نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: استرس کار

1302
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    448
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy استرس کار

سلام وقت بخیر
    28 ساله هستم حدود 1 سال و نیم هست که در یک شرکت مشغول به کار هستم. کسی که قبل از من تو این سمت بود به خاطر زایمان مرخصی گرفته بود بسیار آدم دقیقی بوده و تو این مدتی که من اینجا هستم هر کاری که میکنم همش منو با اون مقایسه میکنن. حالا هم که تقریبا کار دستم اومده خیلی سعی میکنم که اشتباهی تویه کارم نداشته باشم ولی بعضی وقتا نمیشه و همین آدمی که من جاش اومدم حالا که برگشته مدام دنبال اینه که از تو کارای من ایراد پیدا کنه. این کارش خیلی عصبیم میکنه که حتی هفته گذشته می خواستم استعفا بدم.
    یه مورد دیگه هم که پیش اومده طی جریان اخراج شدن یکی از بچه ها بود که بعد از بیرون رفتنش از شرکت مدام زنگ میزد چون اون موقع منشی رفته بود مرخصی من خط های شرکت رو جواب میدادم. مدیر فروشمون هم به من می گفت خیلی با فلانی حرف میزنی منم در جواب فقط می گفتم اونه که حرف میزنه من فقط گوش میدم. ولی متاسفانه توی یه شرکتی که میشه گفت رقیب شرکت ماست استخدام شد و همکارای قدیمی همدیگرو تویه جلسه بازگشایی پاکات مناقصه دیدن. اون طرفی که اخراج شده بود حالا یا حدس زده بود یا کسی چیزی بهش گفته بود از قیمت ما خبر داشت. تویه همون موقع هم من واسه شوهرم به شدت دنبال کار بودم که همین موضوع باعث شد که شک همه به سمت من بره که من بخاطر اینکه شوهرم با پارتی این همکارم بتونه بره سرکار اطلاعات شرکت رو بهش دادم (ولی واقعا من این کارو نکردم) با اینکه مدیر شرکت با من صحبت کرد و من بهش گفتم که کار من نبوده . نمیدونم باور کردن یا نه مدیر فروش تمام اطلاعات مربوط به پروژه ها که دست من بود رو از من گرفت و دیگه به من دسترسی نداد، با اینکه از این جریان مدت 5 ماه که میگذره ولی هنوز که هنوز بی اعتمادی رو تو رفتارش میبینم. این موضوع خیلی داره اذیتم میکنه. واقعاً نمی دونم چیکار باید بکنم. خواهش میکنم کمکم کنید.

2. کاربران زیر از لیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1439
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : استرس کار

سلام لیلا
    بهتره استعفاندی چون هرجایی کارکنی مشکلاتی داره بس هرجایی که بری 100% از هرلحاظ که همکارا خوب باشن مدیر و حقوق و سرویس و ... نیست توهم که متاهل هستی وحتما رو حقوقت حساب باز کردی.
    ازاینکه همکارت توکارات دقیقه ناراحت نباش اگه کارت به نحوی حسابداری باشه خودت میدونی که هرچه قدرم دقت کنی بازم شاید اشتباهی شده باشه بس بهتره این اشتباه همون لحظه تصحیح شه تا اینکه بمونه برا بعد و مغایرتی ایجاد کنه .هروقتم اشتباهی بیدا کرد زیاد واکنش نشون نده چون برای کار حسابداری عادیه مهم اینکه تصحیح شه و اشتباه بزرگی نباشه.هرجایی بری کارکنی کسی خواهدبود که کاراتو چک کنه بس نباید بخاطر اینکه همکارت کاراتو چک میکنه تاایراداتتو بیداکنه استعفابدی.
    با همکاری هم که از شرکت اخراج شده بود بهتربود حرف نمیزدی ولی دیگه گذشته. وسر اینکه مدیرت بروژه هارو ازت گرفته ناراحت نباش بعدازمدتی خودش متوجه میشه که کار تو نبوده.
    بهتراسترس نداشته باشی و با ارمش کاراتو انجام بدی و با همکارات هم زیاد صمیمی نباش سعی کن دوستیت درحد همکاری شغلیت باشه

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام- لیلا خانم من هم شرایط شما را دارم-من حدود 3 سال و نیم مدیر پروژه بودم و خب شاید افراد زیادی زیر دستم بودند خلاصه همه کار بودم ولی حدود یکسال مدیر عوض شده بدون اینکه منو بشناسه و بدون توی این مدت از اول تا حالا این کار چطوری انجام شده یکی رو گذشات جای من. من با دو مدیر مختلف به مدت همون 3 سال و نیم مسئولیت اصلی رو داشتم اما حالا شدم کارشناس.و من پارسال اینقدر بهم فشار اومد که توی بیمارستان بستری شدم-خیلی اوضاع بدی برام پیش اومد.بهم فشار می امد می اومدن بالای سرم و طرفی که فرق شلغم و لبو رو از هم تشخیص نمی داد بهم میگفت چیکار کن . خب من خیلی بهم فشار می امد برای همین خب برام سخت بودقبول کنم اگر مزخرفی چیزی میگفتند جوابشونو میدادم.خلاصه اینجا همه علیه من شدن البته اگر به دوستان شمالی بر نخوره همه هم شمالی هستند جز من خب شروع می کنند با لهجه و یواشکی حرف زدن اعصابت خورد میشه.خلاصه سرتونو درد نیارم به من گفتند برو دنبال جا باش من رفتم جا پیدا کردم حالا میگن نه نمیزارم برید. باید قسمتی که ما میگیم برید و خودت دست نویس بنویسی منم قبول نکردم.حال کار ارجاع نمیدن. میگن کامپیوتر خاموش کن . نمیدونم چی تو منظورشونه.
    موندیم؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    28 ساله هستم حدود 1 سال و نیم هست که در یک شرکت مشغول به کار هستم. کسی که قبل از من تو این سمت بود به خاطر زایمان مرخصی گرفته بود بسیار آدم دقیقی بوده و تو این مدتی که من اینجا هستم هر کاری که میکنم همش منو با اون مقایسه میکنن. حالا هم که تقریبا کار دستم اومده خیلی سعی میکنم که اشتباهی تویه کارم نداشته باشم ولی بعضی وقتا نمیشه و همین آدمی که من جاش اومدم حالا که برگشته مدام دنبال اینه که از تو کارای من ایراد پیدا کنه. این کارش خیلی عصبیم میکنه که حتی هفته گذشته می خواستم استعفا بدم.
    یه مورد دیگه هم که پیش اومده طی جریان اخراج شدن یکی از بچه ها بود که بعد از بیرون رفتنش از شرکت مدام زنگ میزد چون اون موقع منشی رفته بود مرخصی من خط های شرکت رو جواب میدادم. مدیر فروشمون هم به من می گفت خیلی با فلانی حرف میزنی منم در جواب فقط می گفتم اونه که حرف میزنه من فقط گوش میدم. ولی متاسفانه توی یه شرکتی که میشه گفت رقیب شرکت ماست استخدام شد و همکارای قدیمی همدیگرو تویه جلسه بازگشایی پاکات مناقصه دیدن. اون طرفی که اخراج شده بود حالا یا حدس زده بود یا کسی چیزی بهش گفته بود از قیمت ما خبر داشت. تویه همون موقع هم من واسه شوهرم به شدت دنبال کار بودم که همین موضوع باعث شد که شک همه به سمت من بره که من بخاطر اینکه شوهرم با پارتی این همکارم بتونه بره سرکار اطلاعات شرکت رو بهش دادم (ولی واقعا من این کارو نکردم) با اینکه مدیر شرکت با من صحبت کرد و من بهش گفتم که کار من نبوده . نمیدونم باور کردن یا نه مدیر فروش تمام اطلاعات مربوط به پروژه ها که دست من بود رو از من گرفت و دیگه به من دسترسی نداد، با اینکه از این جریان مدت 5 ماه که میگذره ولی هنوز که هنوز بی اعتمادی رو تو رفتارش میبینم. این موضوع خیلی داره اذیتم میکنه. واقعاً نمی دونم چیکار باید بکنم. خواهش میکنم کمکم کنید.

آرامش در رفتارتون و جدیت در کار این بی اعتمادی رو از بین خواهد برد

در ضمن اینو بدونید و به دوستان خودتون هم بگید اگر قرار باشه شما و یا هر کسی شبیه دیگران باشیم که دیگه خلقت خداوند لطفی نخواهد داشت

هر فردی منحصربفرده و قابلیت های زیادی داره

بهتره در این مورد اصلا" به این صحبت ها اهمیت ندید وقتی شما خریدار این رفتار و حرفها نباشید متوجه خواهید شد که دیگران آرام آرام رفتارشون با شما تغییر میکنه

در ضمن با مدیر شرکت صحبت کنید و بهش در مورد صداقتتون اطمینان بدید

از طرفی بسیار بهتر که دسترسی شما کمتر شده چون اگر اتفاقی بیفته کاملا" محضر خواهد شد که کار شما نبوده ...

در ضمن در ارتباط های تلفنی با دوستانتون بسیار دقت کنید و حدالامکان به بعد از ساعت کاری موکولش کنید

چون هر رفتار شما میتونه زمینه شک و تردید رو برای دیگران فراهم کنه ... مدتی باید اینطوری رفتار کنید تا بتونید اعتماد رو دوباره جلب کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)