نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نامشخص بودن وضعیت شغلی

1665
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17536
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نامشخص بودن وضعیت شغلی

سلام
    من با توجه به اینکه مدت 11 ساله که بطور مستمر در شغلی که دارم مشغول بکار هستم ولی با توجه به اینکه کارم پروژه ای هستش و محل پروژه هم بعد از دو الی سه سال مرتب عوض میشه و در ضمن نفرات و بالاخص سرپرست های کارگاه هم تغییر می کنند برای من به یه معضل تبدیل شده. در حاضر یک پروژه جدید رو شروع کردیم ولی سرپرست کارگاه با اینکه از قبل من رو می شناخت ولی احساس من این رو میگه که از حضور من در کارگاه خوشش نمیاد. این مطلب از اینجا ناشی می شه که من قبل از این پروژه در واحد فنی کار می گردم و پروژه قبلی هم سرپرست بودم ولی در این پروژه آین آقا-سرپرست کارگاه- یک نفر از دوستان خودش رو برای این سمت معرفی کرد با اینکه تجربه و اطلاعاتش در این زمینه خیلی کم هست و من رو برای واحد دیگه در نظر گرفتن. اما این آقا دست و پای منو در کار بسته و عملاً کاری که باید انجام بدم به واحد اون آقا می سپره و فقط یکی دو کار جزئی به من محول می کنه. حالا به نظر شما من باید چیکار کنم؟؟ حتی چند مرحله هم مدیر پروژه صحبت کردم ولی هیچ اتفاق خاصی نیفتاد....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نامشخص بودن وضعیت شغلی

نقل قول نوشته اصلی توسط hussein1358 نمایش پست ها
    سلام
    من با توجه به اینکه مدت 11 ساله که بطور مستمر در شغلی که دارم مشغول بکار هستم ولی با توجه به اینکه کارم پروژه ای هستش و محل پروژه هم بعد از دو الی سه سال مرتب عوض میشه و در ضمن نفرات و بالاخص سرپرست های کارگاه هم تغییر می کنند برای من به یه معضل تبدیل شده. در حاضر یک پروژه جدید رو شروع کردیم ولی سرپرست کارگاه با اینکه از قبل من رو می شناخت ولی احساس من این رو میگه که از حضور من در کارگاه خوشش نمیاد. این مطلب از اینجا ناشی می شه که من قبل از این پروژه در واحد فنی کار می گردم و پروژه قبلی هم سرپرست بودم ولی در این پروژه آین آقا-سرپرست کارگاه- یک نفر از دوستان خودش رو برای این سمت معرفی کرد با اینکه تجربه و اطلاعاتش در این زمینه خیلی کم هست و من رو برای واحد دیگه در نظر گرفتن. اما این آقا دست و پای منو در کار بسته و عملاً کاری که باید انجام بدم به واحد اون آقا می سپره و فقط یکی دو کار جزئی به من محول می کنه. حالا به نظر شما من باید چیکار کنم؟؟ حتی چند مرحله هم مدیر پروژه صحبت کردم ولی هیچ اتفاق خاصی نیفتاد....

راستش از شما بعید میدونم که چنین حرکتی رو برای خودتون مشکل میدونید

دوست عزیز این زندگی امروز ماست پس پارتی بازی و رابطه رو جزیی از زندگی کاری خودتون ببینید

این زنجیره دایما" ادامه داره و شما هم مدتی بعد با شخصی اشنا میشید و ایشون هم پارتی شما شده و دست و پای این دوستتون رو میبنده

و دایم این چرخه بی حال میگرده پس چه خوب و چه بد باید بعضی از واقعیت هارو بپذیرید چون ماهیتی از کار و شغل شده اند

مثل نمک که ماهیت شوریش رو نمیتونید عوض کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17536
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نامشخص بودن وضعیت شغلی

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    راستش از شما بعید میدونم که چنین حرکتی رو برای خودتون مشکل میدونید

دوست عزیز این زندگی امروز ماست پس پارتی بازی و رابطه رو جزیی از زندگی کاری خودتون ببینید

این زنجیره دایما" ادامه داره و شما هم مدتی بعد با شخصی اشنا میشید و ایشون هم پارتی شما شده و دست و پای این دوستتون رو میبنده

و دایم این چرخه بی حال میگرده پس چه خوب و چه بد باید بعضی از واقعیت هارو بپذیرید چون ماهیتی از کار و شغل شده اند

مثل نمک که ماهیت شوریش رو نمیتونید عوض کنید
    ممنونم...ولی بعضی وقتها از بعضی افراد توقع داریم با توجه به رابطه ای که بینمون ست بیشتر ما رو درک کنند...
    می خوام که بی تفاوت باشم ولی نمیشه....
    همش با افکار منفی دست به گریبانم...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)