نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: پرده بکارت

1595
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17737
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پرده بکارت

سلام مهسا هستم 24ساله چندین سال قبل به خاطر از دست دادن برادرم به من شوک شدیدی وارد شد که یک پسر وارد زندگیم شد و اول با تظاهر به ابراز علاقه و بعد تهدید حیثیتی برای من که در حالت روحیه منسابی نبود مشکل به وجود اورد و تجاوز صورت گرفت من به دکتر مراجعه کردم و گفتن که پرده ی من ارتجاعی هست و پاره نشده! اما نزدیکی مشخص هست من نتونستم در مورد این مشکلم با هیچکسی حرفی بزنم باتوجهه به تعصبات شدید خانوادگی ازتون تقاضا دارم کمکم کنید لطفا من یک لحظه آرامش ندارم و موقعیت های خوب و زیادی رو از ترس آبرو ریزی رد کردم میخوام ببینم داهی هست که از این کابوس خلاص شم مثلا رشته ی ژیمناستیک یا یه ورزشی ک پرده پاره میشه و از نظر پزشکی مناسب هست و من میتونم بدون آبروریزی به زندگیه آرام خودم برگردم؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : پرده بکارت

نقل قول نوشته اصلی توسط مهساا نمایش پست ها
    سلام مهسا هستم 24ساله چندین سال قبل به خاطر از دست دادن برادرم به من شوک شدیدی وارد شد که یک پسر وارد زندگیم شد و اول با تظاهر به ابراز علاقه و بعد تهدید حیثیتی برای من که در حالت روحیه منسابی نبود مشکل به وجود اورد و تجاوز صورت گرفت من به دکتر مراجعه کردم و گفتن که پرده ی من ارتجاعی هست و پاره نشده! اما نزدیکی مشخص هست من نتونستم در مورد این مشکلم با هیچکسی حرفی بزنم باتوجهه به تعصبات شدید خانوادگی ازتون تقاضا دارم کمکم کنید لطفا من یک لحظه آرامش ندارم و موقعیت های خوب و زیادی رو از ترس آبرو ریزی رد کردم میخوام ببینم داهی هست که از این کابوس خلاص شم مثلا رشته ی ژیمناستیک یا یه ورزشی ک پرده پاره میشه و از نظر پزشکی مناسب هست و من میتونم بدون آبروریزی به زندگیه آرام خودم برگردم؟؟؟؟؟

عزیزم پارگی صورت نگرفته چون پرده بکارت شما از نوع حلقوی قابل اتساع هست و در این مورد پارگی که در تصور شماست صورت نمیگیره

پس به پزشک متخصصی که شمارو معاینه کرده مراجعه کنید و این سوالات رو از ایشون که میتونه از نزدیک بررسی کنه ، بپرسید

چون پرده بكارت برخي از زنان آنچنان كشسانه كه حتي در صورت دخول آلت مرد ، آنهم به طور كامل و عميق، نيز گسسته نمي‌شود

و آنچنان كش مي‌آيد كه گويي نقش يك كاندوم را ايفا مي‌نمايد!

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : پرده بکارت

نقل قول نوشته اصلی توسط مهساا نمایش پست ها
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم. عزیز اگر گزارش شما درست باشه و جدا تجاوزی صورت گرفته باشه (************ بدون رضایت شما) , باید بگم که پارگی بکارت شما اصلا مهم نیست بلکه پارگی روانی و آسیب روانی و روحی بعد از تجاوز در قربانیان خیلی درد آور و مهمه که حتما نیاز به درمان توسط مشاور داره والا تا آخر عمر باعث اذیت و آزار شخص خواهد شد.

موفق باشید

دکترا در روانشناسی
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد