعث میشه آدم همسر آیندش رو هم مدام مقایسه کنه با قبلی ها

اصلا دلیل نمیشه بخاطر موقعیت مکانیمون بخوایم حرمت بشکنیم

دوست شدن داریم تا دوست شدن...این روزا تا دوست میشن سریع میرن تو فاز عاطفی

نه داداش شما به خودت شک نداشته باش که کار درست رو هم شما میکنی

منم که دخترم ترجیح میدم تنها دختری باشم که همسرم به خودش اجازه میده باهاش باشه!

همونجور که من میتونستم با پسری که دوسش داشتم باشم و خوش بگذرونم ولی حتی باهاش یه بارم بیرون نرفتم!!!

پس ترجیح میدم همسرم هم مثه خودم باشه...میگم بازم حتی یه بارم قبل من عاشق شده باشه برام قابل درکه اما اینکه بخواد با هر دختری که آشنا شد به بهانه ی شناختن بیرون بره و رابطه داشته باشه اصلا قابل توجیه نیست

38. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35772
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

=========
    ========
    هر کس یه دلیلی برای توجیه کارایی که میکنه داره چه درست چه غلط!‌

درسته آدم باید اجتماعی باشه و سعی کنه دایره روابطش رو بالا نگه داره و اگه آدمی همچین ویژگی ای داشته باشه این حرف دوستتون رو نمیزنه چون دورتون رو ببینید هم آدمایی که معتقدن خیلی وجود دارن هم کسایی که با جنس مخالف رابطه دوستی زیاد برقرار میکنن!

کلا خوب نیست آدم تحت تاثیر بقیه باشه یکم منطقی راجع به هرچیز فکر کنیم جواب درست رو پیدا میکنیم

39. کاربران زیر از saeedm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    چرا شک کردی؟؟؟

ربطی به شهر بزرگ و کوچیک نداره

به بزرگی و کوچیکی روحت برمیگرده

من به عنوان یه دختر میتونم کاملا درک کنم که همسرم با خانمایی در ارتباط بوده باشه و همکار یا همکلاس بوده باشن و رابطه ی خوبی هم داشته باشن

وووولللللللی اصلا تو کتم نمیره که با این عناوین خوش گذرونی کنن با هم و حرمت بشکنن و هزارتا عشق قبل از من داشته باشه و باهمشون هم(...)

من خودم با همکلاسی های پسرم الان ارتباط دارم ولی همیشه محترمانه حرف زدیم..نمیگم شوخی و خنده تو حرفامون نیست ولی تا حالا کمتر از خانم و آقا ( فامیل ) نگفتیم همیشه احترام گذاشتیم و مودبانه حرف زدیم

من یه تجربه داشتم تو زندگیم و از وقتی فهمیدم اشتباهه کنارش گذاشتم و با تمام شکست و سختی که برام داشت دیگه دورش خط کشیدم

و قطعا و مسلما انتظار دارم شوهرمم مثه خودم حد نگه داره و نگه بله من شونصدتا دوست دختر داشتم و تو بفهم که من تو شهر بزرگ بودم!!!! آدم میتونه درک کنه که یه مرد 26 یا 27 ساله حداقل یه بار تو زندگیش عاشق شده باشه...ولی اینکه هر دفعه با یکی باشه و هر دختری رو تو حریمش راه بده واقعا قابل درک نیست

خیییییییلی حرف مسخره و ساده لوحانه و توجیه نامناسبی هست که من چون تهران زندگی میکنم حق دارم با کسای مختلفی دوس باشم...خواستگار بودن بله...ولی نمیشه که آدم با همه خواستگاراش دوس بشه...بهرحال عاطفه ی آدم یه جایی گیر میکنه و باعث میشه آدم همسر آیندش رو هم مدام مقایسه کنه با قبلی ها

اصلا دلیل نمیشه بخاطر موقعیت مکانیمون بخوایم حرمت بشکنیم

دوست شدن داریم تا دوست شدن...این روزا تا دوست میشن سریع میرن تو فاز عاطفی

نه داداش شما به خودت شک نداشته باش که کار درست رو هم شما میکنی

منم که دخترم ترجیح میدم تنها دختری باشم که همسرم به خودش اجازه میده باهاش باشه!

همونجور که من میتونستم با پسری که دوسش داشتم باشم و خوش بگذرونم ولی حتی باهاش یه بارم بیرون نرفتم!!!

پس ترجیح میدم همسرم هم مثه خودم باشه...میگم بازم حتی یه بارم قبل من عاشق شده باشه برام قابل درکه اما اینکه بخواد با هر دختری که آشنا شد به بهانه ی شناختن بیرون بره و رابطه داشته باشه اصلا قابل توجیه نیست

این اولین تایپیکی بود که من زدم تو این انجمن چی شد یهو یاد این افتادی؟.نزدیکه 2 سال و نیم از این ماجرا گذشته و من تغییرات فکری فراوانی کردم

41. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

من الان چه باید بکنم؟
    سلام
    ویرایش توسط قیامت : 07-05-2017 در ساعت 12:43 AM

43. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    سلام
    من اشتباهی این تاپیک رو آپ کردم...

لطفا متنت رو ویرایش کن

چون مال خیلی وقت پیشه

44. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    به !
    سلام
    این تاپیک قدیمی هست

و به اشتباه آپ شده

لطفا متنتون رو ویرایش کنین

45. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سلام
    در عجبم شما با اون سر کچلی که داری که سرتاپات همش سیاسته چطور نمیدونی این مسئله رو نباید مطرح کنی ؟
    اونم مسئله ای که اصلا حضوری نبوده و فقط مجازی و چیزی مابین نبوده !
    این احساس گناهی هم که بابت این ماجرا داری همش سر رشته از انسانیت هست فقط و فقط همین
    این که یکسری از دوستان میان به دین و این حرفا ربطش میدن توهمی بیش نیست
    موفق باشی داداچ
    وبمستر مملکت ما تاریخ تایپیک هارو جدا نگاه نمیکنه؟

46. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

وبمستر مملکت ما تاریخ تایپیک هارو جدا نگاه نمیکنه؟

ببخشید سام تقصیر من شد...معذرت میخوام

47. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    من اشتباهی این تاپیک رو آپ کردم...

لطفا متنت رو ویرایش کن

چون مال خیلی وقت پیشه
    سلام
    چشم
    ولی خودمونیم خیلی افکارش عوض شده

49. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام اگه از من میشنوی اصلا به این موضوع اهمیتی نده شما نسبت به بقیه هم سن وسالاتون گل سرسبدید
    اگه شما بگید که دوست دختر داشتید اون خانم نسبت بهتون بی اعتماد میشه و عواقب بدی براتون در پی خواهد داشت. هر چند که رابطه شما رو نمیشه جزء روابط دوست پسر ودختر گذاشت چون ارتباط نزدیکی نداشتید.
    جای خوشحالیه که تا حالا پاک موندین موفق باشید

50. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    سلام
    چشم
    ولی خودمونیم خیلی افکارش عوض شده
    این تاپیک قدیمیه...مال دوسال پیش

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیای نامردی نمایش پست ها
    سلام اگه از من میشنوی اصلا به این موضوع اهمیتی نده شما نسبت به بقیه هم سن وسالاتون گل سرسبدید
    اگه شما بگید که دوست دختر داشتید اون خانم نسبت بهتون بی اعتماد میشه و عواقب بدی براتون در پی خواهد داشت. هر چند که رابطه شما رو نمیشه جزء روابط دوست پسر ودختر گذاشت چون ارتباط نزدیکی نداشتید.
    جای خوشحالیه که تا حالا پاک موندین موفق باشید
    تاپیک قدیمیه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)