نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اضطراب بیماری

1138
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17120
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اضطراب بیماری

با سلام و عرض خسته نباشید من در اثر یک بیماری انفلوانزای وحشتناک که سه ماه خوب نمیشد دچار استرس شدید شدم و با توجه به زمینه ارثی اضطراب بعد از بیماری در من باقی ماند. مدت یک سال قرص سرترالین ۵۰ یا زولوفت استفاده کردم سپس به پیشنهاد دکترم ان را کم کردم وقتی مصرف قرص به یک چهارم رسید دوباره حالتهای اولیه و سردرد سراغم امد دوباره قرص را شروع کردم چون کانادا هستم نمی توانم با پزشکم در ارتباط باشم . سوال من این است که اکنون دو سال است این قرص را می خورم ایا اشکالی دارد؟ تا کی باید بخورم؟ و برای قطع ان چه راهی پیشنهاد میکنید. قبلا متشکرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اضطراب بیماری

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانهام نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید من در اثر یک بیماری انفلوانزای وحشتناک که سه ماه خوب نمیشد دچار استرس شدید شدم و با توجه به زمینه ارثی اضطراب بعد از بیماری در من باقی ماند. مدت یک سال قرص سرترالین ۵۰ یا زولوفت استفاده کردم سپس به پیشنهاد دکترم ان را کم کردم وقتی مصرف قرص به یک چهارم رسید دوباره حالتهای اولیه و سردرد سراغم امد دوباره قرص را شروع کردم چون کانادا هستم نمی توانم با پزشکم در ارتباط باشم . سوال من این است که اکنون دو سال است این قرص را می خورم ایا اشکالی دارد؟ تا کی باید بخورم؟ و برای قطع ان چه راهی پیشنهاد میکنید. قبلا متشکرم

در مورد ادامه درمان باید پزشک با توجه به بهبودی شما نظر قطعی صادر کنه و گرنه قطع ناگهانی میتونه تاثیرات بدی روی شما داشته باشه

1- دوره درمان با اين دارو بايد بطور كامل رعايت شود و از مصرف بيش از مقدار تجويز شده بايد خودداري شود.

2-براي دستيابي به اثر ضدافسردگي دارو ممكن است تا 4 هفته زمان لازم باشد،

ولي براي دستيابي به اثر درماني در بيماريهاي obsessive compulsive ممكن است زمان بيشتري موردنياز باشد.

3-درصورت فراموش كردن يك نوبت مصرف دارو حتماًبايد موضوع را با پزشك در ميان گذاشت.

4-از قطع مصرف ناگهاني دارو بايد خودداري كرد و بهتراست مصرف آن تحت نظر پزشك و بتدريج قطع شود.

5-به دليل احتمال بروز سرگيجه، اختلال در تصميم گيري، تفكر ومهارت هاي حركتي، تاروشن شدن اثرات دارو در بيمار،

هنگام رانندگي يا انجام كارهايي كه نياز به هوشياري دارند، بايد احتياط نمود.

اتفاقا" در کشور کانادا شما بهتر میتونید از آخرین تکنولوژی درمانی استفاده کنید و نسبت به قطع و یا ادامه اون اقدام کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23576
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اضطراب بیماری

سلام.خسته نباشید...من به مشکل استرس دچارم...در طول روز بی دلیل به استرس دچار میشم اونقدر شدید که حتی به کمرم میزنه وپاهام بی حس میشه..ضربان قلبم به طور شدیدی بالا میره...اصلا دلیلشو نمیدونم که از چی میتونه باشه.وواقعا خسته شدم از اینکه هیچ روزی رو نمیتونم با ارامش سپری کنم
    راه حلی وجود داره برای رفع این مشکل؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد