نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: تموم کردن یک طرفه رابطه دوستی

1722
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

تموم کردن یک طرفه رابطه دوستی

سلام.خواهشا کمکم کنید .
    من 21ساله دانشجوی ترم 5 هستم.1سال پیش یکی از پسرهای ترم بالاتر بهم پیشنهاد اشنایی برای ازدواج داد.حدود 1ماه در رفت و امد بودیم تا ببینیم اخلاقیاتمون به هم میخوره یا نه ( الکی رابطه رو شروع نکردیم) . رابطمون خوب بود.مشکلی با هم نداشتیم. تا اینکه چندماه پیش ازم خواست به خاطر اینکه واسه ازدواجمون زود نمیتونه اقدام کنه و من فرصتامو از دست میدم رایطه رو تموم کنیم.خیلی هم قسم خورد که از روی دلخوشی اینکارو نمیکنه و واسه خودشم سخته. من خیلی خواهش کردم ک اینکارو نکنه ولی نشد . الان مرتب تو دانشکده میبینمش.خیلی ناراحتم ازین که یه طرفه رابطه تموم شده.هرچند ک دوستام میگن چون دوستت داشته به خاطر تو اینکارو کرده. نظر شما چیه؟؟؟؟؟

2. کاربران زیر از ریحانه_پ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    439
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنییییییییییییید :(

فقط مشاورها باید جواب بدن ؟؟
    امضای ایشان
    یک “حقیقت مضر” همیشه بهتر از یک “دروغ مفید” است . . .

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    456
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

شما هم میتونید بگید...

5. کاربران زیر از ریحانه_پ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه_پ نمایش پست ها
    سلام.خواهشا کمکم کنید .
    من 21ساله دانشجوی ترم 5 هستم.1سال پیش یکی از پسرهای ترم بالاتر بهم پیشنهاد اشنایی برای ازدواج داد.حدود 1ماه در رفت و امد بودیم تا ببینیم اخلاقیاتمون به هم میخوره یا نه ( الکی رابطه رو شروع نکردیم) . رابطمون خوب بود.مشکلی با هم نداشتیم. تا اینکه چندماه پیش ازم خواست به خاطر اینکه واسه ازدواجمون زود نمیتونه اقدام کنه و من فرصتامو از دست میدم رایطه رو تموم کنیم.خیلی هم قسم خورد که از روی دلخوشی اینکارو نمیکنه و واسه خودشم سخته. من خیلی خواهش کردم ک اینکارو نکنه ولی نشد . الان مرتب تو دانشکده میبینمش.خیلی ناراحتم ازین که یه طرفه رابطه تموم شده.هرچند ک دوستام میگن چون دوستت داشته به خاطر تو اینکارو کرده. نظر شما چیه؟؟؟؟؟
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم و باید بگم که با توجه به شواهد موجود و نیز تجربه هم ثابت کرده که در اینگونه مواقع معمولا دو حالت دیده شده، یا اینکه طرف مقابل فکر ازدواج از سرش کلا بیرون رفته و یا اینکه وارد رابطه ی دیگری شده
    و اینکه یک فردی بخاطر خوشبختی فرد مورد علاقه ش و نداشتن شرایط ازدواجش با وی بخواد کلا بیخیال اون شخص بشه ، بیشتر به داستانها و فیلمهای عاشقانه شباهت داره تا واقعیات موجود در جامعه...
    پس پیشنهاد من اینه که روی این رابطه و ادامه ش سرمایه گذاری نکنید و وقت و عمر و احساستون رو بیهوده تلف نکنید
    باز تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید
    اگه مورد دیگه ای هم بود در خدمتم

7. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4904
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

salam dustan...2sale ba asi hastam...axz avalesh hich gholo gharare ezdevaj beynemun nabud...ama kheli samimi budim va gahi gheyre mostaghim az ezd harf mizad...man kam kam melakamo tush didam...alan mige aslan vase ezd ba man fk nakon...ma 2 ta duste samimi hastim...mige nemikham behet gholi bedam k badan natunam az pasesh ba biam....faramush kardanesh o nemitunam tahamol konam....omidi hast k b joz dusti b ezd ba man fk kone?chon alan aslan sharayetesho nadare....tu in modat k ba ham hastim vasam kam nazashte

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mar mar نمایش پست ها
    salam dustan...2sale ba asi hastam...axz avalesh hich gholo gharare ezdevaj beynemun nabud...ama kheli samimi budim va gahi gheyre mostaghim az ezd harf mizad...man kam kam melakamo tush didam...alan mige aslan vase ezd ba man fk nakon...ma 2 ta duste samimi hastim...mige nemikham behet gholi bedam k badan natunam az pasesh ba biam....faramush kardanesh o nemitunam tahamol konam....omidi hast k b joz dusti b ezd ba man fk kone?chon alan aslan sharayetesho nadare....tu in modat k ba ham hastim vasam kam nazashte
    سلام دوست عزیز شما نباید مشکلتونو توی این پست مطرح کنید.راهنمایی من به شما اینه :رابطه تونو قطع کنید تا بتونید شانستونو برای نگه داشتنش امتحان کنید. اگه به شما علاقه داشته باشه دوریتونو تحمل نمیکنه. بذارید بفهمه تنها راه رسیدن به دوست صمیمیش ازدواجه.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4780
    تشکـر
    24
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.خواهشا کمکم کنید .
    باravanshenasکاملا موافقم.

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

سلام.خواهشا کمکم کنید .
    خب اینکه خیلی خوبه که به این حد از شعور رسیده که وقتی نمیتونه به این رابطه جواب مثبت بده ، اونو قطع کنه ...

خب خیلی از مسائل هست که میتونه جواب رو منفی کنه ...

یکی از این مسائل مشکلات اقتصادیه که اگه بهش توجه بشه ، متوجه خواهید شد که تعداد زیادی از جوونای ما نمیتونن از سدش بگذرن ...

و باید برای استقلال مالی وقت زیادی رو گذروند تا به ثبات برسن ....

از طرفی شما با ایشون قرار بوده برای ازدواج در آینده مدتی رو در تماس باشید ، و هر هر لحظه ممکنه بوده این رابطه قطع بشه

پس اسرار شما برای موندن و برقرار بودن این رابطه کار اشتباهی بوده ....و شاید برای شما نشونه ای از شخصیت پسر بوده باشه

پس در این روابط قبل از اینکه حسابی عاطفی و عاشقونه بشه ، باید همه چی رو در نظر گرفت ...

پس واقع بین باشی ... و

یادتان نرود با وارد شدن به یک رابطه عاطفی ما نوعی آزمون و خطا را آغاز می‌کنیم و اگر نمی‌توانید بعد از به خطا رسیدن آزمون‌تان از چنین رابطه‌ای دل بکنید، بهتر است هرگز به آن وارد نشوید؟؟؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

Exclamation پاسخ : کمکم کنییییییییییییید :(

با وجودیکه تاپیک قدیمیه ... ولی مشکل روز همه ماهاست

خب ما تا قبل از دنشگاه روابط نزدیکی با جنس مخالف نداریم و این یک نقص در تربیت بحساب میاد ...

دختر و پسر تا این موقع در ارتباط زیادی نیستن و وقتی وارد دانشگاه میشن این رابطه بطور عجیبی براشون باز میشه ....

و اینجاست که در همون ترمای اول شدیدا" عاشق میشن و سریع قرار ازدواج رو میذارن ... غافل از اینکه پسر هنوز فکری واسه سربازیش و کارش

و داشتن شغلی با ثبات نکرده میاد و وارد یک رابطه احساسی با دختر میشه ...

بعدشم میبینه نمیتونه کاری بکنه ، خودشو کنار میکشه ، غافل از اینکه در مقابل دلی که به خودش علاقه مند کرده مسئوله ...

البته اینکه آقایون تنوع طلب هستن و در این میان کلی سبک و سنگین میکن ، هم مسئله دیگه ایه ...

به هر حال دخترا باید یه خورده از این احساسی بودن دست بردان ...

نه اینکه به زور وارد یه رابطه میشن ... و نه اینکه وقتی وارد شدن دیگه نمیشه اونارو خارج کرد و پای مرگ و زندگی در پیش میاد
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

14. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد