نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تحریک پذیری بالا

1807
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15594
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

تحریک پذیری بالا

سلام دوستان
    در مورد یک مسئله ی جنسی راهنمایی میخوام خوشحال میشم اگه راهکاری عملی به نظرتون رسید باهام در میون بزارید.
    خلاصه میگم.دختری ۱۸ ساله مجرد هستم، تا بحال هیچ گونه رابطه ی جنسی و سابقه ی خود ارضایی نداشم؛ اما بشدت تحریک پذیر هستم. علاقه ای به ازدواج ندارم چون اصلا از این روابط جنسی خوشم نمیاد، احساس نیازی هم به این جور روابط و مسائل ندارم اما حتی با تصورش هم تحریک جنسی میشم، لازم به گفتنه که ی چن وقتیه که جدیدا اینطور میشم سابقه ای نداشته اما اصلا از این وضعیت خوشم نمیاد؛ نمیدونم این موضوع ربطی به این مسئله داره یا نه اما در دوره اول راهنماییم مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتم و یک بار هم نه دفعاتش زیاد بود اونم توسط یکی از پسر های همسایمون که شاید یکی دوسال ازم بزرگتر بود.. مورد های دیگه ای هم بوده مثلا تو ۴،۵ سالگی هم یکی دیگه از پسر های همسایمون میخواست اذیتم کنه منو برد خونشون اما خب نذاشتم همچین غلطی کنه و خب شاید قرار بود این مسئله از طرف پسرخاله و حتی پسر داییم هم اتفاق بیوفته اما خداروشکر که نیفتاد.
    شرمنده طولانی شد.. خوشحال میشم راهکار هاتون رو بشنوم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تحریک پذیری بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa76 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد یک مسئله ی جنسی راهنمایی میخوام خوشحال میشم اگه راهکاری عملی به نظرتون رسید باهام در میون بزارید.
    خلاصه میگم.دختری ۱۸ ساله مجرد هستم، تا بحال هیچ گونه رابطه ی جنسی و سابقه ی خود ارضایی نداشم؛ اما بشدت تحریک پذیر هستم. علاقه ای به ازدواج ندارم چون اصلا از این روابط جنسی خوشم نمیاد، احساس نیازی هم به این جور روابط و مسائل ندارم اما حتی با تصورش هم تحریک جنسی میشم، لازم به گفتنه که ی چن وقتیه که جدیدا اینطور میشم سابقه ای نداشته اما اصلا از این وضعیت خوشم نمیاد؛ نمیدونم این موضوع ربطی به این مسئله داره یا نه اما در دوره اول راهنماییم مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتم و یک بار هم نه دفعاتش زیاد بود اونم توسط یکی از پسر های همسایمون که شاید یکی دوسال ازم بزرگتر بود.. مورد های دیگه ای هم بوده مثلا تو ۴،۵ سالگی هم یکی دیگه از پسر های همسایمون میخواست اذیتم کنه منو برد خونشون اما خب نذاشتم همچین غلطی کنه و خب شاید قرار بود این مسئله از طرف پسرخاله و حتی پسر داییم هم اتفاق بیوفته اما خداروشکر که نیفتاد.
    شرمنده طولانی شد.. خوشحال میشم راهکار هاتون رو بشنوم
    سلام

عزیز نیاز جنسی امریست طبیعی و عادی ولی واکنش روانی شما نسبت به معقوله ازدواج وجنس مخالف حتما غلط و ناشی از آسیبهایست که نام برده اید.

البته نگران نباشید و به یک مشاور خانم آگاه مراجعه کنید.

موفق باشید

دکترا در روانشناسی
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تحریک پذیری بالا

سلام
    ب نظر من این موضوع 2 تا احتمال داره یکی اینکه اسیب اون ازارایی باشه که دیدین که اگه اینطوره بهتره به مشاور مراجعه کنید یا اینکه وقتی مطمئن شدی مشکل همونه دنبال راه حلش باشی
    یکی دیگه اینکه من شنیدم ادمایی که از نظر جنسی سرد مزاجن تحریک پذیریشون بالاست یعنی زود تحریک میشن ولی زودم ارضا میشن از طرفی الان تو سنی هستی که امیال جنسیتون بیشتر از همیشه خودشو نشون میده کلا تو این سن برای دخترا واکنشای جنسی بیشتر اتفاق میفته اگه این مورد باشه از الان باید یاد بگیری که باهاش رو به رو بشی و میل جنسیتم به عنوان بخشی از وجودت قبول کنی و بدونی چطوری باش کنار بیای

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد