نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: علاقه به مرد متاهل

1662
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17421
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به مرد متاهل

سلام . من یه دختر 21 ساله مدرک کاردان م رو 1ساله گرفتم و یه خانواده 4 نفری" پدر مادر و یه داداش" دارم. شرایط روحی بدی دارم همش ناامید و خسته ام.... و تنها
    زندگیم خیلی سخت شده اصلا وضعیت مالی خوبی ندارم طوری که بابام بهم پول تو جیبی نمیده و .... هزارتا مشکل دیگه که روز به روز تو خونه بهش اضافه میشه
    تو خونه خیلی بهونه میگیرم همش اعتراض می کنم نسبت به اوضاع خونه و شرایط مالی
    خیلی تنهام دوستی هم ندارم یعنی کسیو واسه خودم نگه نداشتم همه دوستامو از دست دادم یا ازشون دور شدم
    دلم میخواد منم مث همسن و سالای خودم باشم بگم بخندم یکی و داشته باشم که دوسم داشته باشه دوستش داشته باشم اما نمی تونم
    خواستگار دارم اما دلم به دلشون نیست
    خسته شدم از تنهایی و خلوت خودم دلم میخواد یکیو داشته باشم باهاش حرف بزنم درکم کنه
    روحیه میخوام انرژی میخوام
    البته بگم که نزذیک به یک سالی هست با یه آقای متاهل که کار میکردم اون بهم خیلی نزدیک شده بود و خیلی ابراز علاقه میکرد و.... من هیچ حسی بهش نداشتم تو این مدت هم همش چلوش ایستاده بودم اما الان فک می کنم که دوسش دارم و بهش احساس دارم و دوری از اون باعث ناراحتی هام و دلخوری هام شده
    به کشتن خودم فک کردم اما جراتشو ندارم
    خیییییییییییییییییییییییی ییییلیییییییییییییییییییی یییییییییییی بیشتر از اینا حرف دارم
    کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : کمک میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط ANABALA نمایش پست ها
    سلام . من یه دختر 21 ساله مدرک کاردان م رو 1ساله گرفتم و یه خانواده 4 نفری" پدر مادر و یه داداش" دارم. شرایط روحی بدی دارم همش ناامید و خسته ام.... و تنها
    زندگیم خیلی سخت شده اصلا وضعیت مالی خوبی ندارم طوری که بابام بهم پول تو جیبی نمیده و .... هزارتا مشکل دیگه که روز به روز تو خونه بهش اضافه میشه
    خیلی تنهام دوستی هم ندارم یعنی کسیو واسه خودم نگه نداشتم همه دوستامو از دست دادم یا ازشون دور شدم
    دلم میخواد منم مث همسن و سالای خودم باشم بگم بخندم یکی و داشته باشم که دوسم داشته باشه دوستش داشته باشم اما نمی تونم
    خسته شدم از تنهایی و خلوت خودم دلم میخواد یکیو داشته باشم باهاش حرف بزنم درکم کنه
    البته بگم که نزذیک به یک سالی هست با یه آقای متاهل که کار میکردم اون بهم خیلی نزدیک شده بود و خیلی ابراز علاقه میکرد و.... من هیچ حسی بهش نداشتم تو این مدت هم همش چلوش ایستاده بودم اما الان فک می کنم که دوسش دارم و بهش احساس دارم و دوری از اون باعث ناراحتی هام و دلخوری هام شده
    خیییییییییییییییییییییییی ییییلیییییییییییییییییییی یییییییییییی بیشتر از اینا حرف دارم
    کمکم کنید
    سلام

عزیز دچار افسردگی شده ای که البته با توجه به سن و سالت و شرایط مالی و خانوادگی و توضیحاتی که دادی قابل درکه ولی خوب خیلی ها هم هستند که اگر به اطراف خودت نگاه کنی پیداشون میکنی که شرایط مالی و خانوادگی بدتر از شما دارند ولی دارند زندگی میکنند و سعی و کوشش میکنند برای بهتر شدن شرایطشان!!؟؟

یهتر از دست از بهانه گیری برداری برای خودت کاری مناسب پیدا کن و مشغول شو بی کاری برای شما بدترین کاره!! حتما ایجاد علاقه و رابطه با اون آقا غلطه سریعتر تمومش کن.

کار و ورزش و فعالیت و.... باعث میشه که حتما دوستان خوبی هم پیدا کنی. بهتره فعلا به فکر ازدواج نباشی تا 25 سالگی حداقل. اگر بتوانی ادامه تحصیل هم بدی که چه بهتر.

موفق باشی.

دکترا در روانشناسی
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17102
    تشکـر
    76
    تشکر شده 105 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ANABALA نمایش پست ها
    کمکم کنید
    1.با اد متاهل رابطه نداشته باش چون گناهه و اشیونه یکی دیگرو خراب میکنی خودت اخرش بدبخت میشی.
    2. اصلا فکر نکن کسی بیاد تو زندگیت حالت خوب میشه تازه بدبختیات شروع میشه یکم که حالت خوب بشه 10 برابرش باز حالت گرفته میشه.
    از تنهاییت خوشحال باش درگیر رابطه عاطفی نشو. برو درسو ادامه بده کار کن سرتو گرم کن به این چیزای بیخودم فک نکن تهش هیچی واست نداره

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17406
    تشکـر
    81
    تشکر شده 173 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز این مشکل شما ی جورایی تو جامعه ما فوق العاده زیاد شده و همه تقریبا این مشکل و دارن ولی شدتش تو افراد مختلف بسته به شرایطشون کم و زیاده نکته اصلی تو مشکل شما طرز فکر شماست مشکلات مالی همه دارن اما طرز برخورد همه با این مشکل تا حدودی یکسان نیست ساده تر میگم همه جلو بی پولی افسرده نمیشن بعضی ها تلاششون بیشتر میکنن بعضی ها صرفه جویی بعضی ها .......... باید ارزش هاتون عوض کنید یعنی شادی و نشاطو در داشتن پول ندونید اینجوری بدون پول هم میتونید شاد باشید . عاقلانه فکر کنید ناراحتی و اعصاب خوردی تاثیری رو جیب شما داره ؟؟منظورم اینکه وقتی اعصابتون خورده پول میریزن تو جیبتون ؟؟ جوابش ساده است _نه تازه برعکس وقتی اعصبانی هستید از همون اندک پولی که دارید هم لذتی نمیبرید چون دائم در حسرت و انزوا به سر میبرید وضعیت شما مثل کسی هست که چندین پس لرزه شدید تو مغزش ب وجود آمده و باعث شده افکارش بهم بریزن باید این افکار و با آرامش بجینید سرجاشون تا یکم سرتون خلوت بشه بعدش کم کم واکنشتون نسبت به این مسائل مالی تغییر میکنه و با آرامش به فکر راه حل میوفتید یا میرید سر کار یا ازدواج میکنید در حال حاضر تنها دلیلی که نمیتونید به خاستگارهاتون دل ببندید همین مسئله است و تنها دلیلی که به اون مرد متاهل دل بستید هم همین مسئله است . چون تو این شرایط سخت فکری شما به اون مرد ب چشم ی راه درو نگاه میکنید که باهاش میتونید از این عذاب های روحی خلاص بشید . ب دلیل همون ابراز علاقه هایی که ایشون به شما کردن . پس اگر میخواید روزگارتون از اینی کهک هست بدتر بشه پیشنهاد میکنم رابطه اتون و ادامه بدید (آلان وضعیت مالی ی خورده جلوتر وضعیت عاطفه و وابستگی جنسی شما رو به ورطه نابودی میکشه) حتما آارامش و در همه لحظات حفظ کنید و سعی کنید ی هم جنس برای دردودل کردن پیدا کنید . مشکل شما عادی ترین مشکل در جامعه ماست و هیچ جایی برای ترس نداره به شرطی که بدترش نکنید . موفق باشید دوست عزیز

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23293
    تشکـر
    9
    تشکر شده 17 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علاقه به مرد متاهل

با سلام/.
    دو تا کار را بکن به نظر من البته
    1- آهنگاتو عوض کن. مثلا اگه محسن یگانه بهت حال میده دیگه اصلا گوش نده برو تا فاز مثلا شهرام و اندی البته اینا مثال بودن کلیتش همون که گفتم آهنگاتو عوض کن
    2- کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید را هر طور شده تهیه کن و چند بار بخونش
    دو تا کار را هم نکن
    1- سعی کن هیچ وقت تنها نباشی یعنی تا دیدی تو اتاق تنهایی یا برو تو پذیرایی یا .... که بقیه هم هستن یا اگه خونه کسی نبود شروع کن به شستن لباسهایی که ولو یک ساعت پیش شستی
    2- فیلم هایی که صحنه عشق و عاشقی یا حتی مستهجن ندارن تا 40 روز نگاه نکن.
    اگه خوب شدی شیرینیش برای سلامتی خانواده ام و خودم دعا کن.
    این پروسه دست کم چهار ماه طول میکشه
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد