نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: ترس شدید و کابوس از رفتن ابروم

5945
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17315
    تشکـر
    9
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس شدید و کابوس از رفتن ابروم

سلام بچه ها لطفا کمکم کنین.من به شما پناه اوردم
    چند ماهیی میشد که طلاق گرفته بودم و میخواستم یک زندگی تازه شروع کنم رفتم دانشگاه ثبت نام کردم یه ماهی گذشت و یکی از پسرهای دانشگاه اصرار شدیدی داشت تا با من اشنا شه .اخرش به من گفت میدونم تو طلاق گرفتی منم طلاق گرفتم و حرف همو میفهمیم و این حرفا بلاخره منم خر شدم چون خیلی حس تنهایی داشتم
    رابطه ما خوب بود تا زمانی که از من درخواست عکس ناجور کرد اولش قبول نکردم ولی بعدا گفت تو مال منی و حتی مادرش زنگ زد خونمون با مامانم حرف زد! منم باورش کردم و قبول کردم (خاک تو سرم) خلاصه عکس فرستادمو گغت پاکش میکنه بعد چند وقت بینمون اختلاف پیش اومدو من خواهان جدایی شدم و اینجا بود که رنگ عوض کرد منو تهدید به پخش عکسم تو دانشگاه وایبر و خانوادم کرد گفت اگه چند بار برم پیشش پاک میکنه داشتم میمردم باورم نمیشد فکر میکردم اینچیزا تو فیلماس...خیلی گریه زاری و فک کردم ولی نمیخواستم زیر حرف زور برم زنگ زدم به یکی از دوستام تو دانشگاه و گفتم میخوام خودکشی کنم اونم قاطی کرده بودم اخرش نتونستم خودکشی کنم تصمیم گرفتم خودمو تو خونه حبس کنم دانشگاه نرفتم همه ی ارزو هامو دفن کرمو موندم خونه ولی الان هر شب هر ثانیه میترسم عکسام و داداشم اینا ببینن ابروم بره هر بار که خانوادمو میبینم میخوام بمیرم لعنت به من ساده احمق.از شما میخوام کمکم کنین لطفا

2. کاربران زیر از nefrat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : ترس شدید و کابوس از رفتن ابروم

مگه الکی که عکس پخش کنه. .؟؟؟؟؟
    پس پلیس این وسط چیکارست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17315
    تشکـر
    9
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب میترسم به پلیسم بگم بعدشم اگه بگم خانوادم میفهمن .تازه فهمیدم عضو باند کثیفی تو دانشگاه هستش که خیلی خطرناکن من چیکار کنم دانشگاهو درسو گذاشتم زیر پام این میشه تاوان اشتباهم.ولی با ترس نمیخوام زندگی کنم.چیکار کنم دوست عزیز

