نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بین دخترم و زندگی ناموفقم موندم

1139
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17456
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بین دخترم و زندگی ناموفقم موندم

متأسفانه با فشارهای مادرم به یه ازدواج تحمیلی با کسی که هیچ حسی نسبت بهش نداشتم، مجبور شدم.تو دوران نامزدی و عقدم خیلی دست و پا زدم که همه چی رو بهم بزنم حتی تا شب عروسی ولی با تهدیدهای مادرم و خانواده که آبرومون میره و مردم پی میگن و زیر یه سقف برین خود به خود خیلی از مشکلات حل میشه منو تو باتلاقی انداختن که هر چی دست و پا میزنم پایین تر میریم.
    شوهرم کم ترین تفاهم اخلاقی، فرهنگی و شغلی باهام نداره و مدام با رفتارش آزارم میده. خیلی تلاش کردم با محبت و مهربونی و صبر و حوصله مشکلات را از سر راه بردارم ولی نتیجه نداد.قهر و وساطت دیگران و خودکشی و تهدید به طلاق هم همین طور.بدتر از اون ناخواسته باردار و صاحب یه دختر شدم. فشار عصبی زیادی رو دارم تحمل می کنم سر دو راهی موندم. چیکار کنم بخاطر دخترم عمرمو تباه کنم یا اینکه طلاق بگیریم. میدونم بچه رو بهم نمیده دارم دیونه میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : بین دخترم و زندگی ناموفقم موندم

سلام
    اگه راهی وجود داره ک بچه را بگیرین طلاق بهترین راهه.
    اما اگه بچه را نمیده باید زندگی را ادامه بدین چون شما مسول اون بچه و آینده اش هستین.
    ی راه حل
    بعضی از مردا از حرص دادن زنشون خوششون میاد و تنها راه مقابله باآنها بی اعتنایی هست مدتی بهش و به رفتارش بی توجه باشین و تو لاک سکوت و بی تفاوتی فرو برین به مدت ی ماه حداقل.ببینین شاید تاثیر گذاشت
    یا اینکه به قول استاد شکیب تحسینشون کنید بهش اعتماد بنفس بدین شاید عمل کرد به گفته استاد ک گفتن جواب میده شما امتحان کن. اینم تایپکشون http://forum.moshaver.co/showthread.php?t=20121
    موفق باشین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17456
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم خیلی ممنونم از راهنماییت.
    این راهم امتحان کردنم فقط در کوتاه مدت اثر داشت. همسرم به هیچ عنوان حرف منو نمی فهمه. خسیسه، تندخو و بی محبت و سرده.تمام دغدغش پول جمع کردنه. تو چهارسال زندگی خفت باری که باهاش داشتم حتی نمیدونم چی داره چی نداره.
    در عین مرموز بودن حتی یه ریالم برای من خرج نمیکنه. بخدا اگر اخلاقش خوب بود برام اهمیتی نداشت. متأسفانه خانوادم هیچ همراهی باهام ندارن. از عاقبت دخترم بعد از جدایی می ترسم میدونم که شوهرم با رفتاراش اونو دچار مشکلات روحی میکنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط khodadad نمایش پست ها
    متأسفانه با فشارهای مادرم به یه ازدواج تحمیلی با کسی که هیچ حسی نسبت بهش نداشتم، مجبور شدم.تو دوران نامزدی و عقدم خیلی دست و پا زدم که همه چی رو بهم بزنم حتی تا شب عروسی ولی با تهدیدهای مادرم و خانواده که آبرومون میره و مردم پی میگن و زیر یه سقف برین خود به خود خیلی از مشکلات حل میشه منو تو باتلاقی انداختن که هر چی دست و پا میزنم پایین تر میریم.
    شوهرم کم ترین تفاهم اخلاقی، فرهنگی و شغلی باهام نداره و مدام با رفتارش آزارم میده. خیلی تلاش کردم با محبت و مهربونی و صبر و حوصله مشکلات را از سر راه بردارم ولی نتیجه نداد.قهر و وساطت دیگران و خودکشی و تهدید به طلاق هم همین طور.بدتر از اون ناخواسته باردار و صاحب یه دختر شدم. فشار عصبی زیادی رو دارم تحمل می کنم سر دو راهی موندم. چیکار کنم بخاطر دخترم عمرمو تباه کنم یا اینکه طلاق بگیریم. میدونم بچه رو بهم نمیده دارم دیونه میشم
    عزیزم من خودم چندین بار تصمیم جدی برای طلاق گرفتم با وجود اینکه فرزندی هم ندارم ... و مشکلم چندین برابر بزرگتر از مشکل شماست
    ولی با کمی مشاوره گرفتن و فکر کردن به آینده تصمیم گرفتم ذهنم رو برای مدتی از طلاق گرفتن منحرف کنم و بیشتر از قبل خیلی بیشتر برای اصلاح روابط خودم و همسرم تلاش کنم
    شما مبنا رو بر این بذار که با طلاق تمام مشکلاتت قراره که حل بشه پس زندگی مشترک و آینده ی دهتر نازنینت ارزش اینو داره که نهایت توانت رو بکار ببری برای درست کردن همه چیز ... اگر برای مدتی با تغییر دیدت نسبت به همسرت و کاراش و اینکه فکر کنی راهی بنام طلاق وجود نداره خودت به آرامش بیشتری خواهی رسید ...
    از ته دل برات آرزوی خوشبختی میکنم و اینکه بتونی همه چیزو درست کنی و به آرامش برسی .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17456
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با حرفات آروم شدم. ممنون عزیزم

6. کاربران زیر از khodadad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    تشکر شده 232 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین آبجی شما تا خودت نخوای نمیتونی مشکل رو حل کنی و به نظرم شما هنوز قبول نکردی که با این مرد ازدواج کردی.
    موارد شبیه به شما بسیار هستن که دختر چون ازدواجش ناخواسته بوده در زندگی مشترکش فقط نقاط تیره و تاریک رو می بینه و این حس رو همیشه با خودش داره. و این باعث میشه که هیچ وقت نتونه زندگی که میتونه موفق باشه رو با غم و اندوه به سر میبره.
    شما مسئول فرزندت هستی اون این وسط چه گناهی داره که شوهر شما بی تفاوته نسبت به شما و شما هم همچنین ایشون رو دوست نداری چون میگید روز اول وصلت با اجبار بوده.
    شما مسئول فراهم کردن کانون خانواده پر محبت و گرم برای فرزندتون هستید.
    اون دختر از خون و گوشت خودته پس سعی کن به خاطر اون از این فاز بیای بیرون قبول کن که اون مرد همسرته مطمئنا شما هم نسبت به اون بی تفاوت هستید چون خیلی از موارد شبیه به شما دیدم.
    شما قدم خودت رو بردار بدون اینکه انتظار داشته باشی اون هم به طرف تو قدم برداره . این شرط موفقیته.
    امیدوارم با خبرای خوب برگردی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد