نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سردرگمي در رابطه عاطفي

1066
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17224
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگمي در رابطه عاطفي

با سلام.من سر يه رابطه عاطفي با دوست پسر سابقم واقعا درگيرم و بيشتر از يه سال هست كه تنهام،ايشون نه ميره نه مياد و علاقه من بهش طوريه كه از زندگي افتادم.اصلا رابطه جنسي نداشتيم و ١.٥ سال دوست بوديم.بهم خيانت نكرده ،اما از وقتي جدا شديم شيطنت ريز در حد چت داشته.متوجه شدم بعد جدايي ماري جوانا مصرف ميكنه.خيلي پسر باهوشو تو داريه.. من عمق جديت و علاقه رابطمونو توضيح نميدم ، اما حقيقتا كل زندگي من شده و داره ميشه ٢ سال كه شبو روزمه..همه پسرا به چشم داغونو به درد نخور ميان،به جز ايشون....التماس ميكنم كمكم كنين.سعي كردم خيلي خلاصه بگم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سردرگمي در رابطه عاطفي

نقل قول نوشته اصلی توسط Ada نمایش پست ها
    با سلام.من سر يه رابطه عاطفي با دوست پسر سابقم واقعا درگيرم و بيشتر از يه سال هست كه تنهام،ايشون نه ميره نه مياد و علاقه من بهش طوريه كه از زندگي افتادم.اصلا رابطه جنسي نداشتيم و ١.٥ سال دوست بوديم.بهم خيانت نكرده ،اما از وقتي جدا شديم شيطنت ريز در حد چت داشته.متوجه شدم بعد جدايي ماري جوانا مصرف ميكنه.خيلي پسر باهوشو تو داريه.. من عمق جديت و علاقه رابطمونو توضيح نميدم ، اما حقيقتا كل زندگي من شده و داره ميشه ٢ سال كه شبو روزمه..همه پسرا به چشم داغونو به درد نخور ميان،به جز ايشون....التماس ميكنم كمكم كنين.سعي كردم خيلي خلاصه بگم

دوست عزیز وقتی تو این مدت حرکتی ازش ندیدید پس دلیل ادامه دادن به این رابطه برای شما چی میتونه باشه ؟

شما طوری این فرد رو برای خودتون بزرگ کردید که اجازه فکر کردن به فرد دیگه و موقعیت دیگه ای رو نمیده

کمک خاصی نمیشه کرد چون مسئله بسیار ساده است ... شما یا از این وضع خسته شدید و یا دوست دارید بهش ادامه بدید

اگر خسته شدید بهش تا فرصتی معین مهلت بدید تا تکلیف رابطه رو مشخص کنه و اگر تا اون مدت کاری انجام نداد رابطه رو کامل کات کنید

در مورد مصرف مواد مخدر هم به شما هشدار میدم که بیشتر در انتخابتون دقت کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد