نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تنفر از همه چیز و همه کس

4152
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    476
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تنفر از همه چیز و همه کس

سلام
    من دختری 27 ساله هستم که تقریبا میشه گفت همه ی مسائل مربوط به زندگی من در حد نرمال است اما چند وقتی است که از همه ی آدم های اطرافم بیزار شدم هر کاری که انجام می دهند من را آزار می دهند هر چیزی که در اطرافم اتفاق می افته آزارم میده به هرچیزی که فکر می کنم حس بدی بهم دست می دهد... نمی دونم چطور این حسای بد رو از خودم دور کنم میشه گفت قبلا دختری بودم که آدمها را با همه ی بدیهاشون بازم دوست داشتم نسبت به هیچ کس احساس تنفر نمی کردم اما مسائلی که به مرور زمان اتفاق افتاد باعث شد که من اینگونه شوم . اما من دوست دارم بازم همون دختری شوم که آدما رو با همه ی خوب و بدی هاشون دوست داشته باشم ...

2. کاربران زیر از @v@ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : تنفر از همه چیز و همه کس

نقل قول نوشته اصلی توسط @v@ نمایش پست ها
    سلام
    من دختری 27 ساله هستم که تقریبا میشه گفت همه ی مسائل مربوط به زندگی من در حد نرمال است اما چند وقتی است که از همه ی آدم های اطرافم بیزار شدم هر کاری که انجام می دهند من را آزار می دهند هر چیزی که در اطرافم اتفاق می افته آزارم میده به هرچیزی که فکر می کنم حس بدی بهم دست می دهد... نمی دونم چطور این حسای بد رو از خودم دور کنم میشه گفت قبلا دختری بودم که آدمها را با همه ی بدیهاشون بازم دوست داشتم نسبت به هیچ کس احساس تنفر نمی کردم اما مسائلی که به مرور زمان اتفاق افتاد باعث شد که من اینگونه شوم . اما من دوست دارم بازم همون دختری شوم که آدما رو با همه ی خوب و بدی هاشون دوست داشته باشم ...
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم . حالا ازتون میخوام برای اینکه بتونم بیشتر کمک و راهنماییتون کنم به سوالات زیر جواب بدین:
    تحصیلات و شغلتون؟
    از کی اینطوری شدین و از همه بدتون میاد؟
    توی حرفاتون گفتین که
    قبلا دختری بودم که آدمها را با همه ی بدیهاشون بازم دوست داشتم نسبت به هیچ کس احساس تنفر نمی کردم اما مسائلی که به مرور زمان اتفاق افتاد باعث شد که من اینگونه شوم
    میتونم بدونم این مسائل که گفتین به مرور زمان اتفاق افتاد و موجب شد شما اینطوری بشین ، چی بودن؟ میشه بیشتر برام توضیح بدین...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)