نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: کمبود کیس برای ازدواج

1955
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17532
    تشکـر
    27
    تشکر شده 54 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    9

کمبود کیس برای ازدواج

سلام به دوستان و مدیران و کاربران عزیز...
    من یه پسر 31 ساله هستم که البته تا چند ماه دیگه میشم 32 سال تمام و به تازگی در اینجا عضو شدم. مدرکم فوق لیسانس عمران هست ( از یکی از دانشگاههای بنام تهران) و شاغلم .ماهی 2.5-2.6 درآمد ثابت دارم ماشینم دارم اما خونه کاملا مستقل ندارم و پدرم هم نمیتونه یا نمیخواد برام خونه بخره. از نظر ظاهر هم به گفته اطرافیان متوسط رو به خوبم
    دوستان موضوع ازدواج مدتی هست که برای من یک دغدغه جدی بوده و متاسفانه کم کم داره به یک بحران ذهنی تبدیل میشه
    مشکل اونجاست که من تا الان شاید در حدود 10 تا گزینه رو دیدم اما یا من از اونها خوشم نیومده، یا اونها از من و یا به تفاهم نرسیدیم. لذا همه روابط ظرف یکی دو هفته تا حداکثر 2 3 ماه بهم خوردن. هر کدوم به دلیلی.
    یه چیزی که برام آزار دهنده است توقعات مالی دخترها و خانوادشونه که واقعا گاهی فراتر از منطق بوده و در توان من نیست که اونها رو برآورده کنم... اما این به کنار
    مشکل اصلی اینه که کیس برای ازدواج زیاد تو دست و بالم ندارم چون اولا یه خانواده کم رفت و آمد هستیم، ثانیا دختر خوب دم بخت تو فامیلمون نمونده و ثالثا تو محیط کارمون امکان ارتباط با دختر مجرد برام فراهم نیست (اکثرا پسر هستیم یا زن متاهل).
    متاسفانه یا خوشبختانه به گزینه پیدا کردن در خیابون یا محیط های مجازی هم اعتقاد ندارم، ذاتا هم آدم پر رویی نیستم که بتونم به راحتی درخواست آشنایی از یه نفر برای ازدواج بدم.
    لطفا به دو سوال من جواب بدید:
    1- اگه بخوام گزینه های زیادی برای آشنایی اولیه بهم معرفی شه که در جهت ازدواج بهم کمک کنه، چکار کنم؟
    2- من معیارهای خیلی سختی برای ازدواج ندارم ولی حاضر هم نیستم با هر کسی ازدواج کنم... بگید آیا درسته برای تحقق ازدواج، از خیلی از معیارهای اصلیم چشم بپوشم؟ اگه اینکار درسته چجوری میتونم خودمو راضی به انجامش کنم؟
    لطفا من رو راهنمایی کنید. فکر مجرد موندن تا آخر عمر خیلی آزاردهنده است...
    اینم بگم که یه دوستی نافرجام 4 ساله هم داشتم که یک سال و اندیست تموم شده ولی جدا شدنمون کاملا توافقی و بر پایه رضایت طرفین بود و الان از نظر ذهنی یا عاطفی هیچ گرهی از این بابت درون خودم احساس نمیکنم
    با تشکر و عرض پوزش از به درازا کشیدن سخن

2. کاربران زیر از mhdgh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17532
    تشکـر
    27
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کمبود کیس برای آشنایی برای ازدواج

دوستان کسی پاسخی نداره بده؟
    من فقط دو نکته رو هم اضافه کنم
    1-در مورد دوستی نافرجامی که توضیح دادم فکر نکنید برام تموم کردنش راحت بود خیلی عذاب کشیدم... اصولا من خیییییییلی احساساتی ام و خیلی زود دل میبندم و دیر دل میبرم. اما واقعا در اون مورد چاره ای نبود هر دو به این نتیجه رسیده بودیم که علیرغم اینکه خییلی همدیگه رو دست داریم اما در کنار هم آرامش واقعی نداریم و با هم جرقه میزنیم
    2- یکی از بزرگترین عذابها برای من در مساله ازدواج، تفکرات و روحیات پدرم هست که علیرغم تمکن مالی حاضر نیست برای ازدواج کمک اساسی بهم بکنه.... اوج هنرش اینه که میگه حاضره 30 40 میلیون برای پول عروسی بهم بده ولی مگه من مشکلم پول عروسیه فقط؟ بعضی وقتا به این نتیجه میرسم که پدرم عییین خیالش نیست که من هم ازدواج نکنم و تا آخر عمرم مجرد بمونم و این حس خیلی زاردهنده است. علیرغم اینکه من براش واقعا بچه بدی نبودم و هر درخواستی ازم داشته انجام دادم
    دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید که چجوری میتونم مشکل کمبود گزینه های پیشنهادی برای ازدواج رو برطرف کنم... اینم در نظر بگیرید که از سن من گذشته که تازه بخوام یه رابطه دوستی رو با یکی دیگه شروع کنم و بعد چند سال تازه ازدواج کنم
    لطفا اگه نظری دارید بگید

4. کاربران زیر از mhdgh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

سلراستش سوالی که شما پرسیدید خیلی اساسیه.
    ولی بنظر خودم میتونید به بقیه بسپرید تااگه کسیو در نظر دارن باتون معرفی کنن مثلا به مادرتون یا ایوام و دوستانتوت

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلامخوب خودتون به فکر باشین،نمیگم چشمتون توخیابون به همه باشه ولی گوشه ذهنتون به این مسئله باشه که دنبال چه کسی میگردین(جوینده یابنده است!)وقتی با لحن جدی ومودبانه به فرد مناسبی پیشنهاد بدین حالا توی خیابون آشنا شده باشین ،مشکل نداره..دختر عموی من اینطوری ازدواج کرد الان20سال زندگی میکنن ومشکلی هم ندارن.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17532
    تشکـر
    27
    میزان امتیاز
    9

ضمن تشکر از هر دو عزیز بابت پاسختون...

خدمت طاووس جان عارضم که گزینه های پیشنهادی مادرم جزء همون 10 موردی بودن که باهاشون دیدار داشتم و به نتیجه نرسیدن. متاسفانه چندان متناسب با شان خودم نمیبینم که به دوستانم همچین درخواستی بدم که دنبال کیس ازدواج برای من باشن. ضمن اینکه دوره و زمونه ای شده که مردم (مخصوا پسرها) برای همدیگه چنین کاری نمیکنن

خدمت امیلی جان هم عارضم که فرمایش شما متین... اما دو نکته: 1) من تا الان اصلا همچین کاری نکردم و بهم حق بدین که برام خیلی سخت باشه.. خدا خیرشون بده مسئولین یاهو رو یه مدت مسنجری در کار بود که پشت اون خجالت نمیکشیدیم که اونم کم کم به شدت خز و بچه بازی شد و بعدش هم جمع... ضمنا من یه اشکالی که دارم اینه که نه شنیدن از مردم تو همون برخورد اول برام گرون تموم میشه. 2) واقعا اگه شما یه دختری رو تو خیابون به سراغش برید، بدون هیچگونه شناخت قبلی و صرفا بر اساس قیافه و ظاهرش به سمتش رفتید... آیا این کار منطقیه؟ و آیا چنین چیزی برای خود دخترا خوشایند هست و ذهنیت منفی ای نسبت بهش ندارند؟

و ما یک سوال از همه: نظرتون راجع به سایتها و موسسات همسریابی چیه؟ آیا مراجعه به همچین مراکزی برای من مفید فایده میتونه باشه؟ قبلا با روانشناس مطرح کردم اصلا نظر مثبتی نداشت ولی نگفت دقیقا به چه دلیل؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15848
    تشکـر
    16
    تشکر شده 34 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام وتشکر از حضورتون
    در اینجا لازم می دانم راه های مختلفی که برای یافتن همسر مناسب متداول است بیان کنم

1. وساطت افراد خانواده، بستگان و بخصوص والدین: متدوال ترین روش در فرهنگ ملی و دینی همین روش شناسایی به واسطه افراد خانواده و یا فامیل و بستگان است. افراد خانوداه اغلب به دلیل شناختی که از فرد و روحیات و عقاید و خواسته های وی دارند و همین طور شناختی که از افراد مورد نظر دارند و یا می توانند با تحقیق های مهم همه جانیه شناخت کافی پیدا کنند بهتر می توانند به تطابق داشتن و میزان هم گرایی و اشتراکات آنها آگاهی پیدا کنند. این روش ساده ترین روش عملی و سهل الحصولترین طریق کسب اطلاعات اولیه و ارتباطات بعدی و مورد نیاز است و از نظر حاصل کار نیز ثمر بخش ترین شیوه به شمار می رود.
    به عبارت دیگر این روش از این امتیازاتی برخوردار است: سهولت، سرعت کسب اطلاعات و ارتباطات، اطمینان نسبی بیشتر به صداقت و دلسوزی واسطه(که خانواده و والدین هستند) و شناخت بیشتر به روحیات، سوابق و خواسته های طرفین. علاوه بر این خالی از هر گونه تعصب و سوگیری است و بدون هیچ گونه حب و بغض شخصی انجام می گیرد. همچنین تحت تأثیر احساسات و عواطف غریزی که در ارتباطهای مستقیم به وجود می آید، نیست.

2. وساطت مراکز مشاوره
    می توان با مراجعه به برخی مراکز مشاوره ازدواج که به منظور شناساندن دو فرد برای ازدواج تأسیس شده است، فرد مطلوب و مطابق با خواسته ها و توقعات خود را یافت. هرچند چنین مراکز مشاوره محدود هستند و یا کمتر با فرهنگ ملی و بومی ما این گونه شناسایی تناسب دارد، افراد کمتری برای شناسایی فرد مورد نظرشان به این مراکز مراجعه می کنند. ولی اگر چنانچه مرکز مشاوره ازدواج مورد اعتماد در محیط های دانشگاه یا غیر آن یافت شد و از طرف دیگر امکان همسریابی بواسطه راه اول یعنی وساطت خانواده به هر دلیلی امکان پذیر نیست می توان به کمک اطلاعاتی که چنین مراکزی در اختیار دارند اقدام به گزینش نمود. تأکید می شود این مراکز مشاوره باید دارای کارشناسان دلسوز، با تجربه و مورد اعتماد و سابقه روشن و مطمئن باشند. معمولا این مراکز مشخصات داوطلبان ازدواج را جمع آوری کرده و شرایط مقتضی مورد نیاز در فرد مورد درخواست وی را اخذ و سپس با انطباق خصوصیات هر یک از داطلبین با دیگر داوطلبان و یافتن زوجهایی که نقاط مشترک بیشتری دارند می توانند کمک شایسته ای به جوانان ارائه نمایند.

3. راه دیگری که متأسفانه در حال حاضر و بخصوص در محیط های اجتماعی مختلط مثل دانشگاهها از آن استفاده می شود روش ارتباط مستقیم و بدون واسطه است. در این روش جوانان آماده ازدواج شخصا و مستقیما اقدام به خواستگاری یا جلب خواستگار می کنند. به نظر ما این روش معقولی نیست و تناسبی با فرهنگ دینی و اخلاقی ما ندارد و معمولا موجب بروز و ظهور روابط نامشروع و فسادآور می شود زیرا این روش که در میان عوام هم به دلباختگی در یک نگاه معروف است، تصمیم گیرنده بدون توجه به معیارها و ارزشهای تعیین شده در شرائط همسر ایده ال و متناسب، و بدون توجه به هدف مورد نظر خود و صرفا به خاطر جلب توجه به ظواهری همچون زیبایی، ثروت، تحصیلات، پست و مقام و ... شیفته طرف مقابل شده و تصمیم گیری اش در یک فضای فکری و روانی احساسی و عاطفی انجام می گیرد.
    هرچند لازم است دو طرف به مسائل ظاهری مثل آنچه گفته شد توجه کنند ولی محور قرار دادن و اصالت دادن به آنها منتفی است و صحیح نیست بلکه باید ضمن توجه به آنها، به موازین اساسی و ارزشهای اخلاقی و زیربنایی و پایبندی به اصول اخلاقی دینی اصالت بخشید و آنها را محور تصمیم گیری قرار داد. و گر نه تصمیم گیری های بر اساس ارتباط های مستقیم و بدون واسطه معمولا بر اساس خواسته های نفسانی و احساسات زودگذر انجام می گیرد. که عواقب ناگوار و نامطلوب دارد. بنابراین توصیه اکید ما این است که برای شناسایی فرد مورد نظر و همسریابی هرگز از این روش استفاده نشود و به ایجاد ارتباط مستقیم چه حضوری و چه تلفنی و چه مکاتبه ای بدون اشراف و نظارت خانواده های دو طرف اقدام نشود.

4- یکی از راه هایی که امروزه برای ارتباط دختر و پسر بعضا شایع شده, چت است, در این زمینه گفتنی است, اصل چت در صورتی که منتهی به مفسده ای نشود اشکال ندارد, ولی با توجه به حساسیت مسئله همسر گزینی و شرایط فراوانی که احراز آنها لازم است, بدست آوردن همسر مناسب, از این طریق مشکل به نظر می رسد, مگر اینکه در مراحل بعدی در مورد او تحقیقات رسمی صورت گیرد و شما از این بابت مطمئن شوید که همسر مورد نظر خود را یافته ایدیا خیر ! در عین حال شما خوب می دانید خاستگاه این شیوه خواستگاری و ازدواج فرهنگ غرب است که از بین رفتن پایه بنیادین خانواده، پای بند نبودن به ارزش های دینی و وجود تفکر لیبرالی به معنی آزادی خواهی در همه عرصه های زندگی مهمترین مشخصه آن است. طبق اظهار نظر جامعه شناسان خانواده، درغرب ازدواج به معنی زن و شوهر شدن از راه شرعی و یا قانونی با هدف زندگی طولانی با یکدیگر در حال مسخ شدن است و شکل جدیدی از
    کنار هم زندگی کردن زن و مرد رواج یافته که هیچ سنخیتی با فرهنگ حاکم بر کشور ایران ندارد. این نوع ازدواج یا کنار هم زندگی کردن در غرب به زندگی شریکی مشهور است که در آن زن و مرد به عنوان زن و شوهر مورد خطاب قرار نمی گیرند بلکه با عنوان شریک نزدیک (Partener) یاد می شود. آشنایی و خواستگاری و سپس ازدواج اینترنتی و چتی نیز برخاسته از چنین فرهنگی است.
    حاکمیت چنین فرهنگی سبب می شود آسیب هایی را برای ازدواج اینترنتی به دنبال بیاورد به عنوان نمونه می توان به ارائه اطلاعات غلط توسط یکی از طرفین به دیگری هنگام آشنایی و خواستگاری اشاره کرد. بنابراین چگونه می توانید به اطلاعات طرف مقابلتان اعتماد کنید؟!

از آن جا که معمولا وقتی از طریق چت ارتباط برقرار شد به تدریج بیشتر شده و زمینه علاقه به یکدیگر فراهم می شود و چه بسا به وابستگی بیانجامد و در صورتی که بخواهید اطلاعات داده شده را در جلسه حضوری مورد بررسی قرار دهید و تصمیم گیری کنید چه بسا تصمیم گیریتان تحت تأثیر همان عشق و علاقه قبلی شده و نتوانید واقعیات را آن گونه که هست مشاهده کرده و تصمیم عاقلانه و واقع بینانه بگیرید.
    شما برادر محترم با رعایت و بکار گیری راهکارهای زیر می توانید به همسر مناسب دست یابید :
    1- به وضع ظاهری خود بیشتر رسیدگی نمایید
    2- فردی خوش اخلاق باشید
    3- سوره توحید را بهنگام ورود به منزل بخوانید و به محض ورود با صدای بلند سلام کنید ( هر چند کسی نباشد ) و صلوات
    بفرستید
    4- سوره ناس و فلق را زیاد بخوانید .
    5- برای حل مشکل زیاد توسل بجویید و دعا کنید .
    موفق باشید

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. به نظرم سایتهای همسریابی جالب نیستن. چون نظارت درست حسابی روشون نیست.اما یه جایی هست که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان هستش.مه مشاوره هم داره و فکر کنم بد نباشه
    توی گوگل سری کنید براتون میاره.اسمش همسان گزینی سایت تبیان هستش

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7571
    تشکـر
    9
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

valla manam hamchin moshkeli daram , mamnun misham dustan rah e hal hashun ro byan konan, in hame motaaehel darim inha chejuri khob ba hamsareshun ashena shodan ta ma ham hamun kar ro bekonim

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کمبود کیس برای ازدواج

سلام دوست عزیز شما برایاینکه بتونین گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشین علاوه بر معرفی دیگران خودتون هم باید یه تلاشی بکنین،مثلامیتونین توی کلاس زبان یاعکاسی یا گروههای کوهنوری ثبت نام کنید وارتباط اجتماعی بیشتری داشته باشین،براتون آرزوی خوشبختی میکنم

12. کاربران زیر از Ti Ti بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9227
    تشکـر
    164
    تشکر شده 577 بار در 219 پست
    میزان امتیاز
    10

کیس برای ازدواج زیاده فقط کافیه یکم با دقت بیشتری دوروبرتونو نگاه کنید
    امضای ایشان
    لعنت به من ..چه ساده دل سپردم
    لعنت به من...اگر واسش میمردم
    دست منو گرفت و بعد ولم کرد
    لعنت به اون کسی که عاشقم کرد

یکی بگه که ماه من کی بوده...مسبب گناه من کی بوده
    سهم من از نگاه تو همین بود ...عشق تو بد ترین قسمت بهترین بود
    تو دل باروون منو عاشقم کرد..بین زمین و آسمون ولم کرد
    یکی بگه چه جوری شد که این شد...سهم تو آسمنون و من زمین شد

14. کاربران زیر از elham70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elham70 نمایش پست ها

واه واه دوره اخرزمونه

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط elham70 نمایش پست ها

واه واه واه خودتو میخوای قالب کنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

17. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9227
    تشکـر
    164
    تشکر شده 577 بار در 219 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    واه واه واه خودتو میخوای قالب کنی
    نخیر تو روخواستم پیشنهاد بدم پری گفتم اول صحنه سازی کنم
    برا من ک فعلا زوده عزیزم
    امضای ایشان
    لعنت به من ..چه ساده دل سپردم
    لعنت به من...اگر واسش میمردم
    دست منو گرفت و بعد ولم کرد
    لعنت به اون کسی که عاشقم کرد

یکی بگه که ماه من کی بوده...مسبب گناه من کی بوده
    سهم من از نگاه تو همین بود ...عشق تو بد ترین قسمت بهترین بود
    تو دل باروون منو عاشقم کرد..بین زمین و آسمون ولم کرد
    یکی بگه چه جوری شد که این شد...سهم تو آسمنون و من زمین شد

19. کاربران زیر از elham70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdgh نمایش پست ها
    واقعا اگه شما یه دختری رو تو خیابون به سراغش برید، بدون هیچگونه شناخت قبلی و صرفا بر اساس قیافه و ظاهرش به سمتش رفتید... آیا این کار منطقیه؟ و آیا چنین چیزی برای خود دخترا خوشایند هست و ذهنیت منفی ای نسبت بهش ندارند؟

و ما یک سوال از همه: نظرتون راجع به سایتها و موسسات همسریابی چیه؟ آیا مراجعه به همچین مراکزی برای من مفید فایده میتونه باشه؟ قبلا با روانشناس مطرح کردم اصلا نظر مثبتی نداشت ولی نگفت دقیقا به چه دلیل؟
    دوست عزیز به شما حق میدم. چرا که جامعه ما از این لحاظ محیط بسته ای داره و به جز دانشگاه و محیط کار آشنایی دختر و پسرا خیلی خیلی محدوده یا باید توی خیابون باشه که خیلی سطحی و فقط طبق معیارهای ظاهری هستش که تا حد زیادی فاقد ارزشه (خصوصا برای شما که از روی حرفاتون به نظر اهل ظواهر نیستید، اگه مثلا توی توصیف خودتون به جای تحصیل در دانشگاه مطرح گفته بودید هفته ای 6 روز باشگاه میدم و استایل بدنم مثل فلان بازیگره اونوقت ظاهر دختر برای شما ملاک مهمی محسوب میشد.) یا اینکه توی دنیای مجازی اتفاق بیافته که اونم متاسفانه اسمش رو خودشه و مجازیه و نمیشه روش زیاد حساب کرد.

اما تنها و بهترین راهی که میمونه اینه که شما یه مقدار از اوقات فراقتتون رو به گروه های اجتماعی مثل تورها(که خصوصا توی این فصل پر از دختر و پسرای جوونه) یا گروه های کوهنوردی یا به قول دوستمون کلاسای زبان و ... بگذرونین. چون این موضوع دوتا فایده داره یکی اینکه اگه تور یا کوه برین روحیه تون خیلی خوب میشه و کلی تفریح یا ورزش می کنین یا اگه کلاس باشه یه چیزی باد میگیرین و هم این که توی چنین محیطای سالمی اگه با دختر خانمی آشنا بشین لحظه ای (مثل توی خیابون ) نیست که غرور شما جریحه دار بشه میتونی اول بشناسینش و اون هم شما رو بشناسه و بعدش بهش پیشنهاد بدین.

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17532
    تشکـر
    27
    میزان امتیاز
    9

از همه دوستان عزیز و نازنین که تا اینجا لطف نموده و با نقطه نظرات ارزشمند خودشون رو در اختیارم قرار دادند بسیار سپاسگزارم. و با کمال میل منتظر شنیدن سایر نظرات هم هستم
    خودم بین محیطهای اجتماعی که دوستان پیشنهاد کردن کلاس زبان رو بهتر میدونم چون مزیتش نسبت به سایتهای اینترنتی و تورهای تفریحی اینه که شما با طرفتون بیش از یکبار برخورد داریدو این مطرح کردن پیشنهاد آشنایی برای ازدواج رو راحت تر میکنه. اون مرکز زیر نظر سایت تبیان که یکی از دوستان معرفی کردن هم به نظر خوب میرسه حالا باید بیشتر بررسی کرد...
    ضمنا من با دقت بیشتر دور و برم رو نگاه میکنم منتها خوب دور و بریها هم باید ما رو ببینند دیگه... یه طرفه که نمیشه! میشه عایا؟!

ولی همه اینهایی که مطرح شد، تازه بحث آشنا شدنشه... بعد آشنایی اولیه، بحث توقعات سنگین دختر خانومای محترم کی میخواد جمع کنه؟!

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

راستشو بخوای هنوز قسمتت نبوده که ازدواج کنی . وقتی قسمتت می شه خدا از درو دیوار برات می باره و ناخودآگاه چه طبق شرایطت باشه یا نباشه یه گزینه بهت نشون می ده که دهن آدم فقط به بله گفتن باز می شه . فقط همیشه دعا کن دیرو زود داره اما سوخت و سوز نداره . دعا کن آ دم حسابی و اهل زندگی باشه.
    مطمئن باش بخوای و تو ذهنت واقعا مدام تکرار کنی زود پیش میاد.

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17532
    تشکـر
    27
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین 1394 نمایش پست ها
    راستشو بخوای هنوز قسمتت نبوده که ازدواج کنی . وقتی قسمتت می شه خدا از درو دیوار برات می باره و ناخودآگاه چه طبق شرایطت باشه یا نباشه یه گزینه بهت نشون می ده که دهن آدم فقط به بله گفتن باز می شه . فقط همیشه دعا کن دیرو زود داره اما سوخت و سوز نداره . دعا کن آ دم حسابی و اهل زندگی باشه.
    مطمئن باش بخوای و تو ذهنت واقعا مدام تکرار کنی زود پیش میاد.
    پس تکلیف جمله "از تو حرکت از خدا برکت" چی میشه ای عزیز؟!

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

اینو ایمان دارم تا خدا نخواد برگی از درخت به زمین نمی افته و وقتی مدام تو ذهن با این موضوع درگیر هستی اینگار مدام داری از خدا درخواست می کنی و این همان مثل معروفه که می گه از توحرکت از من برکت . نگفتم بی خیالی طی کن . گفتم از خدا اهل و عاقلشو مدام بخواه . حرکتی که با خواست اوست و برکتی که حتما به خواست اوست .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)