نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: رفتار کسیکه با او در ارتباطم

1245
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17556
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار کسیکه با او در ارتباطم

سلام من یه دختر ۲۳ ساله ام که دو ماهه با یکی از همکلاسی هام در ارتباطم.بعضی وقتا مشکلاتی پیدا میکنیم که اون به من میگه تو بیش از حد حساسی مثلا توی دانشگاه راجع به اندام صمیمی ترین دوستام نظر میده و حتی به خودشون میگه که مثلا چاق شدین یا مثلا یه بار چند هفته بود که همدیگه رو ندیده بودیم و بعد از اومدن به دانشگاه یه امتحان مهم داشتیم و۳روز بعد از اون امتحان امتحان عملی همون درس.من ازش خواستم که تو این فاصله ۳روزه همدیگه رو ببینیم چون امتحان عملی آسون بود ولی گفت نه گفتم بعد امتحان گفت باید جزوه بنویسم و تحویل بدم و من فکر کردم که اون بهم اهمیت نمیده ولی اون میگه که تو حساسی و من باید مسئولیت هام رو انجام بدم

Sent from my LT25i using Tapatalk

2. کاربران زیر از shaD بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17556
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حساسیت بیش از حد

چرا هیچکس جواب نمیده

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به مشاور خوش اومدین
    میشه بگین ارتباطتون در چه حده؟
    هدفتون چیه ؟از اولش برا چی با هم دوست شدین؟
    بعدم بگین به غیر از دانشگاه کار دیگه ای برای پر کردن وقتتون دارید؟هدف یا دغدغه دیگه مثل ورزش یا کلاس خاصی مثلا؟
    توی خانواده رابطتون با بقیه چطوره؟؟دوستای صمیمی دارید؟

5. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17556
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام از اول هدف ازدواج بوده و هنوز هم هست ارتباط مون هم در حد پیام تلفن و بیرون رفتن عادیه غیر از دانشگاه هم من دوتا ساز بلدم و کلاس موسیقی میرم
    من خوابگاهی هستم و به خاطر رشته ام که پزشکیه بیشتر اوقات دور از خانواده ام ولی دوست صمیمی زیاد دارم و با هم اتاقی هام خیلی صمیمی ام که البته دوست پسرم هم تا الان همیشه دقیقا راجع به همین افراد نظر داده واسه همین حساس شدم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shaD نمایش پست ها
    سلام از اول هدف ازدواج بوده و هنوز هم هست ارتباط مون هم در حد پیام تلفن و بیرون رفتن عادیه غیر از دانشگاه هم من دوتا ساز بلدم و کلاس موسیقی میرم
    من خوابگاهی هستم و به خاطر رشته ام که پزشکیه بیشتر اوقات دور از خانواده ام ولی دوست صمیمی زیاد دارم و با هم اتاقی هام خیلی صمیمی ام که البته دوست پسرم هم تا الان همیشه دقیقا راجع به همین افراد نظر داده واسه همین حساس شدم

به نظرمن حساسیتت خوبه چون باعث میشه بشناسیش
    2 ماه فرصت کمیه برای اشنایی پس به نظر من سعی کن کاراشو بیشتر بسنجی و زیرذره بین بذاریش ببینی چقدر قابل اعتماده و چقدر میشه حرفاشو باور کرد اما بهتره به خودش چیزی نگی تا حساس نشه مثلا وقتی از کسی حرف میزنه ناراحتیتو نشون نده ببین تا کجا پیش میره و کلا دنبال چیه اصلا منظور خاصی داره؟از یکی از دوستات که بهش اعتماد داری بخواه امتحانش کنه ببین چی میشه....
    خلاصه 2 ماه وقت زیادی نیست ارتباط دوماهه رو راحت میشه کنار گذاشت چون هنوز وابستگی زیاد نیست
    اگه دیدی ادم خوبی نیست باهاش کات کن اگرم فهمیدی منظوری نداره و فقط شما حساس شدی به نظرم سعی کن درمورد اینده زیاد فکر نکنی این حساسیت به خاطر نگرانی ایندست و این که باهم نمونین
    همیشه با خودت بگو همونقدری که من باید این رابطه رو حفظ کنم اونم براش یه وظایفی داره اگه انجام نده یاا براش مهم نباشه دیگه این رابطه رو نمیشه به زور نگه داشت
    تووی رابطتون محتاط باش تا اگه روزی مجبور شدی ترکش کنی بتونی

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17556
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من خودم خیلی رعایت میکنم حد و مرزها رو و به اونم گفتم
    البته ما دو ماه نیست که همو میشناسیم سه ساله همکلاسی هستیم و از قبل رابطه مون خوب بود ۶ ماهه رابطه مون صمیمیه ولی دوماهه که خاص شده

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

من خودم خیلی رعایت میکنم حد و مرزها رو اگو به اونم گفتم
    البته ما دو ماه نیست که همو میشناسیم سه ساله همکلاسی هستیم و از قبل رابطه مون خوب بود ۶ ماهه رابطه مون صمیمیه ولی دوماهه که خاص شده

خوبه پس سعی کن حتما دلیل کاراشو بفهمی اگه حس کردی قصد خوبی نداره ازش دور شو تا یا به خودش بیاد یا کلا بهت اسیب نرسونه مثلا وابستت کنه و خودش براش مهم نباشه
    خودتم همیشه مراقب باش بهش وابسته نشی یه چیز تو همه ی این رابطه ها مشترکه اونم اینه که هیچ تضمینی برای ادامه پیدا کردنشون نیست
    هیچ تضمینی برای اینکه شما تا اخرش با هم بمونید نیست پس همیشه همونقدری که به بودنش فکر یکنی و برای اینده نقشه میکشی به نبودن و تنهایی خودتم فکر کن

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17556
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

موضوع دیگه ای که اذیتم میکنه اینه که اون واقعا بیخیاله وقتی سر همین موضوعات بحثمون میشه من زود جوش میارم و اون خیلی ریلکسه نمیدونم مشکل از منه یا اون و اینکه اون خیلی ادعای منطق داره واسه همین همه چیز رو فقط عقل میبینه من خودمم آدم منطقی هستم و حتی خودش میگه به خاطر منطقم ازم خوشش اومده ولی نمیتونم مثل اون بیخیال باشم بعضی وقتا احساس اثر میذاره

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17556
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اینم بگم که این شخص بین پسرا خیلی قبولش دارن و همه از معرفتش میگن و میگن خیلی پسر خوبیه

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

موضوع دیگه ای که اذیتم میکنه اینه که اون واقعا بیخیاله وقتی سر همین موضوعات بحثمون میشه من زود جوش میارم و اون خیلی ریلکسه نمیدونم مشکل از منه یا اون و اینکه اون خیلی ادعای منطق داره واسه همین همه چیز رو فقط عقل میبینه من خودمم آدم منطقی هستم و حتی خودش میگه به خاطر منطقم ازم خوشش اومده ولی نمیتونم مثل اون بیخیال باشم بعضی وقتا احساس اثر میذاره

پسرا کلن احساسشون کمتره یا راه بیان احساسشون با ما فرق داره
    به نظرم برو یه کاغذ بردار یه قسمتش همه ی توقعایی که ازون داری و چیزایی که دوست داری برات انجام بده رو توش بنویس یه طرفم همه خصوصیتای اونو با همه چیزایی که در مورد مردا میدونی بنویس بعد باهم تطبیق بده ببین نسبت به شناختی که ازش داری کدوم خواسته هاتو میتونه انجام بده کدومارو نمیتونه اینطوری خودت میفهمی کدوم درخواستت غیر منطقیه کدوم منطقیه ولی اون انجامش نمیده....
    در کل فکر میکنم خیلی ازین اختلافا به خاطر تفاوتای شخصیتی دختر و پسراست

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17556
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی شما فکر میکنین من بیش از حد حساس نیستم؟ آخه اینقدر بهم گفته که خودمم حس میکنم حساسیتم بیش از حده و حتی چند بار خواستم که حضوری پیش مشاور برم

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

یعنی شما فکر میکنین من بیش از حد حساس نیستم؟ آخه اینقدر بهم گفته که خودمم حس میکنم حساسیتم بیش از حده و حتی چند بار خواستم که حضوری پیش مشاور برم

من فکر میکنم حساسیت تا جایی که باعث بشه احتیاط کنی و مراقب رابطت باشی خوبه ولی اگه بخای همیشه حساسیتتو به زبون بیاری و جوو خراب کنی باعث میشه از هم دور شین
    من که گفتم سعی کن دلیل کاراشو بفهی مثلا اینکه راجع به بقیه حرف میزنه سعی کن دلیلشو بدونی
    بعدم سعی کن احساستو کنترل کنی خیلی وقتا ماها کلافه ایم به خاطر اینکه چیزاییو باید بدونیم که نمیدونیم پس هیچوقت به خاطر احساسای منفی که داری زود عکس العمل نشون نده و عجول نباش
    مثلا اگه یه وقت حس کردی بهت توجه نمیکنه سریع بهش نگو یا گارد نگیر جلوش بلکه سعی کن روکاراش دقت کنی شاید توجه کردن از نظر تو یه چیزه از نظر اون یه چیز دیگه شاید اون یه وقتای دیگه بهت توجه میکنه ولی تو متوجه نیستی

15. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

این حساسیته؟ شوهر من اگه مثل دوست پسر تو فکر میکرد که تا الان باید خودکشی میکرد؟

مثلا اینکه راجع به هیکل دخترای دیگه انقدر دقیق باشه که چاقی و لاغریش رو متوجه بشه و به زبون هم بیاره، از نظر خودش منطقه؟ره

کدوم دختری این رو قبول میکنه واقعا. بیچاره شوهر من اگه به مامانش انقدر با دقت نگاه کنه قیامت به پا میکنم.

اصلا هم حساسیت نیست. شما داری اصولی رفتار میکنی عزیزم. این حق هر زنیه که نخواد طرفش به اندام و هیکل غریبه ها دقت کنه.

اول خواسته هاتو بهش بگو اگه دیدی باهات راه میاد پس واقعا دوستت داره اما اگه دیدی هنوزم بی تفاوته خودتو درگیرش نکن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)