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نمیتونی داناه دیگه ای بری غیرانتفاعی ها سما؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط nefrat نمایش پست ها
    سلام بچه ها لطفا کمکم کنین.من به شما پناه اوردم
    چند ماهیی میشد که طلاق گرفته بودم و میخواستم یک زندگی تازه شروع کنم رفتم دانشگاه ثبت نام کردم یه ماهی گذشت و یکی از پسرهای دانشگاه اصرار شدیدی داشت تا با من اشنا شه .اخرش به من گفت میدونم تو طلاق گرفتی منم طلاق گرفتم و حرف همو میفهمیم و این حرفا بلاخره منم خر شدم چون خیلی حس تنهایی داشتم
    رابطه ما خوب بود تا زمانی که از من درخواست عکس ناجور کرد اولش قبول نکردم ولی بعدا گفت تو مال منی و حتی مادرش زنگ زد خونمون با مامانم حرف زد! منم باورش کردم و قبول کردم (خاک تو سرم) خلاصه عکس فرستادمو گغت پاکش میکنه بعد چند وقت بینمون اختلاف پیش اومدو من خواهان جدایی شدم و اینجا بود که رنگ عوض کرد منو تهدید به پخش عکسم تو دانشگاه وایبر و خانوادم کرد گفت اگه چند بار برم پیشش پاک میکنه داشتم میمردم باورم نمیشد فکر میکردم اینچیزا تو فیلماس...خیلی گریه زاری و فک کردم ولی نمیخواستم زیر حرف زور برم زنگ زدم به یکی از دوستام تو دانشگاه و گفتم میخوام خودکشی کنم اونم قاطی کرده بودم اخرش نتونستم خودکشی کنم تصمیم گرفتم خودمو تو خونه حبس کنم دانشگاه نرفتم همه ی ارزو هامو دفن کرمو موندم خونه ولی الان هر شب هر ثانیه میترسم عکسام و داداشم اینا ببینن ابروم بره هر بار که خانوادمو میبینم میخوام بمیرم لعنت به من ساده احمق.از شما میخوام کمکم کنین لطفا
    سلام آبجی اتفاقا خوب شد اومدی اینجا گفتی چند وقت پیش تو محل خدمتم یکی از مامورین پلیس فتا اومده برای کنفرانس و در واقع آگاهی بخشی به ما اتفاقا عین داستان شما رو برای ما تعریف کرد و میگفت متاسفانه چون که دخترای ما ساده هستند و آگاهی کامل ندارند سریع تو دام این شیادان گرفتار میشن.به ما گفت متاسفانه چون اکثر این دختران خجالت میکشن بیان به پلیس بگن هر بار مجبور میشن یه جوری باج بدن به این افراد که اتفاقا بیشتر تو دامشون گرفتار میشن.به ما گفت اگر یک همچین کسانی رو دیدید که این طوری بازی خوردن ما رو بهشون معرفی کنید و بگید که پلیس فتا امین اونهاست و این موضوع بین خودمون میمونه و کسی نمیفهمه تازه از یک شیوه هایی استفاده میکنند که ببخشید دهن اونطرف رو سرویس میکنند.پس آبجی اصلا خجالت نکش و برو اونا مثل دکترها راز تو رو به کسی نمیگن ولی باز خودتم بگو به خانوادت نگن اونا یه جوری قضیه رو تموم میکنند که حتما هم اون پسر رو که البته ببخشید به گه خوردن میندازن هم اینکه آبروی شما حفظ میشه.فقط سریع اقدام کنید تا دیر نشده و عکس رو پخش نکرده. سر خود هم کاری نکنید چون بیشتر تو دامش میفتید.راستی اینم بگم که به هیچ وجه بهش نگید میخواید همچین کاری بکنید و به پلیس فتا بگید .چون ممکن یه کاری کنه که دیگه نشه کاریش کرد.بعد باخیالت راحت انشاءالله به زندگی و دانشگاهتون برسید.توکل به خدا کنید و برید خودتونم انقدر اذیت نکنید.

8. 2 کاربران زیر از m.stroozan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.یه سوال..
    ببخشیدا.امیدوارم اسپم نشه.
    عکس محجبه با چادر اونم با یکی دونفر از استادا(البته با فاصله ) میتونه خطرناک باشه؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه اسمان نمایش پست ها
    سلام.یه سوال..
    ببخشیدا.امیدوارم اسپم نشه.
    عکس محجبه با چادر اونم با یکی دونفر از استادا(البته با فاصله ) میتونه خطرناک باشه؟
    سلام.
    خیر

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    سلام.
    خیر
    مرسی.یعنی ب هیچ وجه جای نگرانی نداره؟ عکسا یه جوریه میشه برششون داد ووفقط خودم تنهایی توشون باشم.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام آبجی خدارو هزار مرتبه شکر کن که مرحله دوم این ماجرا واست پیش نیومده من با چند تا از بچه های فتا سلام علیک دارم میگفتن که بعضی از گرگای جامعه این شیوه ای هستش که دارن با دختره دوست میشن بهش میگن عکس بده و بعد تهدیدش میکنند که عکستو پخش میکنیم و مرحله دوم را اجرا میکنند زمانی که دختره از ترس تهدید بخش عکس اشتباه مرگباری مرتکب میشه و میره خونه پسره و پسره یا بهش تجاوز میکنه یا باهاش رابطه جنسی برقرار میکنه و در حین رابطه فیلم میگیره و بعدش تهدیدش میکنه که اگه بازم رابطه باهام برقرار نکنی یا با فلان دوستم رابطه نداشته باشی فیلمتو پخش میکنم و کم کم از یه دختر معصوم جامعه ما یه دختر بدکاره میسازن

این رفیق ما میگفت اگه به محض تهدید اون دختر به پلیس شکایت کنه اینجور پرونده ها چون خاص هستش در ارجعیت قرار داره و شدیدا پیگیری میشه از طرف بچه های فتا و به شدت با اون فرد تهدید کننده برخورد میشه تا دیگه هوس اینطور کارایی را نکنه و مجازات شلاق و زندان داره

شما هم به نظرم پا رو دلت بزار و از این مردک شکایت کن تا هم دیگه تهدیدت نکنه و هم جلوی نابود شدن یه دختر دیگه را به دست این پسر بگیری

بابت عکسا هم مطمئن باش اگه شما زود اقدام کنی پخش نمیشه و اگرم خانوادت متوجه بشن میتونی بگی فتوشاپ بوده .

13. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز ازش شکایت کن تنها راهت همینه. تا کی میخوای با ترس زندگی کنی؟

شما یه اشتباهی کردی برای جبرانش یکم جرات بخرج بده و شکایت کن

خوشبختانه یا متاسفانه تنها مساله ای که بهش سریع و درست رسیدگی میشه

همین مساله شماست پس معطلش نکن
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه اسمان نمایش پست ها
    مرسی.یعنی ب هیچ وجه جای نگرانی نداره؟ عکسا یه جوریه میشه برششون داد ووفقط خودم تنهایی توشون باشم.
    سلام
    خیر.نگران نباش.

16. کاربران زیر از m.stroozan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17315
    تشکـر
    9
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم بابت راهنمایی هاتون ولی میخوام یه توضیح دیگه هم بدم این تهدید برمیگرده به اواخر اسفند ماه اون موقع من به یکی از پسرهای دانشگاه ک همکلاسیم بود و زوری داشت گفتم چون تنها راه حلم بود اونم گفت من باهاش حرف میزنم نمیدونم ولی فک‌کنم ی دعوا بزرگی شد و گفته بود پاک میکنه ولی من باور نمیکنم ک پاک کرده باشه منم اونم موقع سیم کارتمو عوض کردم دانشگاهم نرفتم حتی به عزیزترین دوست دخترم تو دانشگاهم زننگ‌نزدم انگاری مردم! الان ۳ ماهه تقریبا از این ماجرا میگذره و دیگه تو تین سه ماه هیچکیو ندیدمو چیزیم نشد اخه تهدیدم کرده بود ز میزنه خونه یا عکسامو میفرسته خونه واین حرفا ولی عیچی نشده من سه ماهه در امنیتم ولی این ترس تو دلم داره داغونم میکنه بنظرتون فراموش کرده پاک کرده یا میخواد چی شه. شما اقا پسرها ی عزیز مبتونین حدس بزنین اخه همجنستون محسوب میشه البته بلا نسبت.تو رو خدا کمکم کنین.خواهشاا

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

جواب من و ندادیا

میتونی بری دانشگاه های سما و غیر انتفاعی ها؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17315
    تشکـر
    9
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پریماه جان من تو سما بودم که این اتفاق افتاد.من درس نخوندنم تاوان اشتباهم کردم من به فکر عکسا هستم دیشب داداشم میگفت چطور دخترایی پیدا میشن که عکس میدن حتما خرابن و خیلی چیزا وقتی اینا رو میگفت به مامانم من داشتم میمردم اگه بفهمن چی میشه.درسته که سه ماهه از این موضوع میگذره و کاری نکردن ولی من احمق نمیدونم چرا نمیتونم نادیده بگیرم حتی یه ماه رفتم ترکیه ولی اونجا هم همش گریه زاری کردم زندگیم تباه شد بخاطر یک باور غلط.

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام آبجي جون
    تهراني؟
    بي شك به مادرت و يا خواهرت بگو
    يقينا ب پليس فتا اطلاع بديد
    بي شك كمك ميكنن و اصلا كارشون همينه
    پليس فتا متشكل از زبدگان نرم افزاري و همچنين زبدگان نيروهاي انساني هست.ميتونيد به اونو ك البته در تهران در آدرس شريعتي - خيابان پليس - ستاد فرماندهي فاتب هست مراجعه كنيد.مقر مركزي پليس 110 هم همونجاست.ي زماني اونجا بودم
    اگه به مادرت نگفتي حتما به فتا بگو
    اگرم در شهر ديگه اي هستي ميتوني به 110 زنگ بزني بگي شماره يا آدرس فتا رو بگيري
    شك نكن

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17315
    تشکـر
    9
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خلیلی جان.نه من تهران نیستم شهرستانم .بعدشم من نمیخوام به هیچ وجه به خانوادم بگم من فقط یک داداش و مامان دارم که اگه بفهمن یا منو میکشن یا حبس میکنن تو خونه .من 20 سالمه بی پدر بزرگ شدم مطلقه شدم کتک خوردم هزار بدبختی دیگه الانم این مسعله نمیگم گناهکار نیستم نه من اشتباه کردم ولی به خدا از سادگیم بود این اتفاق افتاد.میخوام بگم الان سه ماهه که هیچ چیزی نشده یعنی فراموش کردن یا من دارم خودمو گول میزنم؟!1

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

بلاخره يا اين موضوع رو فراموش كن و توكل بخدا
    بسپارش بخدا
    اگرم فكر ميكني اين پسره ممكنه مشكل ساز باشه به فتا بگو.اينم بگو بخاطر مسايل خانوادگي قادر نيستي به خانواده اطلاع بدي
    هرچند نظرم اينه با مادرت در ميون بزار
    بخدا ضرري در كار نيست
    مطلقه شدن خيلي بهتره تا اينكه يك عمر در مشكلات سخت و عقيدتي باشي
    يا اينكه فردا بچتونو درگير گرفتاريهاتون بكنيد
    زندگي بي مشكل نيست ولي توكل بخدا يعني همه چي

23. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ببین چندماه ازش بی خبری پس دیگه. اتفاقی نمیافته مطمعن باش عزیزم

واسه این گفتم دانشگاه دیگه برو
    که دیگه چشم تو چشم طرف نشی
    و هم بتونی درست رو ادامه بدی

دانشگاه سما که دخترونست
    دانشگاه غیر انتفاعی ها هم هستن

درست ادامه بده ولی تو یه دانشگاه دیگه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

25. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17315
    تشکـر
    9
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پریماه عزیز خیلی ازت ممنونم.منم امیدوارم همونطوری که شما میگین باشه و منو فراموش کرده باشه.اگه یه روز دوباره جلوم سبز بشه یا تهدیدم کنه اونموقع به گفته ی خلیلی جان زنگ میزنم به پلیس فتا.فقط یه سوال دارم ازتون احتمالش هست عکسمو بی سروصدا پخش کنه روزی برسه دست خانوادم؟؟ از این خیلی میترسم من.میشه لطف کنین جواب بدین

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

پریماه عزیز خیلی ازت ممنونم.منم امیدوارم همونطوری که شما میگین باشه و منو فراموش کرده باشه.اگه یه روز دوباره جلوم سبز بشه یا تهدیدم کنه اونموقع به گفته ی خلیلی جان زنگ میزنم به پلیس فتا.فقط یه سوال دارم ازتون احتمالش هست عکسمو بی سروصدا پخش کنه روزی برسه دست خانوادم؟؟ از این خیلی میترسم من.میشه لطف کنین جواب بدین

نه مطمعن باش میخواست عکس پخش کنه اول تورو تهدید باز میکنه

یه سوال عکس گرفتی براش فرستادی صورتت هم توش هست یا فقط از اندامت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

28. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

ابجي جون نميشه گفت احتمالش نيست ولي بسته به هدفشه
    اگه ببينه ازين كار نفعي نداره و صرفا براش دردسره يقينا انجامش نميده
    اگه روزي ديديش محكم باهاش برخورد كن
    ضعف نشون نده
    عكس خيلي مورد داره يا صرفا بي روسري يا مثلا با تاپ بودي؟

30. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17315
    تشکـر
    9
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش خجالت میکشم بگم ولی عکسم ناجوره خیلی ناجور صورتمم توش مشخصه.من واقعا کور شده بودم چطور همچین کاری کردم الان که به عقب برمیگردم به حماقت هام میخندم! واقعا برای خودم متاسفم.چطور گذاشتم بازیچه شم حالا خدا رو شکر میکنم که موقع تهدید نترسیدمو نرفتم سر قرار که بخواد ماجرا از این گند تر بشه و من الوده شم.شما مشاور های عالی هستین.ممنونم ک وقت میذارین واسم

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنونم بابت راهنمایی هاتون ولی میخوام یه توضیح دیگه هم بدم این تهدید برمیگرده به اواخر اسفند ماه اون موقع من به یکی از پسرهای دانشگاه ک همکلاسیم بود و زوری داشت گفتم چون تنها راه حلم بود اونم گفت من باهاش حرف میزنم نمیدونم ولی فک‌کنم ی دعوا بزرگی شد و گفته بود پاک میکنه ولی من باور نمیکنم ک پاک کرده باشه منم اونم موقع سیم کارتمو عوض کردم دانشگاهم نرفتم حتی به عزیزترین دوست دخترم تو دانشگاهم زننگ‌نزدم انگاری مردم! الان ۳ ماهه تقریبا از این ماجرا میگذره و دیگه تو تین سه ماه هیچکیو ندیدمو چیزیم نشد اخه تهدیدم کرده بود ز میزنه خونه یا عکسامو میفرسته خونه واین حرفا ولی عیچی نشده من سه ماهه در امنیتم ولی این ترس تو دلم داره داغونم میکنه بنظرتون فراموش کرده پاک کرده یا میخواد چی شه. شما اقا پسرها ی عزیز مبتونین حدس بزنین اخه همجنستون محسوب میشه البته بلا نسبت.تو رو خدا کمکم کنین.خواهشاا
    سلام. بستگی داره چقدر روانی باشه.
    من اگه جای شما بودم و احتمال (حتی فقط احتمال) هم میدادم که اینکار رو بکنه، چون واسه شما تا این حد مهمه که گفتید، پیش دستی می کردم و از طریق پلیس پیگیری می کردم تا مطمئن شم موضوع ختم به خیر شده.
    خدا کنه مدارکی از تهدیدش هم داشته باشید.
    من هم یک نمونه مشابه شما رو واسم تعریف کردند که حساب طرف و گروهش رو به نحو احسنت رسیدن.

33. کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ببین به نظرم موضوع را با پلیس فتا در میون بزار چون اینطوری اگه رو هوا باشه این قضیه همیشه دلشوره داری که نکنه عکسمو پخش کنه
    من یه پیشنهاد دارم .خودت بلند شو برو یه سر پلیس فتا شهرتون اونجا هستن مسئولایی که مشاوره میدن به ارباب رجوع بابت مشکلاتشون در این مورد باهاشون صحبت کن ببین اونا نظرشون چیه اونا چون تجربشون از ماها خیلی بیشتره و زیاد با این قضایا برخورد داشتن بهتر کمکت میکنن

35. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17315
    تشکـر
    9
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم عزیزان بابت همه چی .عصری میرم پیش مشاوره وقت گرفتم اگه بگه میرم پیش پلیس من نباید دست رو دست بزارم.خیلی ممنونم که بجای سرزنش و تیکه انداختن درکم کردینو راهکار دادین.عصری برم ببینم چی پیش میاد.باز تشکر میکنم از همه تون.امیدوارم دخترا بخونن پست رو و درس عبرتی شم براشون!

37. 2 کاربران زیر از nefrat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر منم به توصیه بچه ها گوش کن و به پلیس بگو و از اونجایی که باکره نیستید اونا براشون الزامی نیست که خانواده تون رو در جریان بذارن.

پس خیالتون راحت باشه و از آبروتون محافظت کنید و لطفا از این به بعد دیگه از این کارای بچگانه انجام ندید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)