نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: حرمت عاشقانه،تحریک جنسی

2209
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17168
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

حرمت عاشقانه،تحریک جنسی

با سلام
    قبلا در یک تاپیکی در مورد خودم گفته بودم که با همکارم صحبت کردم و الان که در طول مرخصی هستم تلفنی باهاش در ارتباطم.
    مشکلی که من دارم اینه که وقتی باهاش تلفنی صحبت میکنم، یا اس ام اسی باهاش در ارتباطم و یا در مورد آینده و حرفامون فکر میکنم آلتم بزرگ(تحریک) میشه و تا حدی پیش میره که آب از اون خارج بشه که برخی اوقات اتفاق می افته،اما خیلی کم.
    طبیعتا دست خودم نیست و غریزه است.فکرم هم بد نیست،باور کنید.پسر با ایمانی هستم.روزی هم با کسی در ارتباط نبودم.
    این مشکل باعث شد در شب دوم صحبتامون آب من خیلی کم خارج بشه و مجبور باشم هی به دستشویی برم.فشار زیادی بهم وارد شد.به گونه ای که الان درد گرفتگی بیضه(به گفته پزشک متخصص) پیدا کردم.سونوگرافی گرفتم که گفته شد واریکوسل هم دارم.
    متاسفانه هنگام این تحریک، درد من بیشتر میشه و یه جورایی نیاز به استراحت دارم.فعلا دارم دارو درمانی میکنم.اما پس از هر بار ارتباط طولانی دوباره درد سراغم میاد.الان 10 روزی هست باهاش در مورد ازدواج در ارتباطم.تو مدت 8 ماه این اتفاق نیافتاده بود.بینمون حرمت صحبت کردن وجود داره.فکر کنم زشته الان در مورد مشکلم بهش بگم(فکر کنم اطلاعاتش هم کمه در این زمینه)
    بهش گفتم بدلیل یک یک مشکل نمیتونیم فعلا در ارتباط باشیم.اما اون ناراحته و هی میگه چرا؟میگه من چه مشکلی برات دارم؟
    گفتم بهش نمیشه در موردش صحبت کنیم.ازش خواستم بهم اعتماد کنه.بعدا اگر متوجه بشی مطمئنم بهم حق میدی.اینقدر کم طاقتی در آورد بهش گفتم،بیمارم.اما باز هم میگه عجیبه و ربطش به من چیه؟نگران هم شده.درکش میکنم که نگرانه.یه جورایی نگرانی از اینکه من چیزیم نشه.مثل همسرش.خیلی دوستم داره.اما بیشتر از اون دوستش دارم.

موندم چکار کنم؟
    خودمو درست کنم؟چگونه؟
    بهش سر راست همه چیزو بگم؟

باور کنید از کس دیگه ای نمیتونستم کمک بخوام الی عزیزان همین انجمن.خواهشمندم کمک کنید.اگر بگید چطور خودمو بهتر کنم بهتره.

2. کاربران زیر از 369369 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : حرمت عاشقانه،تحریک جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط 369369 نمایش پست ها
    با سلام
    قبلا در یک تاپیکی در مورد خودم گفته بودم که با همکارم صحبت کردم و الان که در طول مرخصی هستم تلفنی باهاش در ارتباطم.
    مشکلی که من دارم اینه که وقتی باهاش تلفنی صحبت میکنم، یا اس ام اسی باهاش در ارتباطم و یا در مورد آینده و حرفامون فکر میکنم آلتم بزرگ(تحریک) میشه و تا حدی پیش میره که آب از اون خارج بشه که برخی اوقات اتفاق می افته،اما خیلی کم.
    طبیعتا دست خودم نیست و غریزه است.فکرم هم بد نیست،باور کنید.پسر با ایمانی هستم.روزی هم با کسی در ارتباط نبودم.
    این مشکل باعث شد در شب دوم صحبتامون آب من خیلی کم خارج بشه و مجبور باشم هی به دستشویی برم.فشار زیادی بهم وارد شد.به گونه ای که الان درد گرفتگی بیضه(به گفته پزشک متخصص) پیدا کردم.سونوگرافی گرفتم که گفته شد واریکوسل هم دارم.
    متاسفانه هنگام این تحریک، درد من بیشتر میشه و یه جورایی نیاز به استراحت دارم.فعلا دارم دارو درمانی میکنم.اما پس از هر بار ارتباط طولانی دوباره درد سراغم میاد.الان 10 روزی هست باهاش در مورد ازدواج در ارتباطم.تو مدت 8 ماه این اتفاق نیافتاده بود.بینمون حرمت صحبت کردن وجود داره.فکر کنم زشته الان در مورد مشکلم بهش بگم(فکر کنم اطلاعاتش هم کمه در این زمینه)
    بهش گفتم بدلیل یک یک مشکل نمیتونیم فعلا در ارتباط باشیم.اما اون ناراحته و هی میگه چرا؟میگه من چه مشکلی برات دارم؟
    گفتم بهش نمیشه در موردش صحبت کنیم.ازش خواستم بهم اعتماد کنه.بعدا اگر متوجه بشی مطمئنم بهم حق میدی.اینقدر کم طاقتی در آورد بهش گفتم،بیمارم.اما باز هم میگه عجیبه و ربطش به من چیه؟نگران هم شده.درکش میکنم که نگرانه.یه جورایی نگرانی از اینکه من چیزیم نشه.مثل همسرش.خیلی دوستم داره.اما بیشتر از اون دوستش دارم.

موندم چکار کنم؟
    خودمو درست کنم؟چگونه؟
    بهش سر راست همه چیزو بگم؟

باور کنید از کس دیگه ای نمیتونستم کمک بخوام الی عزیزان همین انجمن.خواهشمندم کمک کنید.اگر بگید چطور خودمو بهتر کنم بهتره.
    سلام

لطفا به سوالات زیر به دقت و به درستی جواب دهید(نقل قول)

سن و سال

تحصیلات

سابقه تجاوز و یا رابطه جنسی

خود ارضایی یا استمنا

سابقه بیماری روانی در خانواده

شغل و کار

تعداد خواهران وبرادران و ترتیب و فاصله در خانواده

سپاس

دکترا در روانشناسی
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17168
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

لطفا به سوالات زیر به دقت و به درستی جواب دهید(نقل قول)

سن و سال

تحصیلات

سابقه تجاوز و یا رابطه جنسی

خود ارضایی یا استمنا

سابقه بیماری روانی در خانواده

شغل و کار

تعداد خواهران وبرادران و ترتیب و فاصله در خانواده

سپاس

دکترا در روانشناسی
    ضمن تشکر؛

سن و سال: 25 سال

تحصیلات: ترم آخر کارشناسی

سابقه تجاوز و یا رابطه جنسی: خیر

خود ارضایی یا استمنا: خیر

سابقه بیماری روانی در خانواده: خیر

شغل و کار: گرافیست در یک شرکت

تعداد خواهران وبرادران و ترتیب و فاصله در خانواده: یک برادر که 1 سال ازم بزرگتره و یک خواهر که 4 سال ازم کوچکتره

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

تنها جوابی که میتونم بهتون بدم این هست که مشکلتون رو بهشون بگید
    اگر واقعا بهشون علاقه دارید پس تا از دست ندادینش باهاشون در میون بزارید چون ممکنه الکی بهتون شک کنه و بره دنبال زندگیش

7. 2 کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

ضمن تشکر؛

سن و سال: 25 سال

تحصیلات: ترم آخر کارشناسی

سابقه تجاوز و یا رابطه جنسی: خیر

خود ارضایی یا استمنا: خیر

سابقه بیماری روانی در خانواده: خیر

شغل و کار: گرافیست در یک شرکت

تعداد خواهران وبرادران و ترتیب و فاصله در خانواده: یک برادر که 1 سال ازم بزرگتره و یک خواهر که 4 سال ازم کوچکتره
    ممنون

عزیز اگر گزارش شما صحیح و دقیق باشه و اگر در پای تلفن صحبتهای تحریک کننده انجام نشده و اگر قبلا رابطه جنسی با هم نداشتید.

باید بگم این ری اکشن شما ناشی از نگرش شما نسبت به مرد و زن به صورت آلت تناسلیه!!!!؟؟ ممکنه تعجب کنید ولی خوب توی این جوامع که زن و مرد از کودکی متمایز میشوند متاسفانه این نوع نگرش

بکرات دیده میشه. حتما به یک مشاور آگاه رجوع کنید و کمک بگیرید تا رفع این نوع نگرش بهتره که ازدواج نکنید.

موفق باشید

سپاس
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

9. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

من میگم بهش نگو مشکلتو چون بدجوری از چشمش میفتی...
    واقعا اینجوری که اقا شهرام گفتن هست؟؟؟ذهنیتتون همونه؟

11. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17168
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    تنها جوابی که میتونم بهتون بدم این هست که مشکلتون رو بهشون بگید
    اگر واقعا بهشون علاقه دارید پس تا از دست ندادینش باهاشون در میون بزارید چون ممکنه الکی بهتون شک کنه و بره دنبال زندگیش
    والا نمیدونم.یه جورایی بهش یه توضیح کوچیکی دادم و ازش خواستم که آروم باشه.از تو حرفام هم فکر کنم فهمید رفتم پیش اورولوژیست.اما ...

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    ممنون

عزیز اگر گزارش شما صحیح و دقیق باشه و اگر در پای تلفن صحبتهای تحریک کننده انجام نشده و اگر قبلا رابطه جنسی با هم نداشتید.

باید بگم این ری اکشن شما ناشی از نگرش شما نسبت به مرد و زن به صورت آلت تناسلیه!!!!؟؟ ممکنه تعجب کنید ولی خوب توی این جوامع که زن و مرد از کودکی متمایز میشوند متاسفانه این نوع نگرش

بکرات دیده میشه. حتما به یک مشاور آگاه رجوع کنید و کمک بگیرید تا رفع این نوع نگرش بهتره که ازدواج نکنید.

موفق باشید

سپاس
    ممنون
    من چون نیاز به مشاوره شما داشتم میبایست صادقانه پاسخ شما رو میدادم که واقعا صادقانه بود.دلیلی واسه دروغ ندارم.
    در صحبتامون هم هیچگونه حرفی جنسی زده نشده.در صحبتای معمولی که بیشتر به شناخت از همدیگر و بیان خاطرات دوران همکاری و سوالات شخصیتی چیز دیگری نیست مشکلی نیست.اما وقتی از علاقه ام بهش میگم و اون میگه این مشکل ناخودآگاه گریبانگیرم میشه.
    شاید حق با شما باشه که از کودکی،اون هم تو شهر و خانواده های ما که شدیدتره این مسئله وجود داره.
    خودم احساس میکنم طبیعیه.شاید در بعد از ازدواج درست بشه،شاید

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    من میگم بهش نگو مشکلتو چون بدجوری از چشمش میفتی...
    واقعا اینجوری که اقا شهرام گفتن هست؟؟؟ذهنیتتون همونه؟
    تقریبا خودم هم همچین نظری دارم.چون حرف زدن ما بدلیل ایجاد شناخت از یکدیگر بوده نه دوستی های هوسی و گذری.
    اگر مشکلی پیش نیاد و خدا بخواد هم هفته آینده با خانواده به خواستگاریش میرم.چون دختر با حجب و حیایی هست.
    هر چند یک توضیح کوچکی بهش دادم اما مستقیم سر اصل قضیه نرفتم.

اما روی این مشکل باید یجورایی بهتر شم.در غیر اینصورت شب خواستگاری نمیدونم بقیه چی فکر میکنند.برخی اوقات هم این اتفاق نمی افته.

13. 2 کاربران زیر از 369369 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

والا نمیدونم.یه جورایی بهش یه توضیح کوچیکی دادم و ازش خواستم که آروم باشه.از تو حرفام هم فکر کنم فهمید رفتم پیش اورولوژیست.اما ...

ممنون
    من چون نیاز به مشاوره شما داشتم میبایست صادقانه پاسخ شما رو میدادم که واقعا صادقانه بود.دلیلی واسه دروغ ندارم.
    در صحبتامون هم هیچگونه حرفی جنسی زده نشده.در صحبتای معمولی که بیشتر به شناخت از همدیگر و بیان خاطرات دوران همکاری و سوالات شخصیتی چیز دیگری نیست مشکلی نیست.اما وقتی از علاقه ام بهش میگم و اون میگه این مشکل ناخودآگاه گریبانگیرم میشه.
    شاید حق با شما باشه که از کودکی،اون هم تو شهر و خانواده های ما که شدیدتره این مسئله وجود داره.
    خودم احساس میکنم طبیعیه.شاید در بعد از ازدواج درست بشه،شاید

تقریبا خودم هم همچین نظری دارم.چون حرف زدن ما بدلیل ایجاد شناخت از یکدیگر بوده نه دوستی های هوسی و گذری.
    اگر مشکلی پیش نیاد و خدا بخواد هم هفته آینده با خانواده به خواستگاریش میرم.چون دختر با حجب و حیایی هست.
    هر چند یک توضیح کوچکی بهش دادم اما مستقیم سر اصل قضیه نرفتم.

اما روی این مشکل باید یجورایی بهتر شم.در غیر اینصورت شب خواستگاری نمیدونم بقیه چی فکر میکنند.برخی اوقات هم این اتفاق نمی افته.
    بهش نگو هیچوقت فکر نکنم بتونه هضم کنه بعد براتون بد میشه
    ب سلامتی انشالاه خوشبخت باشید

15. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17168
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بهش نگو هیچوقت فکر نکنم بتونه هضم کنه بعد براتون بد میشه
    ب سلامتی انشالاه خوشبخت باشید
    حق با شماست.حتی اگر بخواد الان هضم کنه و مشکلی نباشه،چون ما چه بخواهیم، چه نخواهیم داریم واسه خودمون خاطره میسازیم.اگر قضیه ما تهش به خیر حتم بشه بعدا این خاطره،خاطره خوبی ،که در دوران خاطره سازی هم هست،نخواهد بود.

همه چیز دست خداست.نمیدونم دقیقا چکار کنم؟

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

حق با شماست.حتی اگر بخواد الان هضم کنه و مشکلی نباشه،چون ما چه بخواهیم، چه نخواهیم داریم واسه خودمون خاطره میسازیم.اگر قضیه ما تهش به خیر حتم بشه بعدا این خاطره،خاطره خوبی ،که در دوران خاطره سازی هم هست،نخواهد بود.

همه چیز دست خداست.نمیدونم دقیقا چکار کنم؟
    من فکر میکنم باید ذهنیتتونو درست کنید
    زنو به عنوان یه زن تو دهنتون بیارین نه چیز دیگه
    شاید یه هفته کم باشه برا این کار
    واسه خاستگاری نمیدونم چیکار باید بکنید ولی کلا لازمه تو افکارتون خیلی کار کنید

18. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17168
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من فکر میکنم باید ذهنیتتونو درست کنید
    زنو به عنوان یه زن تو دهنتون بیارین نه چیز دیگه
    شاید یه هفته کم باشه برا این کار
    واسه خاستگاری نمیدونم چیکار باید بکنید ولی کلا لازمه تو افکارتون خیلی کار کنید
    من نمیدونم دقیقا چمه که بخوام خودم و ذهنیتمو درست کنم؟
    دقیقا نمیدونم چکار کنم درست بشم؟
    در افکارم چه مسائلی رو اصلاح کنم؟

تو سرچی که تو اینترنت داشتم،میگن این مسئله طبیعیه در سن من.اما خوب تا کی ادامه پیدا میکنه،نمیدونم؟احساسم میگه بعد از ازدواج درست میشم.

20. کاربران زیر از 369369 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

به هیچ وجه این جزییاتو براش توضیح نده

بعنوان یه دختر بهت میگم. بدجور از چشش میفتی
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

22. کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من نمیدونم دقیقا چمه که بخوام خودم و ذهنیتمو درست کنم؟
    دقیقا نمیدونم چکار کنم درست بشم؟
    در افکارم چه مسائلی رو اصلاح کنم؟

تو سرچی که تو اینترنت داشتم،میگن این مسئله طبیعیه در سن من.اما خوب تا کی ادامه پیدا میکنه،نمیدونم؟احساسم میگه بعد از ازدواج درست میشم.
    مثلا شما وقتی به یه زن فکر میکنید چی تو ذهنتون میاد؟؟؟
    زناشمارو بیشتر یاد چی میندازن؟؟چطوری میشناسینشون؟مثلا سعی کنید خودتونو با یه خانوم تو یه اتاق تنها تصور کنید بعدش چی میشه؟؟
    چه اتفاقی میفته؟؟؟اگه به مسائل جنسی میرسین معنیش اینه که ذهنیتتون واسه خانوما محدود شده به همین چیزا
    سعی کنید تو ذهنتون خانومارو یه طور دیگه تصور کنید مثلا فکر کنید که کنارشونین ولی اصلا قرار نیست بهشون دست بزنید یا تو ذهنتون تصور کنید که با دخترای فامیل بازی میکنید یا کارای مختلف اما به هیچ عنوان به مسائل جنسی نمیرسین
    احتمالا راهش همین باشه
    ازدواجم به نظر من حلش نمیکنه فقط کمرنگش میکنه چون به هرحال بعد ازدواجم خانومایی هستن که شما نباید باهاشون اشتراک جنسی داشته باشین

24. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17168
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مثلا شما وقتی به یه زن فکر میکنید چی تو ذهنتون میاد؟؟؟
    زناشمارو بیشتر یاد چی میندازن؟؟چطوری میشناسینشون؟مثلا سعی کنید خودتونو با یه خانوم تو یه اتاق تنها تصور کنید بعدش چی میشه؟؟
    چه اتفاقی میفته؟؟؟اگه به مسائل جنسی میرسین معنیش اینه که ذهنیتتون واسه خانوما محدود شده به همین چیزا
    سعی کنید تو ذهنتون خانومارو یه طور دیگه تصور کنید مثلا فکر کنید که کنارشونین ولی اصلا قرار نیست بهشون دست بزنید یا تو ذهنتون تصور کنید که با دخترای فامیل بازی میکنید یا کارای مختلف اما به هیچ عنوان به مسائل جنسی نمیرسین
    احتمالا راهش همین باشه
    ازدواجم به نظر من حلش نمیکنه فقط کمرنگش میکنه چون به هرحال بعد ازدواجم خانومایی هستن که شما نباید باهاشون اشتراک جنسی داشته باشین
    باور کنید من همچین آدمی نیستم.منظورم اینه که هوس باز نیستم.خودمو سالهای ساله کنترل کردم.
    با همین خانم چندین بار تو شرکت زمانی که هیچکس شرکت نبوده،در اتاق کار تنها بودیم اما ذره ای در مورد دست زدن و ... فکر نمیکردم(اون موقع فقط به چشم همکار بودند برام و لاغیر،یک همکار خوب که باور کنید عین خواهرم(ناموسم) باهاش برخورد میکردم.البته تو تنهائیام تنها دغدغه ام این بود که چطور مسئله ازدواج رو بیان کنم.بقیه خانم های همکار هم اینطوری بودند برام) با خیلی های دیگه تنها بودم اما باز میگم اینقدر خودمو میشناسم سمت مسائل اینچنینی نرم.
    در این حد توضیح بدم که حتی اگر یک فاسده بیاد و بگه پول هم بهت میدم،بیا باهام ارتباط جنسی برقرار کن هم به هیچ عنوان قبول نمیکنم(مورد داشتم که میگم)منظورم این بود که فکرم فقط به یک ارتباط سالم و حلال هست که نیاز هر جوون هست.

امیدوارم حرفام رو باور کرده باشید.شاید بگید لاف و شعاری بیش نیستند.اما واقعیته.
    ویرایش توسط 369369 : 06-11-2015 در ساعت 02:50 AM

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17168
    تشکـر
    14
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا94 نمایش پست ها
    به هیچ وجه این جزییاتو براش توضیح نده

بعنوان یه دختر بهت میگم. بدجور از چشش میفتی
    حق با شماست.پس خداروشکر احتیاط کردم.

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

باور کنید من همچین آدمی نیستم.منظورم اینه که هوس باز نیستم.خودمو سالهای ساله کنترل کردم.
    با همین خانم چندین بار تو شرکت زمانی که هیچکس شرکت نبوده،در اتاق کار تنها بودیم اما ذره ای در مورد دست زدن و ... فکر نمیکردم(اون موقع فقط به چشم همکار بودند برام و لاغیر،یک همکار خوب که باور کنید عین خواهرم(ناموسم) باهاش برخورد میکردم.بقیه خانم های همکار هم اینطوری بودند برام) با خیلی های دیگه تنها بودم اما باز میگم اینقدر خودمو میشناسم سمت مسائل اینچنینی نرم.
    در این حد توضیح بدم که حتی اگر یک فاسده بیاد و بگه پول هم بهت میدم،بیا باهام ارتباط جنسی برقرار کن هم به هیچ عنوان قبول نمیکنم.منظورم این بود که فکرم فقط به یک ارتباط سالم و حلال هست که نیاز هر جوون هست.

امیدوارم حرفام رو باور کنید.شاید بگید لاف و شعاری بیش نیستند.اما واقعیته.

نه نه اصن منظورم این چیزا نبود ب خدا مطمئنم شما ادم پاکی هستین گفتم چون تا حالا ارتباط نداشتین از طرفیم خیلی خودتونو محدود کردین ذهنتون بستست
    گفتم اگه ذهنیتتونو بااون کارا عوض کنید شاید حل بشه یعنی تو واقعیت میدونم که به این چیزا فکر نمیکنید گفتم درموردش تخیل کنید درمورد اینکه با زنا رابطه جنسی نداشته باشین ولی برخورد و روابط باز داشته باشین مثل بیرون رفتن و بازی کردن و تفریح و این چیزا یعنی همون کارایی که با رفیقای مردتون میکنید با زنام داشته باشین تو ذهنتون اینطوری ذهنیتتون عوض میشه
    من فقط راهی که به ذهنم میرسید واسه عوض کردن ذهنیتتون بهتون گفتم همین

28. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

به نظر من بعد اینکه ازدواج کنین بهتر میشه ، چون تا الان زیادی از جنس مخالفتون فاصله گرفتین کوچیک ترین عاملی میتونه به صورت غیر ارادی باعث تحریک بشه ( حتی صدا ) .

بعد ازدواج که رابطه تون عمیق تر بشه طی زمان بهتر میشه و طبیعی

30. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    بنظر من هم مشکل حادي نيست!

32. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

نگرانی به خودت راه نده، برا پسری که جنس مونث تو زندگیش نبوده و یکی پیدا میشه که بهش علاقمند میشه و صداشو بعنوان یه شخص دیگه (منظورم نه همکار) میشنوه اون چیزی که گفتین اتفاق میفته عادی هست. برا خواستگاری هم مشکلی پیش نمیاد چون خیلی نفرات هستن پس فکر کنید سرکار هستید و جلسه کاری هست، همین!
    به خودت سخت نگیر.
    بنظرم یه جور غیر مستقیم ببین راجب اینکه میخواستی باهاش کم حرف بزنی و میگفتی نمیتونی ازت دلخور و ناراحته یا نه..چون ناراحت باشه تو ذهنش میمونه که دلیل اصلیش چی بوده..برا همین اگه اینجوری بود بعد خواستگاری بهش بگو..البته نه کامل، مثلا بگو وقتی باهات تلفنی حرف میزدم ناخودآگاه یه تغییراتی تو بدنم ایجاد میشد که ناراحتم میکرد و خجالت میکشیدم و میخواستم رفع بشه..اگر سمج شد چه تغییراتی و اینا بگو خجالت میکشم و الان موقع گفتنش نیست بعدا کامل همه چیو میگم..اینجوری هم بهش اطمینان میدی که مشکلی از طرف اون نبوده هم اینکه میفهمه بهش خواهی گفت.

34. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    بنظر منم شما چون تا حالا ارتباطی نداشتی این مشکل بوجود آمده فکر می کنم هفته دیگه مناسب باشه برای خواستگاری . عقد هم که انجام بشه مشکل شما بعد از چند وقت مرتفع می شه .بنظر میرسه علاقه سبب اصلیه این موضوعه .تو مراسم خاستگاری یادتون نره کتتون رودربیاریدوحتما روی پاتون بزارید.زیاد هم خواستگاری جلسه اول زمان نزارید ضمنا نیاز نیست از علاقتون بهشون براشون تو اون موقعیت بگید تا احتمال مشکل کمتر باشه.خوشبخت باشید ان شاءا...

36. کاربران زیر از نازنین 1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام

.
    سلام

دوست عزیز اگه خودتونو کنترل نکنین یه وخ کار دست خودتون میدین ها شما هنو با یه اس ایشون اینجوری میشین

وای به حال شب زفافتون

یکی از همکارای ما هم مثه شما هول هولکی بود شب اول وقتی داشتن حاضر میشدن

همین که خانومشو اونجوری دیده بود انقد هول شده بود از حال رفته بود غش کرده بود

آورده بودنش بیمارستان بخدا رفت تو ccu از بس حالش بد بود با داروهای بیهوشی آرومش کرده بودند

نازنین خانوم هم راست میگن حتمن کتتونو بندازین روی پاهاتون

بعدشم داروهایی هم هست برا اینکار با یه متخصص داخلی تماس داشته باشین بهتره موفق باشین
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

38. کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)