نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ازدواج عاقلانه یا عاشقانه

666
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17182
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج عاقلانه یا عاشقانه

سلام
    من 4 ماه هست که با یه نفر آشنا شدم که رابطه ی خوبی دارم ، و با اینکه آدمی هستم که زود وابسته میشدم با کمک ایشون که بهم یاد دادن منطقی فکر کنم وابسته نشدم. با اینکه علاقه دارم بهشون
    تو این مدت بنا به درخواست من قرار ملاقات نداشتیم چون خواستم بیشتر بشناسمش بعد
    البته قصد من دوستی بود تا ازدواج برای چند سال بعد ولی ایشون میخوان که هرچه زودتر ازدواج کنیم ولی سن من خیلی کمه الان 18 سالمه ایشون مخوان سال بعد نامزد کنیم.
    و ایشون 24 سالشونه، البته هر دوتامون از لحاظ تحصیلی خیلی بالا هستیم افکار مشابهی داریم و ایشون خودشون خونه و کار دارن
    فقط هنوز تصمیم جدی نگرفتن . بعضی وقتا زیاد احساسی برخورد نمیکنن مثلا اس ام اس نمیفرسته میگه من اس ام اس فرستادنو دوست ندارم، و حتی میگن اگه آزمایش ازدواجمون منفی بشه حاضر به ازدواج نیست یا میگه باید با خانوادم هم بتونه جور بشه تا باهام ازدواج کنه،
    من هم میگم ادمی که کسی و دوس داشته باشه نباید چنین چیزایی براش مهم باشه، اما اون میگه بخاطر سنم این افکارو دارم و باید منطقی فکر کنم! البته علاقه ی بینمون دوطرفس اما بنظر اون عقل مهم تر از عشقه
    نظر شما چیه تن دادن به چنین ازدواجی درسته؟
    ویرایش توسط shirina : 06-05-2015 در ساعت 03:39 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ازدواج عاقلانه یا عاشقانه

اگر عاقلانه ازدواج كنيد بعدا ميتونيد زندگي عاشقانه اي بسازيد. بعد از مدتي كه ازدواج كنيد ممكنه خيلي چيزها براتون عادي و تكراري بشه حتي عشق اوليه اي كه داشتيد پس عاقلانه جلو بريد بهتره تا بعدا به مشكلي برنخوريد كه باعث عذاب و ناراحتيتون بشه.
    خيلي از دخترها در سن شما نامزد ميكنن و بعد از مدتي ازدواج. بستگي به خودتون و اينكه چه هدفي داشته باشين و اينكه عرف خانوادتون تا حدي به چه صورت هست داره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17182
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته ولی اینکه بخاطر امکان بچه دار نشدن کسی ولت کنه درحالی که میگه عاشقته درسته؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

خب درست نيست ولي بستگي داره،
    شايد پسري دلش بچه نخواد خب راحت كنار مياد و حرفي هم نميزنه ولي برا كس ديگه مثل اين پسر و خانوادش ممكنه خيلي مهم باشه،
    اونوقت اگر خداي نكرده با وجود همچين مشكلي ازدواج كنيد ضربه روحي و عذابش فقط نصيب شما ميشه و حتي سركوفت شنيدنها زندگي رو براتون سخت ميكنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد