نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: درگیری فکری

1109
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درگیری فکری

سلام
    من 3 سال است که فکرم درگیر موضوعی شده است و به هیچ وجه نمیتوان انرا فراموش کنم با تمام تلاشم هنوز زندگیم را تحت الشعاع قرارداده است لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : راهنمایی

خوب یکم توضیح بدین راجع به اون موضوع
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

10 سال پیش در گیر یک وابستگی فقط احساسی با شخصی شدم ولی از سه سال قبل ارتباطمان قطع شد ولی هنوز از فکرش در نیامدم و همیشه با من است

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط نیمامتین نمایش پست ها
    10 سال پیش در گیر یک وابستگی فقط احساسی با شخصی شدم ولی از سه سال قبل ارتباطمان قطع شد ولی هنوز از فکرش در نیامدم و همیشه با من است
    والا میگن گذر زمان مرحم این جور درداست اما شما هم خودتون یه کم همت کنید واقعا قصد فراموش کردنش را داشته باش به امید خدا همه چی درست میشه... یه سوال چرا بعد از این همه سال جدا شدین؟؟ قبول دارید این جور رابطه های قبل از ازدواج سرانجامی نداره؟!!!
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : درگیری فکری

نقل قول نوشته اصلی توسط نیمامتین نمایش پست ها
    سلام
    من 3 سال است که فکرم درگیر موضوعی شده است و به هیچ وجه نمیتوان انرا فراموش کنم با تمام تلاشم هنوز زندگیم را تحت الشعاع قرارداده است لطفا راهنماییم کنید

کسانی که زیاد فکر می کنند بیشتر در معرض ابتلا به بیماری های فکری هستند پس برای پیشگیری از ابتلا به این نوع بیماری ها باید عادات رفتاری و تغذیه ای را بشناسند ورعایت کنند.

توصیه هایی برای افرادی که زیاد فکر می کنند

به افراد مبتلا به بیماری های فکری و مالیخولیایی برخی توصیه های غذایی داده می شود و آنها باید از مصرف برخی مواد غذایی پرهیز کنند.

به گفته وی مصرف گوشت گاو، گوشت گوساله، گوشت شتر، ماهی، میگو، عدس، کلم، بادمجان، قارچ، غذاهای ترش، ترشیجات، غذاهای شور و تند،

سیر و پیاز خام، پیازچه، تربچه، شاهی،کاکائو، قهوه، نسکافه، چای پررنگ، نوشابه های کولادار، غذاهای کنسروی و کارخانه ای( غذاهایی که مواد نگهدارنده دارند)،

خرما، برنج کته، ماکارونی، سالاد الویه، انواع سس، خیار، گوجه فرنگی، رب گوجه، آب یخ، زیاد آب خوردن به افرادی که دچار بیماری های فکر هستند

مانند فکر و خیال, مالیخولیا, وسواس فکری, اختلالات اضطرابی, ترس حتی بی خوابی باید از مواد غذایی ذکر شده پرهیز کنند.

خوراکیهای مفید برای افرادی که درگیری فکری دارند

-بادام درختی شیرین خام ، مویز و انجیر، سیب،آش آلو، خورشت آلو اسفناج، آلو-به، آش ماش و گشنیز بیشتر استفاده کنید تا اجابت مزاجتان بهتر شود.

-انجام ورزش و فعالیت های بدنی مانند پیاده روی در حدی که خستگی ایجاد نکند و نشاط ایجاد کند.

-استفاده از عطرهای ملایم، حتی بو کردن سیب آرامش و نشاط می دهد.

-از رنگهای تیره و قرمز برای پوشش و محیط زندگی اطرافتان حتی المقدور استفاده نکنند و از رنگ های ملایم و شاد مانند سبز کمرنگ و آبی آسمانی استفاده کنند.

البته تمامی افراد بیمار باید حتماً برای درمان به پزشک مراجعه کنند, زیرا توصیه های ذکر شده کلی بوده و براساس سن و مزاج فرد و محل زندگی و سایر عوامل نوع درمان و توصیه ها متفاوت است.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد