نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: اثر رابطه قبلی خواستگارم بر روابط ما

828
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اثر رابطه قبلی خواستگارم بر روابط ما

سلام و خسته نباشید
    دختر 23 ساله ای هستم. مدتی هست که از طرف خاله ام برای پسرشون حرفایی به من زده شده (کاملا غیر رسمی ). پسرخاله من یک سال از من بزرگتر هستن و در رشته و دانشگاه خودم مشغول به تحصیله. چیزی که هست من شناخت خیلی زیادی از خودش و رفتارهاش دارم. خاله ام موقعی که با من صحبت کردن گفتن فقط نظر اولبه من رو میخوان و پسرشون خبر نداره.اما وقتی که با پسرخاله ام ( علی) صحبت میکنم به نظرم در جریانه ولی هیچوقت مستقیم اشاره نمیکنه. مشکل من اینه : رابطه من و علی خیلی خوبه و مثله دو تا دوست هستیم. علی تا حدود یکسال پیش درگیر رابطه ی قبلیش بود. شدیدا به یکی از دخترای همکلاسیش علاقه داشت و با هم دوست بودن اما اون دختر از قبل نامزد داشت و با علی بهم زد( بله درسته ، هم زمان با هردو بود، علی هم میدونست ولی رابطشونو ادامه داد) . رابطشون عمیق بود و علی حتی از جزییاتش مثه اولین باری که همدیگه رو بوسیدن یا جاهایی که با هم رفتن بهم گفته. اینکه چقدر اون دختر براش کامل بوده و فکر نمیکنه بتونه به هیچکس اون علاقه رو پیدا کنه و اینکه رگ خوابش دست اون دختر بوده.اون اوایل بهم خوردن رابطشون خیلی با من حرف میزد و منم چون واقعا پسرخاله ام بود و میدونستم شخصیتش جوریه که نمیتونه برای کسی درد و دل کنه بهش کمک میکردم . باهاش حرف میزدم و حتی کمک کردم از خوردن مشروبات ( که بهشون پناه برده بود) دست برداره. اوضاعش خیلی بهتر شد و دوباره روحیه اش برگشت.از حدود 6 ماه پیش خیلی با من خوب شده . مرتب حتی بدون دلیل باهام تماس میگیره. درباره خودش و کاراش و تصمیماش حرف میزنه و اینجوری بگم که با اینکه حرفی بینمون رد و بدل نشده میخواد خودشو به من بشناسونه. انصافا هم نمیتونم بهش ایرادی بگیرم جز اینکه تا حالا چندبار مستقیم کفته که احتمالا بابد از روی عقل ازدواج کنه و بابت نداشتن اون حس عمیق قبلی تو زندگیش ناراحته. گفته که اون دختر آدم درستی نبود ولی دیگه براش تکرار نمیشه... من بابت حرفاش گاهی خیلی ناامید وخیلی گیج شدم. از طرفی حرفاش و از طرفی رفتاراش! نمیدونم الان به من علاقه داره یا به خاطر حرفای خونوادش و از روی ناچاری میخواد با من باشه؟ اصلا واقعا دلش میخواد؟ ضمن اینکه اون دختر چهره و اندام بهتری نسبت به من داشت و من همش نگرانم که بخواد مقایسه کنه ... چون خودش هم مرتب میگه که براش چهره خیلی مهمه چون خودش هم تیپ و قیافه خوبی داره ( من ظاهر خوبی دارم و تو فامیل از همه بهترم ولی اون دختر چشمای سبز و ...!!! ) از طرفی من قبلا داشتم کسی رو که خیلی به من علاقه داشت ولی متاسفانه به هم نرسیدیم. الان حسی به اون آدم ندارم ولی خب حس "دوست داشته شدن " رو تجربه کردم و الان برام سخته با کسی باشم که نخواد منو... نمیدونم این مساله رو با توجه به تمام امتیازای مثبت دیگه اش ندیده بگیرم؟؟ ممکنه از من خسته بشه و پشیمون بشه؟؟ چه جوری بفهمم حس واقعیش چیه ؟ اینکه حس میکنم منو واقعا نمیخواد داره روی اعتماد به نفسم اثر میزاره و همش فکر میکنم لابد لیاقتشو ندارم ... چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : اثر رابطه قبلی خواستگارم بر روابط ما

سلام
    شاید این پیشنهاد فقط برای فراموش کردن رابطه قبل باشه و شما چون خیلی نسبت بهش محبت داشی به شما رو آورده.
    رابطه قبل و اعتماد ایشون به شما مثه رابطه برادروخواهر بوده نه ی دوست
    بیشتر دقت کن عزیزم

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

اگر میتونی یه جوری از خالت یه زمان یکساله بگیر برا جواب دادن یا باهاش صحبت کن بگو پسرش قبلا یکیو دوس داشته باید مشخص بشه احساسش به شما چیه...چون با یقین میگم، اگر اون دختر از نامزدش جدا بشه و بیاد سمت پسر خالت احتمال ۹۰٪ پسر خالتم میره سمتش پس تو یکسال خیلی چیزا مشخص میشه که میتونه به تصمیم گیریت کمک کنه..رابطتم باهاش در حد معقول نگه دار

5. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17521
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون

خاله ام از ارتباط قبلی پسرش خبر داره و من حتی بهش گفتم اونو خیلی دوست داشته ولی گفت که در اون حد نبوده و ما حتی به خودشم گفتیم اگه میخواد بریم براش خواستگاری ولی نخواسته.البته مشخصا خاله ام خیلی دوست داره این وصلت سر بگیره واسه همین نمیتونم از حرفش مطمعن باشم.

دوستان بازم نظراتتون رو بگید لطفا.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    بنظر من الان زوده بهش جواب بدی باید مطمءن بشی که وون دخترو فراموش کرده و آیا به تو علاقه ای داره و اگه داره تا چه سطحیه
    ار اون گذشته شما خودت میگی تو فامیل بهتر از بقیه ای چرا اینجور فک میکنی که لیاقت یه شوهر خوبو نداری؟وحتی اگه ایشون تورو نخواست دلیل بر کم بودن شما نیست.مگه اینکه اعتماد بنفستون کم باشه
    بنظرم بیشتر فکر کن و اگه میخوای پسرخالتونو بهتر بشناسی جدی تر و درباره معیارای خودت و خودش باهاش حرف بزن
    موفق باشی

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط الناز92 نمایش پست ها
    ممنون

خاله ام از ارتباط قبلی پسرش خبر داره و من حتی بهش گفتم اونو خیلی دوست داشته ولی گفت که در اون حد نبوده و ما حتی به خودشم گفتیم اگه میخواد بریم براش خواستگاری ولی نخواسته.البته مشخصا خاله ام خیلی دوست داره این وصلت سر بگیره واسه همین نمیتونم از حرفش مطمعن باشم.

دوستان بازم نظراتتون رو بگید لطفا.
    شما ک از کل جریان خبر داری و میدونی ارتباط و دلبستگیشون چقد بوده
    بهتره تا خود پسرخاله ات باهات حرف نزده چیزی نگی وقتی هم ک راجع بهش حرف زد ازش راجع به حسش بپرس تا مطمین بشی

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17503
    تشکـر
    36
    تشکر شده 70 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیزم به نظر من ریسکه که بخوای خودتونو درگیر فاز جدیدی از رابطه تون با پسر خاله تون بکنین.من باشم رابطه مو در حد دوستی نگه میدارم.به فرض اینکه پسر خاله تون دیگه هیج وقت سراغ اون دختر نره این سوئ ذن با شما خواهد بود که ایا بازم اونو دوس داره یا نه.بعدش اینکه وقتی شما از جزئیات رابطه قبلی این اقا خبر دارین ممکنه براتون مشکل ساز بشه و اقا تصور کنن که میتونن عاشق بشن و بیان برا شما ماجراهای عشقیه خودشون رو تعریف کنن و شما هم م یه فرشته ی نجات به کمکشون برین و دوباره با اغوش باز پذیرای ایشون باشین همونطور که باره اول پذیرفتی.(تصور کنین این اتفاق برعکس می افتاد ایا پسر خاله تون حاضر میشد با شما ازدواج کنه).از نظر من کمی بیشتر فکر کنید تا خدایی نکرده بعدا پشیمون نشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)