نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشاوره در مورد افسردگی که 7-8 سال درحالشم

1235
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    492
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره در مورد افسردگی که 7-8 سال درحالشم

بنده افسردگی از سالگی 14 به این بیماری دچار شدم متاسفانه در حالی که الان 22 سالم اصلا حال خوبی ندارم ادم تنها و گوشه گیر شدم و اصلا رابط خوبی با خانواده ندارم
    حتی از تحصیل افت کردم و مجبورم شدم تحصلم تو دوره دانشگاه ترک کنم ویهچ گون مهمانی و جشن علاقه ندارم و ذهنم شده اینرتنت به صورت 24 ساعت در اینرنت کار می کنم و حتی اگه بیرون برم فکر توی اینترنت هست خودم علتش همین اینرتنت می دونم که باعث افسردگی . گوشهگیری ام و کناره گیی از روابط خانوادگی و اجتماعی شده و از نظر مالی وضعم خوب هست چون دارمد اینرتنیت هست ولی به چه درد می خوره اصلا خوش نیستم همش توی ناراحتی هستم و علتش نمی دونم وحتی ساعات خوابم تغییر کرده ساعات 5 صبح می خوابم و الله نمی دونم دیگه چه کار کنم تحمل بیرون از خانه ندارم عادت کردم به خانه هر وقت می خوام برای خودم برنامه برای تقویت اراده مثل ورزش برم و خوش بگذرم یه نیرویی جلوم می گیرم و باز گیر می کنم توی خونه از مشاوران عزیز راهنمایی داشتم علایم بنده زیر هست
    1- احساس ناراحتی
    2- فکر زیاد
    3- گوشه گیری و تنهایی کل روابز به دوستان و خانواد 7 سال قطع شده
    4- احساس افسردگی
    5- دوری از جشن های خانوادگی و تفریح
    6- علاقه به داشتن تفریح هستم ولی هیچ وقت نمی تونم کاری بیکنم
    7-فکر بنده به صورت 24 ساعت مشغل در اینرتنت و حتی اگه بیرون باشم هم به اینرتنت فکر می کنم اولین بیداری بنده از خواب مستقیم به اینرنت وصل می شم
    8-برنامه ریزی نا منطم
    9-دیگه بگم
    10- از نظر مالی وضع خوبی دارم ولی اصلا خوش نیستم
    -----------------------------------------
    خواهشن راهنمایی کنید

2. 2 کاربران زیر از ساده لوح بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشاوره در مورد افسردگی که 7-8 سال درحالشم

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده لوح نمایش پست ها
    بنده افسردگی از سالگی 14 به این بیماری دچار شدم متاسفانه در حالی که الان 22 سالم اصلا حال خوبی ندارم ادم تنها و گوشه گیر شدم و اصلا رابط خوبی با خانواده ندارم
    حتی از تحصیل افت کردم و مجبورم شدم تحصلم تو دوره دانشگاه ترک کنم ویهچ گون مهمانی و جشن علاقه ندارم و ذهنم شده اینرتنت به صورت 24 ساعت در اینرنت کار می کنم و حتی اگه بیرون برم فکر توی اینترنت هست خودم علتش همین اینرتنت می دونم که باعث افسردگی . گوشهگیری ام و کناره گیی از روابط خانوادگی و اجتماعی شده و از نظر مالی وضعم خوب هست چون دارمد اینرتنیت هست ولی به چه درد می خوره اصلا خوش نیستم همش توی ناراحتی هستم و علتش نمی دونم وحتی ساعات خوابم تغییر کرده ساعات 5 صبح می خوابم و الله نمی دونم دیگه چه کار کنم تحمل بیرون از خانه ندارم عادت کردم به خانه هر وقت می خوام برای خودم برنامه برای تقویت اراده مثل ورزش برم و خوش بگذرم یه نیرویی جلوم می گیرم و باز گیر می کنم توی خونه از مشاوران عزیز راهنمایی داشتم علایم بنده زیر هست
    1- احساس ناراحتی
    2- فکر زیاد
    3- گوشه گیری و تنهایی کل روابز به دوستان و خانواد 7 سال قطع شده
    4- احساس افسردگی
    5- دوری از جشن های خانوادگی و تفریح
    6- علاقه به داشتن تفریح هستم ولی هیچ وقت نمی تونم کاری بیکنم
    7-فکر بنده به صورت 24 ساعت مشغل در اینرتنت و حتی اگه بیرون باشم هم به اینرتنت فکر می کنم اولین بیداری بنده از خواب مستقیم به اینرنت وصل می شم
    8-برنامه ریزی نا منطم
    9-دیگه بگم
    10- از نظر مالی وضع خوبی دارم ولی اصلا خوش نیستم
    -----------------------------------------
    خواهشن راهنمایی کنید
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    از کجا متوجه شدین که افسردگی دارین؟ آیا مراجعه ای به روانشناس یا روانپزشک داشتید؟
    داروی خاصی مصرف میکنید؟
    آیا توی خانواده تون یا فامیل کسی سابقه ی بیماریهای اعصاب و روان داشته؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    492
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره در مورد افسردگی که 7-8 سال درحالشم

با سلام و احترام به جناب مشاور
    در رابطه با این پست

بنده 22 سالم که الان هستم خیلی ادم گوشه گیر و تنهای هستم علایمی که دارم زیر هست به نظر شما نشانه چی هست

تا الان به هیچ روانشناس مراجعه نکردم و درمورد بیماری روان اعصاب خیر در خانوادمان ندرایم

علایم بنده
    1- تغییر خواب شب ببدار ظهر ها خواب
    2- برنامه ریزی نا منظم
    3- 7-8 سال گوشه گیر و تنها به صورت 24 ساعت در منزل
    4- افت تحصصلی شدید در دور ورود به دانشگاه و طولانی شدن مدت تحصیل ددر دانشگاه
    5- رابط کم با خانواده / تغییر رفتار من با خانواده و و همه اش فکر میکنم مرا تحقیر می کنند ادم بی ارزه / به درد نخور/ برای انها هستم و ختی به من اعتماد ندارند
    که توی این سن هستم
    6 - تحکیل بیرون از منزل ندارم همه در خانه عادت کردم
    7- فرار از جشن ها و مراسم یعنی علاقه ای به رفتن به جشن و مراسم ندارم
    8- ناراحتی / سستی / بی حالی همش در حال من هست
    9- به صورت 24 ساعات در اینرتنت هستم وحتی اگر در بیرون باشم و یا در اگر مهمانی باشم هم فکرم توی اینرتنت و حتی توی کلاس
    10-نهایت حرفم ادمی هستم که 22 سالم رسیدم اصلا رفیق و دوست ندارم
    11-بنده علاقه به تفریح و کار دارم ولی نیروی نمی زاره نمی دونم چون تنها نه دسوت و روابطی با کسی ندارم
    12- خودم ادم هم فکر می کنم ادم بی ارزهی و هیچ بدرد نخور هستم عاضی شدم

13- خانواده همه فکر می کنند من بیرون برم یا گول می خورم یا خراب بشم خدیاش از طرز فکر انها هم راحت نیستم نیم دونم

14- حدود 7-8 سالی که به این بیماری دچار شدم یعن بعد از تغییر محل به اپارتمان دیگه اصلا از خانه بیرون نمی ایم و همه در خانه می مانم و در دور داشنگاه این ببیماری خیلی حدش رفت بالا که حتی با هیچ رابطه ای نمی گیرم
    با تشکر
    15- خجالتی بودن هم درحالم هست
    ویرایش توسط ساده لوح : 10-18-2013 در ساعت 01:04 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد