نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: انتظار برای ازدواج

2392
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    469
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy انتظار برای ازدواج

سلام
    من حدود4.5سال هست که با پسری ارتباط دارم.اولین پسری بود که باهاش رتبطه برقرار کردم و آخرین خواهد بود.ما خیلی بهم علاقه داریم اول قصد من ازدواج نبود ولی بهم پیشنهاد داد.حدود17 سالم بود و الان21 ساله هستم.متاسفانه مادرم چند بار متوجه رابطمون شد 2سال گوشیما ازم گرفتن گوشی مخفی داشتم چون واقعا بی خبری سخت بود.هرسری میگفتم مامان بار آخره بعد یه مدت باز تابلو میشدم و میفهمید.1بارش به بابام گفت و روزهای سختی را گذروندم.آخرین بار دیشب بود که باز مامانم فهمید میخواست به بابا بگه کلی التماس و گریه کردم که نگفت ولی رفتارش خیلی باهام بد شده و میگه شما باهم خوشبخت نمیشید.خونوادم حساس و مذهبین.من جلوی مامانم توبه کردم که دیگه پاما کج نمیذارم.حتی تصمیم گرفتم از امروز کوچکترین تماس باهاش نگیرم فقط بخاطر خدا و مامانم.ولی خیلی سخته خیلی دوسش دارم و اونم همینطور........منتظرش میمونم اگه قسمت بشه بیاد خواستگاری.درحال تحصیله سربازی نرفته کار نداره ولی وضع مالیشون بدنیست دعام کنین.........دیشب اصلا نخوابیدم.........کمکم کنین چطوری با بی خبری و دوری و انتظار کنار بیام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باتشکر...... ...

2. 2 کاربران زیر از FANOOS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    469
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

بابا دیشب از حرفای مامان شک کرده که نکنه باز پاما کج گذاشتم........رفتارم تو خونه با مامانم که باهام بد شده و بابا که شک کرده چطور باشه؟؟؟

4. 2 کاربران زیر از FANOOS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    382
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خوبی می دونم که وقتی ازش بی خبری تو دلت آشوبه و فقط با برقراری ارتباط با اون آرومت میکنه آیا همه فکر هاتو و کردی و مطمئنی که باهاش خوشبخت میشی؟
    آیا امتحانش کردی مطمئنی که واقعا دوست داره؟ این سوالاتو مرور بکن و بعد تصمیم بگیر اگه عشق و دوست داشتن تون واقعیه سعی کنید هر دو تاتون با خانواده هاتون صحبت کنید و با دلایل منطقی راضی شون کنید ازش بخواه که با خانواده اش صحبت کنه و پا پیش بذاره ولی قبلش یه شغلی هم برا خودش دست و پا کنه خانواده همیشه خیر بچه هاشون و می خوان مطمئن باش اگه بفمن که خوشبختت میکنه راضی میشن بهترین ها رو برات آرزو میکنم موفق باشی

6. 2 کاربران زیر از zahra & homeyra بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    538
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سر كار خانم. اگه از من جواب مي خوايد بايد بهتون بگم كه اگه اون پسر واقعاً خواستار شماست و از مسائل و مشكلات شما با خبره، بايد خانواده اش رو مطلع كنه و با خانواده خدمت خانوادتون برسن و شده به عنوان نشان كردن، يه نامزدي كوچيك برپا كنيد تا درسش تموم بشه و بره خدمت و بعد بريد سر خونه و زندگي. اينجوري خيلي بهتره. اگه عاقل باشيد با يه محك زدن و با در نظر گرفتن عقل متوجه مي شيد كه آيا اون هم شما رو دوست داره يا مي خواد سوء استفاده كنه. خيلي مراقب باشيد. و مطمئن باشيد كه هيچ كس به اندازه پدر و مادر خير و صلاح بچشون رو نمي خواد.

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1357
    تشکـر
    6
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه واقعا دوستتون داره بهش بگید پا پیش بزاره و با خانوادتون صحبت کنه و گر نه شما رو از دست میده.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1261
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

منم با نظر بچه ها موافقم اگر واقعا دوستتون داره وبراش مهم هستيد بايد بياد با خانواده ات صحبت کنه اگر تو فقط عاشقشي اصلا از فکرش بيا بيرون

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1582
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

salam man khodam daghighan ba yeki hastam ke kheili dosam dare va senesham 25 sale va modir sherkete ba iman kholase begam az hame lahaz bara ezdevaj ba man aliye ama man faghat be yek dalil ejazeye khastegari besh nemidam chon ba ham dost booodim va in badtarin chize momken baraye ye bahane to zendegiye shayad bavaret nashe on asheghame ke daste golash khonamoone vali man seftam pa harfam hastam az khoda komak begir faramoshesh koni eshghe ghable ezdevaj be nazaram kheili bade man asheghesham hazeram az eshgh bemiram vali ezdevaj nakonam nazare mane khodani

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1836
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1659
    تشکـر
    3
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فهیم نمایش پست ها
    salam man khodam daghighan ba yeki hastam ke kheili dosam dare va senesham 25 sale va modir sherkete ba iman kholase begam az hame lahaz bara ezdevaj ba man aliye ama man faghat be yek dalil ejazeye khastegari besh nemidam chon ba ham dost booodim va in badtarin chize momken baraye ye bahane to zendegiye shayad bavaret nashe on asheghame ke daste golash khonamoone vali man seftam pa harfam hastam az khoda komak begir faramoshesh koni eshghe ghable ezdevaj be nazaram kheili bade man asheghesham hazeram az eshgh bemiram vali ezdevaj nakonam nazare mane khodani
    سلام
    خواستم بگم با نظرتون خيلى مخالفم
    فقط نظر شخصى خودمه.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1903
    تشکـر
    4
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پدر ومادرتون صلاح شما رو میخان هیچوقت دلشونو نشکنین . شما باید صبر کنین اگه اون آقا شما رو دوست داشته باشن حتما دوری شما براشون سخته وبه خواستگاریتون میان بعد از خواستگاری شما میتونین با خانوادتون صحبت کنین واونا رو قانع کنین .امیدوارم هر چی که به صلاحتونه همون بشه

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3156
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام واااای الهی برات بمیرم میفهمم چی میگی بد دردیه که عاشقانه کسیو دوست داشته باشی ولی نشه به بقیه ثابتش کنی که حست پاکه ولی همه تهمت هوس بهت میزننددوست گلم توکلت به خدا باشه دعا کن ایشا...مشکلت حل شه، خواهشا کمکم کنین بچها من عاشقانه کسیو دوست دارم ولی اون نمیدونه از بچهای دانشگامونه خیلی سربه زیره چیکار کنم بچها؟! تودوخدا کمکم کنین بهش بگم!! میترسم بگم فکربد دربارم کنه یا فک کنه دختر بدیم ولی کار هرشبم شده گریه:-(

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3127
    تشکـر
    0
    تشکر شده 279 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من مادرتونم صلاحتو ميخاد حرفشو گوش كن
    امضای ایشان
    با مشاوره ، ازدواج ديگر هندوانه در بسته اي نيست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد