نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مشکلم با رفتار شوهرم و خواهرم

1623
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17663
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکلم با رفتار شوهرم و خواهرم

سلام خانمی هستم ۲۴ساله متاهل والبته دو ماهه باردار.حدودا ۵ساله ازدواج کردم.یه خواهر ۱۵ساله دارم که شوهرم خیلی بیش از حد دوسش داره و حرفاش رو گوش میده جوری که اگه خواهرم بهش بگه عکس پروفایل واتس آپت رو عوض کن گوش میده یا چیزای دیگه.رفتارش جوری نیست که بگم عاشقشه.ولی به حرفای من زیاد اهمیت نمیده.گاهی هم باهم قهر میکنن که وقتی باهم قهر میکنن بدبختی من شروع میشه شوهرم دیگه خونمون نمیاد در صورتیکه قبل از قهرشون همش تا ساعت ۷و۸بعداز ظهر خونمون بود بعد میرفت بیرون(بخاطر بارداریم خونه مامانم هستم) از لج خواهرم عکسش رو میزاره رو برنامه هاش.زنگش میزنم بداخلاقی میکنه.احساس میکنم دیگه دوسم نداره به خواسته هام اهمیت نمیده.دارم دیونه میشم.بهش که میگم قسم رو قرآن میخوره که دوسم داره.دیگه دارم دیونه میشم یه راهی پیش پام بزارید.ازتون خواهش میکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشکلم با رفتار شوهرم و خواهرم

عزیزم شاید اینکه زیادی حساس شدی ( چون در دوران بارداری حساسیت خانوم ها بیشتر میشه به رفتار همسرشون ) و این بد نیست که همسرتون رابطه ی خوبی با خواهر شما دارن ( البته مشروط بر اینکه گفتید جوری نیست که بگید عاشقش هست )
    بعد هم اینکه اصلا در این مورد به همسرتون تذکر ندین و ایشون رو حساس نکنید اگه واقعا دوستون داره و خواهر شما سن کمی داره بهتره از مادرتون کمک بخواهید و بگید که مادرتون از طرف خودش به خواهرتون تذکر بده و بگه که من و پدرت صمیمیت بیش از اندازه شما رو نمی پسندیم ...
    البته بازهم چون تا حالا تو این شرایط قرار نگرفتم نظرم اصلا بجا و درست نباشه ...
    از دوستان دیگه هم کمک بگیرید و منتظر پاسخ دوستان باشید .

3. 4 کاربران زیر از manizhe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17663
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط manizhe نمایش پست ها
    عزیزم شاید اینکه زیادی حساس شدی ( چون در دوران بارداری حساسیت خانوم ها بیشتر میشه به رفتار همسرشون ) و این بد نیست که همسرتون رابطه ی خوبی با خواهر شما دارن ( البته مشروط بر اینکه گفتید جوری نیست که بگید عاشقش هست )
    بعد هم اینکه اصلا در این مورد به همسرتون تذکر ندین و ایشون رو حساس نکنید اگه واقعا دوستون داره و خواهر شما سن کمی داره بهتره از مادرتون کمک بخواهید و بگید که مادرتون از طرف خودش به خواهرتون تذکر بده و بگه که من و پدرت صمیمیت بیش از اندازه شما رو نمی پسندیم ...
    البته بازهم چون تا حالا تو این شرایط قرار نگرفتم نظرم اصلا بجا و درست نباشه ...
    از دوستان دیگه هم کمک بگیرید و منتظر پاسخ دوستان باشید .
    نه دوست عزیز از صحبت مامانمم گذشته
    مثلا اگه شوهرم گوشی دستش باشه فورا خواهرم میره پیشش میگه داری چیکار میکنی
    یا الان که امتحانات خواهرم تموم شده گوشیش رو روشن کرده شوهرم سخت گیری میکنه که میترسه گول بخوره
    خیلی توی کاراش تصمیم گیری میکنه خواهرمم همینطور

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط M.mersa نمایش پست ها
    نه دوست عزیز از صحبت مامانمم گذشته
    مثلا اگه شوهرم گوشی دستش باشه فورا خواهرم میره پیشش میگه داری چیکار میکنی
    یا الان که امتحانات خواهرم تموم شده گوشیش رو روشن کرده شوهرم سخت گیری میکنه که میترسه گول بخوره
    خیلی توی کاراش تصمیم گیری میکنه خواهرمم همینطور
    واقعا برات متاسفم که بین خواهر و همسرت گرفتار شدی
    ولی من باز هم میگم که حس و حال عاشقی و خدایی نکرده حس بدی نیست
    ولی حتما ب مشاور مراجعه کن و کمک بگیر ..

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

می دونم که نمیتونم نظر بدم چونکه شما ننوشتین چرا از ماه دوم (که قاعدتا نباید چندان مشکلی ایجاد شده باشه) شوهرتونو تنها گذاشتین و به خونه مادرتون کوچ کردین تا اون بنده خدا هم مجبور بشه هر روز هر روز پاشه بیاد اونجا پیشتون و چشمش به چشم خواهرتون بیافته! شاید واقعا مشکل حادی توی بارداریتون هستش که نگفتین.
    اما اگه همه شرایط نرمال باشه به نظر من شما چنتا اشتباه کردین که باید تا دیر نشده درستشون کنین:
    1- از ماههای اول بارداریتون شوهرتونو تنها گذاشتین و رفتین. (فکرشو کنین اونم یه انسانه که نیاز به همدم داره و تنهایی براش سخته و وقتی فکرشو می کنه 7 ماه دیگه ام باید تحمل کنه این تنهایی و آلاخون والاخونی رو اذیت میشه.) خوتون اگه بهتون بگن 8-9 ماه تو خونه نتهایی، نه شام داری، نه کسی تو خونست بببینیش و باهاش حرف بزنی ... تازه بعد از کارتم باید بری خونه یه عده آدم دیگه بعدش واسه خواب بری خونه خودت! خب سخته دیگه! (به نظر من برو خونه ی خودت زندگی عادیتو ادامه بده نهایتا اگه خیلی اذیت شدی اون ماه آخرو برو خونه مامانت)
    2- خواهرت که بچست و کلیفش روشنه که نمیفهمه این مسائلو و چون تو سن نوجوانیه ممکنه این موضوع براش مهم بشه و نتونه تشخیص بده که این آدم شوهر خواهرته و نباید اینطوری رفتار کنی واسه همین بهتره کاری کنی که این دو تا آدم هرچی کمتر همدیگه رو ببینن و همینطور هرچه زودتر با خواهرت سنگاتو وابکنی یعنی کاملا به روش بیاری که دوست ندارم با شوهرم گرم بگیری(یکی از دوستای من از ترس برخورد خواهرش حتی با لباس آستین بلند و روسری جلوی شوهر خواهرش میگشت و میگفت خواهرم چشم غره میره اگه آستین کوتاه باشم) واسه شوهرتم هیمنطوره بهتره که اصلا نذاری که اونا چندان همو ببینن تا اینکه این موضوع از سرشون بیافته.

7. 2 کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

3- اشتباه سومت اینه که هی مدام به شوهرت گیر میدی و ذلش می کنی! دوست داشتن که به گفتن نیست که هی ازش میپرسی دوستم داری اونم رو قرآن قسم میخوره که!!! اصن با این پرسیدنت هی باعث میشی که به این موضوع که آیا تورو دوست داره یا نه بیشتر و بیشتر فکر کنه! اوقات تنهاییشم که زیاد شده(با نبودن تو) و همه ی اینا برای تو بده چونکه ما آدما با قلبمون همو دوست داریم نه با عقلمون. اگه زیاد به دوست داشتن فکر کنیم کمرنگ میشه!

9. 3 کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

وا چه معنی داره؟ منم با شوهر خواهرم خیلی صمیمی بودم جوری که حتی گاهی منو بیرون میبرد تا حوصله م سر نره اما این چیزایی که شما میگید اصلا بینمون نبود. رفتارمون خیلی رسمی تر بود

به نظرم با پدر و مادرتون به طور جدی صحبت کنید راجع به این قضیه تا خواهرتون رو منع کنن چون ممکنه خدای ناکرده اتفاق بدی بیفته. سریع تر رابطه رو کم رنگ کنید. الان خواهرتون 15 ساله هست فردا که جوون و آزاد تر و طبیعتا زیبا تر شد کار مشکل میشه.

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

در ضمن در صورت امکان به خونه تون برگردید و کنار همسرتون باشید تا هم ایشون تنها نباشن و هم اینکه خواهرتون رابطه ش با شوهرتون کمتر بشه

12. کاربران زیر از sepideh.t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد