نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درمان دارویی می خوام

1030
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9207
    تشکـر
    5
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

درمان دارویی می خوام

سلام لطفا جواب خلاصه ندین .من از اینکه با سایت شما اشنا شدم خوشحال بودم کهشاید گره از زندگی ام باز میشه. ظرفیت مغزی ام انگار خیلی پایینه یا شاید بی رحمم.در خانوادهام مشکلات اعصاب بوده.اسکیزوفرنی.ادمای دارای روان بد.مادری ام در مقطع ارشد.یکی از دختر بچه هام رو مغزم راه میره وگیر میده اخرش هم میزنمش.دستام قویه اما بخدا هنگ میکنم.مثل مادرای عاطفی نیستم.اما م خیالتونو جمع کنم افسردگی دارم اعصاب ندارم.اما بخدا میخوام نباشم اونا کوچولو اند.شما بگیرین نمیتونم برم دکتر .اگه دکترید بدونین باحرف نمیشه باید ارام بخش بخورم تا خودمو کنترل کنم من نمیخوام بزنمش.احسا عذاب وجدانش خیلی بد وقت بچت اشک میریزه میگه مامان دوستم داشته باش و من انگار بچه نیست مثل ادم بزرگی دعواش میکنم.برادرم زن داداشم دختر خالم پزشکند اما به شما گفتن بهتره.از چه دارویی برای تقویت یا تسلط براعصاب استفاده کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : درمان دارویی می خوام

نقل قول نوشته اصلی توسط شب تاب نمایش پست ها
    سلام لطفا جواب خلاصه ندین .من از اینکه با سایت شما اشنا شدم خوشحال بودم کهشاید گره از زندگی ام باز میشه. ظرفیت مغزی ام انگار خیلی پایینه یا شاید بی رحمم.در خانوادهام مشکلات اعصاب بوده.اسکیزوفرنی.ادمای دارای روان بد.مادری ام در مقطع ارشد.یکی از دختر بچه هام رو مغزم راه میره وگیر میده اخرش هم میزنمش.دستام قویه اما بخدا هنگ میکنم.مثل مادرای عاطفی نیستم.اما م خیالتونو جمع کنم افسردگی دارم اعصاب ندارم.اما بخدا میخوام نباشم اونا کوچولو اند.شما بگیرین نمیتونم برم دکتر .اگه دکترید بدونین باحرف نمیشه باید ارام بخش بخورم تا خودمو کنترل کنم من نمیخوام بزنمش.احسا عذاب وجدانش خیلی بد وقت بچت اشک میریزه میگه مامان دوستم داشته باش و من انگار بچه نیست مثل ادم بزرگی دعواش میکنم.برادرم زن داداشم دختر خالم پزشکند اما به شما گفتن بهتره.از چه دارویی برای تقویت یا تسلط براعصاب استفاده کنم
    سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم ولی خوب گوش کن با توجه به گزارش شما و سابقه فامیلی شما اصلا نمیبایست که ازدواج میکردی و خوب سپس بچه دار هم شدی.

خوب شده دیگه ولی حالا حتما سر خود دارو مصرف کردن اصلا برات خوب نیست حتما باید زیر نظر روانپزشک و روانکاو باشی عزیز.

از زن برادرت ودختر خاله که ظاهرا پزشکند بخواه که به یک روانپزشک خوب معرفی کنند. تا اون موقع سعی کن از سر و صدا و خستگی و بی خوابی و دوری کنی

موفق باشی

سپاس

ph.d
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17503
    تشکـر
    36
    تشکر شده 70 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام..خانوم خواهش میکنم با روحو و روان بچه ت بازی نکن.هم به فکر اون باشین هم خودتون هو خانوداتون.مگه جز زن برادر و دختر خاله پزشک دیگه ای تو شهرتون نیست.حتما به یه روانپزشک مراجعه کنین.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9207
    تشکـر
    5
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به دوستان.اطلاعات من در مورد اسکیزوفرنی قویه میدونم در مردها رایج تره وزنها از سن29 به بعد درگیر میشن .ماهها گذشته وحالا کوچلوهام بزرگتر شدن .بیخوابییا فشارهای روحی کلی کم شده.الان میفهممشون.نگران نباشید.من ادم بسیار ارومی بودم طراحیم عالی بود نقاشی ارومم میکرد اما واقعیت متاهلی کنار اومدن با یه فرهنگ غریبه من از شمال شوهر جنوبی تنهایی غربت تحصیل با وجود بارداری همینکه متوجه میشی بچه اولت 6 ماهه و دوباره بارداری اونم دوقلو.هرکسی جای من بود هم فکر میکرد دیوانه شده.الحمدلله اوضاع خوبه وصبرم بیشتر شده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)