نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ادامه تحصیل یا ترک تحصیل

2228
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9094
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ادامه تحصیل یا ترک تحصیل

با سلام من 18 سالمه در رشته کامپیوتر امسال سال کنکورمه نمیدونم درس بخونم یا ولش کنم چون من علاقه شدیدی به رانندگی با کامیون دارم و زیاد از رشتم و درس خوندن علاقه ندارم و کار ازاد دوست دارم و به علت این که کسایی رو هم میبینم که درس خوندن و کار پیدا نکردن و دارن تو کارخونه کار میکنن تصمیم گرفتم ترک تحصیل کنم و برم کار کنم تا 25 سالگی که بتونم یه کامیون بخرم میخواستم بدونم ایا تصمیمی که گرفتم درسته و یا اشتباه ممنون میشم کمکم کنید

2. کاربران زیر از mirsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ادامه تحصیل یا ترک تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط mirsa نمایش پست ها
    با سلام من 18 سالمه در رشته کامپیوتر امسال سال کنکورمه نمیدونم درس بخونم یا ولش کنم چون من علاقه شدیدی به رانندگی با کامیون دارم و زیاد از رشتم و درس خوندن علاقه ندارم و کار ازاد دوست دارم و به علت این که کسایی رو هم میبینم که درس خوندن و کار پیدا نکردن و دارن تو کارخونه کار میکنن تصمیم گرفتم ترک تحصیل کنم و برم کار کنم تا 25 سالگی که بتونم یه کامیون بخرم میخواستم بدونم ایا تصمیمی که گرفتم درسته و یا اشتباه ممنون میشم کمکم کنید
    سلام. به نظر من تصمیم اشتباهی گرفتید. در وضعیت کنونی جامعه کف تحصیل فرد لیسانس است و شاید در سالهای آینده احساس کمبود یا ضعف شخصیت کنید. درستون رو ادامه بدید ولی اگر میخواید در همون حین کار هم بکنید.
    اینم به یاد داشته باشید به هر صورت یک راننده با سواد از یک راننده بی سواد موفق تر خواهد بود و با خطرات کمتری دست و پنجه نرم خواهد کرد.

4. کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ادامه تحصیل یا ترک تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط mirsa نمایش پست ها
    سلام
    نمی دونم واقعا علاقت هستش یا اینکه برای فرار از درس خوندن چنین تصمیمی داری!!
    چون بعضی ها بخاطر اینکه حوصله انجام کاری رو ندارن فکر می کنن دوستش ندارن و در عوض یه کار دیگه رو دوست دارن. اگه کاملاً به این حرفه علاقه داری و شناخت خوبی هم از خودت و این کار داری و فرهنگ خونواده و منطقتونم در مورد درس سختگیرانه نیست می تونید روی بیارید به این حرفه چون قرار نیست که همه تحصیل کرده بشن و اونوقت مثلاً حقوق یه نانوا بشه چند میلیون!
    البته پیشنهادم اینه که دانشگاه برید و درکنارش هم به فعالیت کاری داشته باشید.
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)