نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: سقط جنین در هفته 36

2624
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17708
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سقط جنین در هفته 36

من. در هفته 36ماه نهم بارداري پسرم رو از دست دادم بدون اينکه هيچ علت علمي پيدا بشه،روحيه بدي دارم

سلام

من يک بارداري کاملا سالم و بي خطر رو گذروندم اونم توي اين شرايطي که امار سقط بالاست،يک هفته به موعد زايمان قلب پسرم نزد،حين سزارين گفتن از بند ناف و غيره همه چيز عالي و خوب بوده،الان از اون روز 80 روز ميگذره و لي من هنوز داغش منو ميسوزونه،حس ميکنم ديگه نميتونم مادر بشم،شايد اينبار هفته يا ماهاي اول از دستش بدم يا اصلا شايد باردار نتونم بشم.هميشه اينکه پسرم خيلي مظلوم و معصوم بود و توي اين نه ماه حتي يکبار هم هوس غذاي خاصي نکرد ميسوزونه منو،اينکه همه اتاق عمل ميگفتن خيلي سفيد بوده صورت ناز و ظريف و گردي داشته ،سعي ميکنم هر هفته برم بالا سر خاکش گل و گلاب ببرم،نميدونم اما حال خوبي ندارم.

2. کاربران زیر از راد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11620
    تشکـر
    22
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : من. در هفته 36ماه نهم بارداري پسرم رو از دست دادم بدون اينکه هيچ علت علمي پيدا بشه،روحيه بدي

ووووووووووای عزیزم خدا بهت صبر بده والا این دنیا ارزشی نداره منم باردارم هفته 19امم(دختره) نمیدونی تو این روزا چه چیزایی می بینم ومی شنوم حتی میترسم به دخترم دل ببندم یا حتی چیزی بخرم
    اخه چرررررا خدا جونم به همه مادرا صبر بدههر چیزی حکمتی داره خواهرم خودتو ناراحت نکن ایمانت بخدا قوی باشه مطمن باش خدا دوباره چیزی که صلاحته رو بهت میده
    اون فرشته بهشتیتو شاید اگه میدیدی اوضاعت از این بدتر بود
    باز خداروشکر برااااای همه چیز
    چرا نمیتونی بارداار بشی گلم چند ماه دیگه انشالله باردار میشی عزیزم صبر داشته باش

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : من. در هفته 36ماه نهم بارداري پسرم رو از دست دادم بدون اينکه هيچ علت علمي پيدا بشه،روحيه بدي

به خواست خدا و تقدیر اعتقاد دارید؟؟
    روحیتون رو نبازید انشاالله فرزند دیگری سالم و با سرنوشت عالی و پاک به دنیا میارید
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17708
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتقاد داشتم هر روز توي حاملگي قرآن ميخوندم،،، خدا خودش بهم داده بود اين طفلي رو اما چرا گرفت؟ اشک و حال بد منو روز آخر نديد؟ اون پاهايي که تنها بود وقتي ميخواست بره سزارين با چشم گريون رو نديد؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17708
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عزيزم مبارکت باشه و قدر هر روز رو بدان،،،اصلا نگران نباش عاشق دخترت باش،،نترس و اميدوار باش

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17708
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاور نداره اين سايت؟ همينجوريه فقط؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

من. در هفته 36ماه نهم بارداري پسرم رو از دست دادم بدون اينکه هيچ علت علمي پيد...

مشاور داره آقا فرخ هستن @farokh كه مدير سايت هستن البته شماره هايي تو سايت هست ميتونيد براي مشاوره بهتر تماس بگيريد ولي خب مشاوره اغلب تاپيكها به همين صورت انجام ميگيره

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

خیلی ناراحت کننده بود

عزیزم بهت حق میدم 9ماه یه موجود نگهداری درون خودت بعدش از این دنیا بره

چه مرگ معصومانه ای بدون هیچ هیچ هیچ گناهی

عزیزم نباید خودتو ببازی شما باردار شدی پس قطعا باز هم خواهی شد ولی بهتر اول رحیتو به دست بیاری هرچی زودتر روحیه رو زودتر به دست بیاری میتونی بچه دار بشی

سعی کن خودتو اول پیدا کنی شاد باشی هرچیزی که شادت میکنه خودتو سر گرم کن. ایشالله این سری که باردار میشی. خدا یه بچه خوب و سالم بهت میده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام .
    مادر مهربون خیلی متاسف شدم . از طریق پرونده پزشکیتون دنبال دلیل سقطتتون باشید .ولی خداوند برای بنده اش بد نمی خواد ..آره عزیزم خدا خودش داده ولی حتما یه حکمتی بوده که کودکی رو که هنوز چشمش رو به این دنیا باز نکرده ازتون گرفته .اگه این بچه با نارسایی قلبی متولد میشد .وهم خودش زجر می کشید هم شما به خاطر مشکل قلبیش زجر می کشیدید وبعد در دو الی سه سالگی فوت می کرد بیشتر اذیت میشدی .یکی از اشنایان ما در ۱۵ سالگی پسرش رو به خاطر ایست قلبی از دست داد .به این فکر کن که خدا دوستت داشته که پسری رو که ۱۵ سال بعد می خواسته ازت بگیره الان از دست دادی .با توکل به خدا بعد از این که از نظر جسمی وروحی توانایی لازم رو برای بارداری مجدد به دست آوردی باردار شو .ان شا الله که با خبرهای خوش برگردی .

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیزم خییییییلی ناراحت شدم. واقعا بغضم گرفت. امیدوارم خدا بهت صبر بده. میدونم خیلی سخته. کاملا درکت میکنم.
    اگه با گریه کردن یا رفتن سر خاکش آروم میشی، اینکارو بکن.
    نذار بغضش تو دلت بمونه. دوره غم و اندوه باید بگذره. معمولا چند ماهی طول میکشه تا به وضع سابق برگردی ولی نگران نباش. این روزا هم میگذره.
    نمی خوام بیخودی دلتو خوش کنم ولی مطمئن باش حکمتی داشته. ممکن بود خدای نکرده در آینده تبدیل به بچه ای بشه که خودت آرزوی مرگشو میکردی.
    سعی کن خودتو به کاری مشغول کنی که کمتر بهش فکر کنی. با دوستات دور همی بذار. خوش بگذرون و به خودت برس.
    اینجوری یواش یواش میتونی با این موضوع کنار بیای.
    مطمئنم بزودی میتونی دوباره مامان بشی. به شرطی که غصه خوردن رو کنار بذاری و این خاطره تلخ رو مدام مرور نکنی. چون اینجوری فقط خودتو عذاب میدی. تقصیر شما نبوده، پس خودتو سرزنش نکن. به خدا توکل کن. خدا مصیبتی که به آدم میده، صبرشم میده. منم برات دعا میکنم به آرامش برسی

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17708
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سقط جنین در هفته 36

ممنون طليعه عزيز،،پيام دلنشيني گذاشتي،،،دلم که ميگيره هيچي آرومم نميکنه،تجسم معصوميت بچه داغونم ميکنه،ممنون از لطفتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)