نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: راهنمایی در مورد شک به خیانت همسر و بی تفاوتی اون

1206
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17976
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راهنمایی در مورد شک به خیانت همسر و بی تفاوتی اون

با سلام من اقای 45 ساله هستم و همسرم 3 سال از من بزر کتره چند وقتی بود که همسرم با دوستم ارتباط تلفنی و دزدکی داشتن و ایشان زمانی که من خونه نبودم به خانه ما رفت و امد میکرد و با همسرم صمیمی بود و مخفیانه تلفنی و دیدار داشتن تا با گذاشتن شنود و کنترل مچ خانومم را گرفتم در ضمن این اقا از همسر بنده بزرگتر بوده و وضع مالی خیلی خوبی داره و خانوم بنده برای کمک به مادرش و برادرش که وضع مالی خوبی ندارن پول میگرفته و هیچ موقع بر نمیگردوند در ضمن هر دو نفر قسم میخورن که رابطه غیر عرفی با هم نداشتن و من دارای یه دختر 18 ساله میباشم که اون هم این رابطه را فهمیده و به خاطر اینکه اون اسیب نبینه من گوتاه اومدم ولی نمیت.نم این شک را که با اون رابطه جنسی داشته را فراموش کنم در ضمن همسر بنده خیلی با من رابطه ضعیف و بی حوصله داره و من از نظر جنسی تامین نیستم و نمیتونم با اشتیاق باهاش باشم شما منو راهنمایی کنید خسته شدم از این زندگی و این مچ گیری تا الان دو مورد بوده وی دیگه حوصله مچ گیری بعدی را ندارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : راهنمایی در مورد شک به خیانت همسر و بی تفاوتی اون

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas244 نمایش پست ها
    با سلام من اقای 45 ساله هستم و همسرم 3 سال از من بزر کتره چند وقتی بود که همسرم با دوستم ارتباط تلفنی و دزدکی داشتن و ایشان زمانی که من خونه نبودم به خانه ما رفت و امد میکرد و با همسرم صمیمی بود و مخفیانه تلفنی و دیدار داشتن تا با گذاشتن شنود و کنترل مچ خانومم را گرفتم در ضمن این اقا از همسر بنده بزرگتر بوده و وضع مالی خیلی خوبی داره و خانوم بنده برای کمک به مادرش و برادرش که وضع مالی خوبی ندارن پول میگرفته و هیچ موقع بر نمیگردوند در ضمن هر دو نفر قسم میخورن که رابطه غیر عرفی با هم نداشتن و من دارای یه دختر 18 ساله میباشم که اون هم این رابطه را فهمیده و به خاطر اینکه اون اسیب نبینه من گوتاه اومدم ولی نمیت.نم این شک را که با اون رابطه جنسی داشته را فراموش کنم در ضمن همسر بنده خیلی با من رابطه ضعیف و بی حوصله داره و من از نظر جنسی تامین نیستم و نمیتونم با اشتیاق باهاش باشم شما منو راهنمایی کنید خسته شدم از این زندگی و این مچ گیری تا الان دو مورد بوده وی دیگه حوصله مچ گیری بعدی را ندارم
    سلام

عزیز متاسفم از آنچه که خواندم وسعی میکنم که درکتون کنم, اولا تبریک میگم که منطقی با موضوع برخورد کرده اید . و نه از روی خشم وتعصب و اعصبانیت و...

ببینید در رابطه با مسئله خیانت بین زوجین مسئله اون عمل مخفیانه و به دور از چشم دیگری برای ایجاد ارتباط عاطفی و یا جسمی با شخص دیگریست نه صرفا ارتباط جسمی و یا دخول , که خود این عمل

توسط شخص خیانت کار نیز ناشی از عوامل بسیاری است که در این مقال نمیگنجد.

کلا افراد در رابطه با مسئله خیانت بر سه دسته هستند:

1- عده ای اصلا برایشان مهم نیست.
    2-عده ای بعد از اطمینان از عدم تکرار مجدد خیانت میتوانند گذشت کنند.
    3- عده ای به هیچ وجه نمیتوانند از این عمل بگذرند و به این زندگی پایان میدهند

هیچ کسی به هیچ وجه نمیتواند و حق ندارد به شما عزیز بگوید که چه باید بکنید در این رابطه بلکه این شمائید که با توجه به شناختی که از خودتان و همسرتان و.... دارید با توجه به عقل و منطق و انسانیت باید
    تصمیم بگیرید که چه راهی را در پیش بگیرید.
    آرزوی بهترینها رو براتون دارم

سپاس

ph.d
    ویرایش توسط شهرام2014 : 06-21-2015 در ساعت 07:08 PM
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. 3 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20181
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : راهنمایی در مورد شک به خیانت همسر و بی تفاوتی اون

شهرام پاسخ قشنگی دادند ضمن تشکر از ایشان واین اقای محترم که با صبوری ومتانت درصدد هستن این مشکل را بر طرف کنند صبر ودرایت ومراجعه حضوری به مشاور برای مشکل همسر میتونه مشکل رو حل کنه فراموش نکنیم زندگی یعنی مساله وحل مساله

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)