نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: فروش تمام بلیط والیبال در35ثانیه

1741
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

فروش تمام بلیط والیبال در35ثانیه

دیدار تیم های ایران و آمریکا در حالی با استقبال تماشاگران روبرو شد که می گویند بلیت های اینترنتی در کمتر از ۳۵ ثانیه فروخته شد.
    دیدار تیم های ایران و آمریکا در حالی با استقبال تماشاگران روبرو شد که می گویند بلیت های اینترنتی در کمتر از ۳۵ ثانیه فروخته شد.
    مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
    تاریخ انتشار : یکشنبه, 31 خرداد 1394 09:07

اخبار,اخبارورزشی,سعیدمعروف

این اتفاق در حالی افتاد که خیلی از هوادارانی که دسترسی به اینترنت نداشتند پشت درهای بسته ماندند تا یک گلایه از مسئولان داشته باشند. حرف آنها این بود که نباید همه بلیت ها از طریق اینترنت به فروش برسد چون خیلی ها شرایط دسترسی به اینترنت را ندارند.

نکته جالب اینجا بود که در بین هواداران یک نفر که خودش را رفیق سعید معروف معرفی کرد در گفت و گو با شبکه خبر گفت: «من از ارومیه آمده ام و رفیق سعید معروف هستم. امیدوارم بلیت گیر همه تماشاگران بیاید و آنها هم بتوانند بازی را از نزدیک تماشا کنند. من دوست دارم ایران با نتیجه سه بر صفر آمریکا را شکست دهد.»

این در حالی بود که وقتی خبرنگار از این هوادار سوال کرد که چرا از خود معروف بلیت نگرفتی، او از جیب کت اش بلیتی را بیرون آورد و گفت:«سعید به من بلیت داده و اینجاست!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فروش تمام بلیط والیبال در35ثانیه

دروغ است

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چرا دورورغ هست

کم بازی نیستا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

رکورد جالب در فروش یک سری بلیط مسابقه والیبال؛
    فروش بلیت بازی والیبال ایران و آمریکا در 35 ثانیه !

سری نخست بلیت‌های دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آمریکا در مدت 35 ثانیه به فروش رسید.
    به گزارش گلستان ما به نقل از فارس، دیدار نخست تیم‌های ملی والیبال ایران و آمریکا به میزبانی تهران قرار است جمعه از ساعت 21 در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شود در همین راستا فدراسیون والیبال تصمیم گرفت تا بلیت‌های این دیدار را به صورت اینترنتی در اختیار علاقمندان قرار دهد.
    خرید بلیت‌های بازی توسط هواداران والیبال ایران به نوعی یک رکورد بود؛ در حالی که مسئولان فدراسیون بلیت‌های را به صورت تقسیم بندی شده روی سایت قرار داده بودند، سری نخست آنها که هزار عدد بود در مدت زمان 35 ثانیه به اتمام رسید و خریداری شد.
    استقبال کم‌نظیر مردم برای خرید بلیت بازی‌ موجب شد تا سایت فدراسیون والیبال با مشکلاتی روبرو شود و علاقمندان نتوانند به راحتی به این سایت دسترسی پیدا کنند.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد