نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مخالفت دختر با ازدواج

2214
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17551
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت دختر با ازدواج

سلام دوستان
    تو ۲/۳ سال گذشته فرازو نشیب زیادی داشتم تو زندگیم . تغریبا 2 سال پیش با یه دختر خانوم تو یه محیط کاری اشنا شدم . من تو رشته خودم تو دانشگاه نه ولی توکار و عمل خیلی حرفه ای هستم .باهم صحبت کردیم و قرار شد بعد یه مدت کوتاه به هم اوکی بدیم که نظرمون راجب هم چیه !
    من اون موقع تازه با چند نفر شریک شده بودم و حدود ۱ سال کار کردیم . تو این مدت هیچ مشکلی نبود و رابتمونونم خوب بود . بعد یه سال سر مشکلاتی که ۲ تا از شریکامون ایجاد کردن شرکت از هم پاشید و تغریبعا میشه گفت برشکست شدیم . دقیقا از اون موقع که خاستگار هم براش میمود عوض شد . رافتاراش .. گفت رابتمونو محدود کنیم گفتم باشه هر جور صلاحه هر جوری که خواست بودیم تو ۱ سال خیلی تلاش کردم تا دوباره بتونم برگردم و رو پام وایسم کارمو بدهیامو .....منتها یک ماه پیش اب پاکیو ریخت رو دستمو گفت که دیگه علاقی به من نداره و این همه مدت همش میخواسته ازم جدا بشه و میترسیده من زندگیمو خراب کنم .کار ندارم حق داشت یا نداشت فقط میدونم ادم احساستی هستم و الان کلا بردیم از همچی هر چی سعی میکنم خوب باشم نمیتونم . کارو بارو ول کردم حوصله هیچیو ندارم اخه تو این یه سال که اون منو یواش یواش برا خودش کم رنگ میکرد من اونو برا خودم با بیشتر شدن فاصله پررنگتر و با ارزشتر میکردم . الان دارم همچیو از دست میدم با رفتنش نمیدونم چیکار کنم . تو این مدت که اون بود تو زندگیم حتی اجازه فکر کردن به یکی دیگرو به خودم ندادم چه برسه به ... الان حسی بدی دارم نه دختری به دلم میشینه نه میتونم به زندگی جدیدی فکر کنم . دارم بد میشم یه ادم ادم عصبی الکی خوش .با اینکه خیلی صبور بودم و پشتکار داشتم الان دیگه نمیتونم کاریو انجام بدم .

2. کاربران زیر از maxn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بریدم از همه چیز

خب براتون یه شک احساسی رخ داده این رفتارتون طبیعیه اما تا یه مدت بعد از شکست.
    باید دوباره ریکاوری بشین و به زندگیه عادیتون برگردین
    یه سیب که از روی درخت جدا میشه تا برسه روی زمین صدتا چرخ میخوره
    تو زندگی آدما هم هزارتا پستی و بلندی و اتفاقای مختلفعه گاهی خوب گاهی بد شما بعد از ورشکستگیتون جنگیدیدو دوباره روپای خودتون وایسادین و شکستو قبول نکردین حالا اینجوری همون تلاش قبلیتونم به باد میرعه که.باید کارایی که دوست دارید رو انجام بدید با کسایی همنشینی و صحبت کنید که بهتون انرژی بدید.و سعی کنید دوباره عاشق بشید البتع سخته ولی خب اول باید روی خودتون کار کنید و صحبت با روانشناس میتونه کمکتون کنه.اما هیچکس درواقع بهترازخودتون نمیتونه به شما کمک کنه

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

تو زندگی آدما هم هزارتا پستی و بلندی و اتفاقای مختلفعه گاهی خوب گاهی بد شما بعد از ورشکستگیتون جنگیدیدو دوباره روپای خودتون وایسادین و شکستو قبول نکردین حالا اینجوری همون تلاش قبلیتونم به باد میرعه که.باید کارایی که دوست دارید رو انجام بدید با کسایی همنشینی و صحبت کنید که بهتون انرژی بدید.و سعی کنید دوباره عاشق بشید البتع سخته ولی خب اول باید روی خودتون کار کنید و صحبت با روانشناس میتونه کمکتون کنه.اما هیچکس درواقع بهترازخودتون نمیتونه به شما کمک کنه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17551
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tavoos نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    دوربرمو که نگاه میکنم دوستام اشنهام مخصوصا کسای که الان باهشونم . همشون یه جورای زخم خورده دخترن . میترسم از دلبستگی دوباره میترسم ابروم بیشتر بره . همه از رابته ما خبر داشتن . بامامان بابام صحبت کرده بودم که کارا تازه راستو ریست شده بود بریم خاستگاری . پیش اونا هم خراب شدم . می خوام خوب بشم ولی هرچی سعی میکنم نمیشه رم بیرون با دوستام ولی بازم وقتی یکی از خاطراتمون یادم میوفته دلم اتیش میگیره اتیش میگیره چون وقتی رفت حتی اجازه نداد حرف بزنم . اجازه نداد برم خاستگاری . همه اینا دست به دست هم میدن تا برام اصبات بشه که خودمو باختم . برا رابطه جدید اماده نیستم چون هم میترسم . هم کسی دیگه به نطرم جذاب نمیاد . حتی برا این موضوع سعی کردم با یکی قرار گذاشتم که شاید بتونم فرموش کنم بتونم به کسه دیگه ای فکر کنم ولی وقتی رفتم با طرف صحبت کردم حالم خیلی بعد شد .احساسا بیچارگی کردم احساسی که شاید نتونم به زبون بیارم .

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17551
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مخالفت دختر با ازدواج

به نظرم عوض کردن موضوع پست کار جالبی نبود مدیر عزیز - چون مشکل من مخالفت دختر با ازدواج نیست و به دنبال حل کردن این موضوع هم نیستم پای که اول زندگی بلرزه تا اخر زندگی چلاغ میشهو قطع . مشکل من رویه الانه منه درگیریکه بین خودمو خودم پیش امده و نمیتونم با موضوع کنار بیام که 2 سال همه تلاشم برا یک نفر بود حالا با بی اتنعای کامل ترکم کرده !

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد