نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: امتحان خواستگار

4796
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

امتحان خواستگار

من حدودا یکسال پیش با اقایی جهت ازدواج اشنا میشم ایشون پسر خیلی مودب و موجه و مذهبی هستن که ملاکهای ایده آئل من رو دارن 6ماهی جهت اشنایی بیشتر باهم بصورت تلفنی و البته 3 جلسه حضوری در ارتباط بودیم ومن واقعا ایشونو خیلی دوست دارم و البته متقابله .دیگه تقریبا 5ماه پیش قرار بود بیان واسه خواستگاری و صحبت کردن با خانواده ها(البته ایشون خانوادشونو تاکمی درجریان قرارداده بودن)حدود5ماه پیش یه روز ازطریق برنامه وات ساپ و از شماره ی ناشناسی برای من پیامی امد که شخصی اصرار داشت که من شما رو از قبل میشناسم و میخواست بامن اشنا بشه،(البته من ایشون رو نمیشناختم)بنابر اصرار زیادی که کردن و همچنین اسم من رو هم اوردن،من فقط برای شناخت اینکه این اقا کیه که هم اسم منو میشناسه و هم شمارمو داره ،بهش جواب داد و گفتم فردا بتون زنگ میزنم و میبینمتون.در واقع این اقا همون کسی بود قراربود باهم ازدواج کنیم ومیخواسته منو امتحان کنه...خلاصه اون روز با عصبانیت بمن پیام میده که من بودم و متاسفانه از امتحانت ردشدی وهمه چی تموم شد وهرچیم من بشون توضیح دادم وقسم خوردم که داره درمورد من اشتباه میکنه قبول نکرد و همچنان دلخور وعصبانی بود.وفکرمیکنه من دختری بی بندروخائن هستم که به راحتی با دیگران قرارمللاقات میذارم.درصورتیکه اصلا اینطور نیستم واین اشتباه من در جواب دادن مزاحم فقط برای شناخت طرفی بود که اسممو میدونست.الان5ماهه که از اون اتفاق میگذره و من هر چی هروز بهش با تماس و پیام توضیح میدم که درمورد من قضاوت الکی وعجولانه کرده ،اصلا قبول نمیکنه و فکرش در مورد من عوض شده.از طرفی هم من شدیدا به ایشون علاقه دارم (چون واقعا پسر خوبیه)واین اوضاع منو اشفته و بی خواب و خوراک کرده وکارامو بهم ریخته کرده...ببخشین سرتونو درداوردم...لطفا منو راهنمایی کنید خیلییییی ناراحتم که چکارکنم ایشون متوجه بشن و به زندگی من برگردن.با تشکر از شما و زحمتتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : امتحان خواستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط کتانه نمایش پست ها
    من حدودا یکسال پیش با اقایی جهت ازدواج اشنا میشم ایشون پسر خیلی مودب و موجه و مذهبی هستن که ملاکهای ایده آئل من رو دارن 6ماهی جهت اشنایی بیشتر باهم بصورت تلفنی و البته 3 جلسه حضوری در ارتباط بودیم ومن واقعا ایشونو خیلی دوست دارم و البته متقابله .دیگه تقریبا 5ماه پیش قرار بود بیان واسه خواستگاری و صحبت کردن با خانواده ها(البته ایشون خانوادشونو تاکمی درجریان قرارداده بودن)حدود5ماه پیش یه روز ازطریق برنامه وات ساپ و از شماره ی ناشناسی برای من پیامی امد که شخصی اصرار داشت که من شما رو از قبل میشناسم و میخواست بامن اشنا بشه،(البته من ایشون رو نمیشناختم)بنابر اصرار زیادی که کردن و همچنین اسم من رو هم اوردن،من فقط برای شناخت اینکه این اقا کیه که هم اسم منو میشناسه و هم شمارمو داره ،بهش جواب داد و گفتم فردا بتون زنگ میزنم و میبینمتون.در واقع این اقا همون کسی بود قراربود باهم ازدواج کنیم ومیخواسته منو امتحان کنه...خلاصه اون روز با عصبانیت بمن پیام میده که من بودم و متاسفانه از امتحانت ردشدی وهمه چی تموم شد وهرچیم من بشون توضیح دادم وقسم خوردم که داره درمورد من اشتباه میکنه قبول نکرد و همچنان دلخور وعصبانی بود.وفکرمیکنه من دختری بی بندروخائن هستم که به راحتی با دیگران قرارمللاقات میذارم.درصورتیکه اصلا اینطور نیستم واین اشتباه من در جواب دادن مزاحم فقط برای شناخت طرفی بود که اسممو میدونست.الان5ماهه که از اون اتفاق میگذره و من هر چی هروز بهش با تماس و پیام توضیح میدم که درمورد من قضاوت الکی وعجولانه کرده ،اصلا قبول نمیکنه و فکرش در مورد من عوض شده.از طرفی هم من شدیدا به ایشون علاقه دارم (چون واقعا پسر خوبیه)واین اوضاع منو اشفته و بی خواب و خوراک کرده وکارامو بهم ریخته کرده...ببخشین سرتونو درداوردم...لطفا منو راهنمایی کنید خیلییییی ناراحتم که چکارکنم ایشون متوجه بشن و به زندگی من برگردن.با تشکر از شما و زحمتتون

دوست عزیز باید متوجه شده باشید ایشون شمارو برای همیشه ترک کرده و تلاش شما هم بی نتیجه است

اینکه کارشون درست بوده و یا خیر ... مهم نیست مهم اینه که ایشون نمیتونه ببخشه و گذشت داشته باشه

به همسن خاطر شما 5 ماه از وقتتون رو صرف اثبات حرتون کردید پس لازمه کمی در این مورد فکر کنید و واقع بین باشید

و ارتباطتتون رو با ایشون کامل قطع کنید ... این کار شما شاید بتونه خلاء یی رو ایجاد کنه که به سمت شما برگرده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنماییتون ولی بنظر شما دیگه هیچ راه حلی برای بازگشتش به زندگیم نیست؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17503
    تشکـر
    36
    تشکر شده 70 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    9

در اینکه کاره خواستگار شما مبنی بر امتحان کردن پیش پا افتاده ترین و بچه گانه ترینروش ممکن هست شکی نیست.با این روحیات فک نکنم بتونن حرفای شمارو درک کنن و راضی به بازگشت بشن.از نظر من رابطه رو تموم شده بدونید و فرصتهای بعدی رو از دست ندید.البته شما سعی و تلاش خودتون رو کردین از نظر من برای اخرین بار شانس خودتون رو امتحان کنین و اگه باز قبول نکرد دیگه بیخیالش شین

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

ببخشید اینو میگم ولی به نظر من همچین آدمی مشکل روحی داره. یعنی چی که میخواسته شمارو امتحان کنه؟ آدم عاقل میره تحقیقات، یه کم رفت و آمد میکنه، با خونواده طرف حرف میزنه، نهایتا تصمیم میگیره. به نظرم اون آقا هنوز به بلوغ فکری نرسیده، شاید هم آدم بد دلی باشه.
    به هرحال توکل کنین به خدا، اگه مصلحت باشه دوباره برمیگرده. اگرم نه ان شاا... قسمت بهتری براتون پیش بیاد.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. شما از مردی که شما رو با یک پیام دادن امتحان میکنه دلخورید من جای شما بودم رهاش میکردم شاید خود ایشون هم اگر در اون شرایط بود همین کار رو میکرد . رهاش کنید اون اقا شما رو توی این 5 ماه اشایی نشناخته چطور میخواست بیاد خواستگاریتون . اون اقا بیشتر خودش مشکوک میزن تا شما

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

دوستم حق کاملا با آقا فرخ هست . شما اصلا مجال ندادی ایشان کمبود شما را حس کنه . اول خودت رو کاملا کنار بکش . اگر واقعا معتقدی که کار اشتباهی نکردی پس نیازی به اثبات کردن نداری . ولش کن و کاملا ازش بگذر . تو نگاه اول گفتم حق با ایشونه اما الان میگم شایدم ایشان قضاوتش عجولانه بوده و حتی اجازه دفاع به شما نداده پس بی خیال باش و ازش بگذر. اگر قرار باشه برگرده خودش این کار رو انجام می ده .خودتو با چیزهای دیکه و کار مشغول کن .

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنماییتون دوستای خوبم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)