نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: حسرت و گریه

771
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17971
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حسرت و گریه

سلام.من سه ماهه مادر شدم.زایمان سختی داشتم.یعنی بچم هفت ماهه به دنیا اومد.40روزnicu بود و بعدش عفونت گرفت و ده روز دوباره بیمارستان وخلاصه این سه ماهه خیلی سخت گذشت.بچم هم 950گرم بود.داغون شدم تادیدمش.خلاصه... همش به زندگیه اطرافیان حسرت میخورم..زایمان راحت دارند.بچه هاشون وزن نرمال.شیر خودشونو میخوره.همش به رفت و اومدن...همون اول میارنش خونه...شوهراشون کار راحت.زود میان خونه استراحت میکنند و شادابن..کار همسرم هم زیاده.همش میخاد بخابه بیچاره خسته است همیشه..
    کارم شده حسرت و گریه و حسادت به این و اون...انقدر گریه میکنم که میترسم مریض شم...نمیدونم از چه راهی انقدر بقیه رو نبینم و حسرت نخورم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15848
    تشکـر
    16
    تشکر شده 34 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حسرت و گریه

باسلام وتشکر از حضورتون
    اول از همه قدمه نورسیده مبارک
    دوم اینکه خداروشکر که فرزند دلبندتون کنارتونه شکر خداروبه جا بیارین
    سوم اینکه خداروشکر که همسرتون کارمیکنه وروزی حلال میاره توخونتون
    وخیلی نکاته مثبته دیگه که میتونین با اندکی تامل تو زندگیتون ببینین
    اینکه دیگران زندگی راحتی دارن فقط یه خیالاته برای توجیح کردنه افکار منفی خودتون
    شما فقط ظاهر زندگی دیگرانو میبینیدوقضاوت میکنیدخواهرم خیلی ها هستن که حسرت داشتنه بچه رو میخورن
    خیلی ها حسرت داشتنه یه همسره باغیرتومیخورن
    درسته زندگیتون یه مدته سخت شده نیاز به همراهیه همسرتون دارین
    به نظرم با همسرتون صحبت کنیدوبهشون بگین که نیاز دارین کنارتون باشه ...اگه میتونه چندروزی مرخصی بگیره!
    خواهرم حسرت خوردن به زندگی دیگرانه باعث میشه شما بسیار از زندگی خودتون ناامیدبشین
    امواجه منفی به حدی در درونتون زیاد میشه که نکاته مثبت زندگیتونو نمیبینید
    اینکه همش به خودتون بگین ..این عادلانه نیست .چرا دیگران دارن من ندارم.ودیگران روبالاتر از خود دیدن و
    انکار شرايط زندگي خود و بدين شکل اضطراب و نگراني مداوم را تقويت کردن و در اعماق درد و رنج فرورفتن منجربه هدر دادن لحظات گرانبهاي عمر مي‌شود.
    پس امواج منفی رو تا میتونید ازخودتون دور کنید
    وپیشنهاد میکنم برین پیشه یه مشاورخوب

3. کاربران زیر از s@mira بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد