نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مخالفت خانواده با رابطه ما

1248
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17953
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت خانواده با رابطه ما

دختری 17 ساله هستم که تو خانواده ی مذهبی بزرگ شدم یک ساله که با پسری 17دوس شدم خیلی همو دوس داریم و قصدمون ازدواجه ولی مادرم فهمید و خیلی مخالفه.من چند وقتیه که عذاب وجدان گرفتم و میخوام توبه کنم ولی من عاشق اون پسر هستم و نمیتونم ولش کنم و از احساس اون هم مطمئنم لطفا کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مخالفت خانواده با رابطه ما

نقل قول نوشته اصلی توسط HN8 نمایش پست ها
    دختری 17 ساله هستم که تو خانواده ی مذهبی بزرگ شدم یک ساله که با پسری 17دوس شدم خیلی همو دوس داریم و قصدمون ازدواجه ولی مادرم فهمید و خیلی مخالفه.من چند وقتیه که عذاب وجدان گرفتم و میخوام توبه کنم ولی من عاشق اون پسر هستم و نمیتونم ولش کنم و از احساس اون هم مطمئنم لطفا کمکم کنین
    سلام. شما که از خانواده مذهبی هستید خودتون بهتر از همه میدونید که اشتباه کردید. پس چرا فکر ادامه اش به سرتون زده؟ ادامه اشتباه منطقیه؟ حتما باید رسوایی یا طرد خانواده یا آسیب روحی و جسمی شدیدتری نصیبتون بشه تا قدر موقعیت فعلی تون رو بدونید؟ یکم در تاپیکهای این سایت بگردید... خیلی ها مشکلات بزرگی واسشون پیش آمده که علتش هم ادامه راهی بوده که شما در آستانه اش هستید.
    سن تون واسه تصمیم درباره ازدواج خیلی کمه... هر چیز در جای خودش نیکوست.
    حرفهای یک پسر 17 ساله درباره زندگی و ازدواج و... قابل اعتماد نیست. پسرها از نظر رشد اجتماعی در اون سن خیلی ععقب تر از سنشون هستند. ضمن اینکه الآن دیگه همه پسرها بلد شدن که واسه به دام انداختن و استفاده از یک دختر بهترین راه وعده ازدواجه. شاید شما قسمتی از یک پروژه هستید........
    وابستگی شما به ایشان هم از نظر طبیعت، عادیه و یک کشش جنسی و عاطفیه. که ضررش هم متوجه شما خواهد بود. الآن که فرصت دارید آینده تان را خراب نکنید (فکرش رو بکن. ممکنه 6-7 ماه دیگه واست مشکل جسمی-جنسی بوجود آورده باشه بعد رهات کنه مثل موارد زیادی که تو همین سایت هست. پس قدر الآن رو بدون و یکباره فراموشش کن)
    ویرایش توسط s.vs : 06-21-2015 در ساعت 06:48 PM

3. 2 کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز سن بلوغ فکری و عاطفی بین سنین 21 تا 25 سالگی اتفاق میفته

مسلما" الان شما بسیار احساسی دارید رفتار میکنید و در اون سن نظرتون با امروز بسیار تفاوت داره

در ضمن وقتی با شخصی وارد رابطه احساسی بشید که طرفتون توان اجابت درخواست شمارو داشته باشه

الان ایشون هنوز درسش تموم نشده و مشکل سربازی و پیدا کردن کارو درامد داره

پس میبنید که برای رسیدن به هم راه طولانی رو باید طی کنید

و علت مخالفت مادرتون هم همینه چون ایشون سختی های زندگی رو لمس کرده پس بهش اعتماد کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17953
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی من دیگه نمیتونم بعده اون با هیچ پسر دیگه ای ازدواج کنم وقتی عاشق کسه دیگه ای هستم .اینطوری بهتر نیست که برای هم صبر کنیم ولی هیچ رابطه ی دوستی باهم نداشته باشیم؟من خیلیا رو هم میشناسم که بعده یه دوستی طولانی با هم ازدواج کردن و هنوز هم بهم علاقه دارن و پسره پای حرفی ک 10 ساله پیش زده مونده

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

ولی من دیگه نمیتونم بعده اون با هیچ پسر دیگه ای ازدواج کنم وقتی عاشق کسه دیگه ای هستم .اینطوری بهتر نیست که برای هم صبر کنیم ولی هیچ رابطه ی دوستی باهم نداشته باشیم؟من خیلیا رو هم میشناسم که بعده یه دوستی طولانی با هم ازدواج کردن و هنوز هم بهم علاقه دارن و پسره پای حرفی ک 10 ساله پیش زده مونده

این فکر ی که تو میکنی یک فکر عادی وطبیعه.هرکسی که توی شرایط تو باشه همین فکرو میکنه اما این ادم در بین کسانی که فعلا میشناسی مکنن بهتر باشه.
    اما دراینده افراد بیشتر و بهتری وارد زندگیت میشن.جوری که اصلا باورت نمیشه.همیشه جوری فکر کن وتصمیم بگیر که بعدا پشیمون نشی.!
    من خیلی هارومیشناسم که بعدا پشیمون شدن از این تصمیم واون موقع دیگه راه بازگشتی ندارن.
    رها کردن اولش سخته ولی بعدش عادت میکنی.درست مثل الان که به بودنش عادت کردی به نبودنش هم عادت میکنی.
    امضای ایشان
    ...!

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

نمیگم اینی که میگی غیر ممکنه و 100% به هم نمیخورین اما یه چیزی که میتونم بهت بگم این فکری که داری که به جز اون با کسی نمیتونی ازدواج کنی به مرور زمان از بین میره. بعدا به احساسات بچه گانه الانت می خندی

9. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

HN8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد